Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.02.2020 o 16:20, Tomasz_555 napisał:

Po zmniejszeniu liczby uczestników pojawiły się inne opcje więc ostatnia selekcja miejsca na nocleg:

 

1. Hotel nad przełomem Sromowce Niżne https://www.booking.com/hotel/pl/nad-przelomem.pl.html

+ wysoki standard, liczne atrakcje na miejscu (SPA, basen itp), bezpośrednio nad Dunajcem

+ restauracja na miejscu (piwko z kija :drool:)

+ bezpłatne odwołanie rezerwacji do 10 kwietnia

- wysoka cena (900zł)

+/- Sromowce Niżne to koniec świata, dalej albo przez góry z buta, albo rzeką 

 

2. Pensjonat Gościniec Pieniński Kluszkowce https://www.booking.com/hotel/pl/gosciniec-pieninski.pl.html

+ super cena (510zł)

+ przyzwoite warunki

+ restauracja na miejscu (w opiniach ktoś napisał, że do późna można kupić "napoje")

+ duży parking (@Songo_86 - ja też na to zwracam uwagę)

- możliwość odwołania rezerwacji do 17 kwietnia

- przy głównej drodze

- mniej spektakularne widoki

 

Dajcie cynk i rezerwuję. @Cherusek1, @MPL, @KotMorderca, @Songo_86, @Pablito79

Tam gdzie Wy tam i ja :Dto piwo z kija mnie mocno przekonuje ...i ten Dunajec szumiący ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Daniel Niewiński napisał:

Chłopaki, można się jeszcze dopisać do wyjazdu? :P

Jak nie ma już miejsc tam, gdzie Wy, to zerknę, może w najbliższej okolicy coś, albo nocka w Subaru :P

Hej, pewnie że możesz się dopisać, mamy dwa pokoje 3 osobowe, a z tego co wiem to jedziemy na razie w pięciu :D.

Ale dopytaj na 100% @Tomasz_555, bo On tutaj jest kierownikiem wycieczki :book:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablito79 napisał:

Hej, pewnie że możesz się dopisać, mamy dwa pokoje 3 osobowe, a z tego co wiem to jedziemy na razie w pięciu :D.

Jedziemy w sześciu Paweł :biglol: Nie wiem kogo tym razem Ty wywaliłeś, ale możemy uznać, że jest 1:1 ;)

 

7 godzin temu, Daniel Niewiński napisał:

Chłopaki, można się jeszcze dopisać do wyjazdu? :P

Jak nie ma już miejsc tam, gdzie Wy, to zerknę, może w najbliższej okolicy coś, albo nocka w Subaru

Stawiasz obiad to miejsce się znajdzie ;) A na poważnie to wieczorem ogarnę temat, ale nie powinno być problemu z miejscem noclegowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Jedziemy w sześciu Paweł :biglol: Nie wiem kogo tym razem Ty wywaliłeś, ale możemy uznać, że jest 1:1

No tak... :facepalm:, przepraszam :P.

35 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Stawiasz obiad to miejsce się znajdzie ;)

No przynajmniej piwko, wpisowe musi być :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was widział/słyszał w swojej okolicy, że ktoś chce sprzedać garaż to proszę o info. :) Interesują mnie własnościowe garaże w kompleksach, w budynkach, wolnostojące, większe, mniejsze, ale raczej nie wymagające nakładów finansowych. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Jakby ktoś z Was widział/słyszał w swojej okolicy, że ktoś chce sprzedać garaż to proszę o info. :) Interesują mnie własnościowe garaże w kompleksach, w budynkach, wolnostojące, większe, mniejsze, ale raczej nie wymagające nakładów finansowych. :) 

 

Gdybyś dostał zbyt dużo ofert to odeślij ich do mnie, też by mi się przydał jakiś daszek żeby nie trzymać aut pod chmurką :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 11:22, Tomasz_555 napisał:

Jakby ktoś z Was widział/słyszał w swojej okolicy, że ktoś chce sprzedać garaż to proszę o info. :) Interesują mnie własnościowe garaże w kompleksach, w budynkach, wolnostojące, większe, mniejsze, ale raczej nie wymagające nakładów finansowych. :) 

Katowice i okolice, czy też gdzieś dalej? Typu Mysłowice i Aldrajch ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablito79 napisał:

Katowice i okolice, czy też gdzieś dalej? Typu Mysłowice i Aldrajch ? :D

Powiedzmy, że naokoło Chorzowa. :) Mysłowice jeszcze podejdą bo dojazd dobry. :) Grunt to lokalizacja garażu z potencjałem - wtedy odległość ma mniejsze znaczenie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatecznie zrezygnowaliśmy z wyjazdu na Teneryfę z pracy. Od dłuższego czasu się tego spodziewaliśmy, ale liczyliśmy, że może jakimś cudem...

Mam zatem nadzieję, że w obliczu aktualnych wydarzeń uda nam się chociaż pojechać na nasz Subarowy Trip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja. Teraz najważniejsze to siedzieć na dupie i nie przynosić, nie roznosić. O ile my jeszcze ze względu na wiek jesteśmy w grupie małego ryzyka tak ci, których ewentualnie zarazimy już niekoniecznie.

Trzymajmy kciuki, że za miesiąc się sytuacja uspokoi i będziemy w stanie z czystym sumieniem jechać na wycieczkę :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatecznie zrezygnowaliśmy z wyjazdu na Teneryfę z pracy. Od dłuższego czasu się tego spodziewaliśmy, ale liczyliśmy, że może jakimś cudem...
Mam zatem nadzieję, że w obliczu aktualnych wydarzeń uda nam się chociaż pojechać na nasz Subarowy Trip.
My mieliśmy jechać jutro na narty do IT... ;) A jeśli chodzi o inne wyjazdy, proponowałbym wszystkim izolować się przez najbliższe 2-3 tygodnie. Izolować, tj. maksymalnie ograniczać kontakt z innymi ludźmi. Dla własnego i ich dobra.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyjazdu sporo czasu, jest szansa, że sytuacja się ustabilizuje. Jeżeli nie to przeniesiemy to na inny czas. Nie ma sensu ryzykować. 

Ja niestety do pracy chodzić muszę. Wdrożyliśmy środki ostrożności w firmie. Ruch zdecydowanie mniejszy. Jeżeli urzędy komunikacji zostaną zamknięte to bardzo możliwe, że pierwszy raz w historii stanie sprzedaż samochodów. 

@Pablito79 - na pocieszenie, wszystkie branże dostaną po dupie. Może za wyjątkiem sklepów z żywnością, aptekami itp. 

 

Jeden jedyny pozytyw - paliwo potaniało, dawno nie tankowałem 98 za mniej niż 5zł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Hejo Chopy! Tomek ile sianka trzeba Ci przelać ,bo zaś chyba zaspałem :Pwierzę ,że pojedziemy zgodnie z planem, wróciłem przed chwila z Biedry którą mam pod oknami , przed wejściem stoje z siatką i sobie palę ,pali i stoi ze mną taki jakis menelek oczywiście zagadnął :D

- a Pan ,szanowny Panie to po Kaszę czy papier toaletowy ?

-ja- nie nie po wódkę przyszedłem ( to akurat najszczersza prawda) :thumbup:

- menelek- oż kurwa! to to juz też wykupują? 

ja- chyba nie, kolega jutro przychodzi :D

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cherusek1 napisał:

Hejo Hejo Chopy! Tomek ile sianka trzeba Ci przelać ,bo zaś chyba zaspałem :P

Nic nie przelewajcie póki co. Kasa może Wam się przydać, a do zapłaty za nocleg mamy jeszcze bardzo daleko. :) 

 

8 minut temu, Cherusek1 napisał:

- a Pan ,szanowny Panie to po Kaszę czy papier toaletowy ?

-ja- nie nie po wódkę przyszedłem ( to akurat najszczersza prawda) :thumbup:

- menelek- oż kurwa! to to juz też wykupują? 

ja- chyba nie, kolega jutro przychodzi :D

Hahahah, epickie ! :biglol: Ja jakichś wielkich zapasów nie mam, ale kilka dni dam radę. Natomiast alkoholu nazbierałem na dobre 2 miesiące. Sąsiad ma drugie tyle. :p Drugiego sąsiada nawet nie pytam... :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Jeden jedyny pozytyw - paliwo potaniało, dawno nie tankowałem 98 za mniej niż 5zł :D 

To chyba jedyny plus, u mnie 95 po 4,57 a gaz 1,88 (oczywiście do Logana) :D:yahoo:.

 

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

menelek- oż kurwa! to to juz też wykupują? 

Będą musieli się z chłopakami zrzucić :biglol:.

Olga była przed wczoraj na zakupach w Auchan i wyszła, tyle ludzi i armagedon.

Ja wczoraj jeszcze coś dokupiłem w Aldi i luzik, ale 200 metrów ode mnie jest lewiatan, zero ludzi i wszystko jest... także zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda piękna, ideolo na spota, a tu dupa... :( Dla ludzi tak towarzyskich jak ja, obecna sytuacja to istna męka. 

Dzisiaj wydałem ostatni zafakturowany w tym miesiącu samochód... Od jutra "dyżuruję" w domu. Do pracy pójdę dopiero jak dostanę info z działu, że jakiś desperat przyszedł kupić samochód. Oczywiście każda godzina poza firmą leci mi z urlopu, ale wolę siedzieć w domu/garażu niż w biurze, gdzie mam wrażenie, że wskazówki zegara się cofają jak na nie nie patrzę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dzisiaj chwilę przejechałem furą i stwierdziłem, że super by było zrobić spota. Ehhh.
Odebrałem auto dzisiaj po wymianie śrub zbieżności z tyłu i tulei wahaczy poprzecznych. Przy okazji wyszło, że mam wyciek paliwa z przerdzewiałej rury i też to się udało naprawić od razu.

Niestety paru pierdół przy okazji już się nie udało i muszę czekać aż się sytuacja trochę uspokoi. Nie udało się też geometrii zrobić, ale na szczęście w norauto dostałem termin na jutro. Chociaż tyle bo kierownica solidnie gibnięta jest.

 

A po tygodniu pracy z domu to już jestem wykończony psychicznie, a to potrwa jeszcze dobrych kilka tygodni na pewno. Najgorsze, że po całym dniu siedzenia w pokoju jestem zupełnie niczym nie zmęczony i potrafię nie spać do 5.

 

Teraz dopiero przychodzi nam docenić w jak dobrych czasach i dobrym miejscu przyszło nam żyć. Wojen ani nic gorszego nie ma. Nie jest źle. Niech jeszcze rząd przestanie próbować mnie złodzieja prywaciarza udupić na każdym kroku i będę szczęśliwy :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...