Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Super plan! Już nie mogę się doczekać :superhero: u mnie 21-22 wrzesień lub 28-29 będą dobre ,dziś odebrałem bandziora od Paulusa , Marcin świetnie się spisał wszystko działa jak ta lala a nawet lepiej ! Poszła pompa sprzęgła a wysprzeglik dało radę zregenerować ,jeśli niczego nie popsuję do września :Pto autko gotowe ! Grzejmy boxery!:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, moominko napisał:

Jak przyjmiecie z piętnastką to mega chętnie 28-29 września jedynie (resztę weekendów obijam się w robocie)

pewnie,że z "piętnastką" przyjmiemy:thumbup: aż boję się napsać o czym pomyślałem:facepalm::faja:po chwili zobaczyłem dopiero Twój samochód :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

pewnie,że z "piętnastką" przyjmiemy:thumbup: aż boję się napsać o czym pomyślałem:facepalm::faja:po chwili zobaczyłem dopiero Twój samochód :evil2:

;) ech co za wyobraźnia. więc się dopisuję razem z @Niuta i pewnie będzie walka kto kieruje ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

od dłuższego czasu byłem nieaktywny na forum i dziś oficjalnie mogę potwierdzić koniec mojej historii z Subaru. Sprzedałem :(

 

Co prawda cieszę się, że nie będę musiał już martwić się rdzą i zostawiać auta na całe miesiące w serwisie, ale naprawdę lubiłem to auto. Może kiedyś wrócę.

Będę od czasu do czasu zaglądał :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich osób które miałem okazję dzięki tej marce poznać! 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, trasa jak zwykle pełna emocji aż ślinka leci na samą myśl, przeglądałem to mi się gęsia skórka pojawiła :drool:
Terminy które mi pasują to 21-22 lub 28-29 (opcje te są nie pewne ze względu na niedawną zmianę pracy i może pojawić się opcja iż będę musiał pojawić się w sobotę w robocie)
Ostatni trip do teraz siedzi mi w głowie jaka to była przygoda, niestety nie udało mi się wyeliminować usterki która wyszła na trasie ze względu na codzienne użytkowanie i brak czasu na oddanie Wieprzka na dokładną diagnozę, puki co błąd się nie pojawia, jednak dopóki nie zakupię drugiego samochodu to zmuszony jestem jak narazie jeździć Subarakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 17:11, moominko napisał:

Jak przyjmiecie z piętnastką to mega chętnie 28-29 września jedynie (resztę weekendów obijam się w robocie)

Dawaj śmiało :D

 

W dniu 9.08.2019 o 20:19, nhp890 napisał:

Pozdrowienia dla wszystkich osób które miałem okazję dzięki tej marce poznać! 

Również pozdrawiam, mieliśmy chyba okazję poznać się na hołdzie w Katowicach o ile się nie mylę. Byłem wtedy samurajem od kumplaB)

Z bólem serca, ale moja przygoda z Subaru też chyba na razie się zakończy...

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Największa inwestycja w STi od czasu jego zakupu. Kolejne marzenie się spełniło emoji3.png

Tomku, Gratulację. Nareszcie STi ma swój domek, no przepięknie się tam komponuję :thumbup:.

Odezwę się do Ciebie po weekendzie telefonicznie jeśli mogę, bo mam sprawę techniczną.:D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pablito79 napisał:

Tomku, Gratulację. Nareszcie STi ma swój domek, no przepięknie się tam komponuję :thumbup:.

Odezwę się do Ciebie po weekendzie telefonicznie jeśli mogę, bo mam sprawę techniczną.:D

Dziękuję :) Teraz już raczej aku mi się nie rozładuje. W planie mam jeszcze parę gadżetów do garażu. :D 

W sprawie technicznej zapraszam, postaram się pomóc. Jakbyś decydował się na sprzedaż Imprezy to daj znać bo będziemy kupować N/A. Co prawda miał być Lanos, ale dobry Hawk nie jest zły. Jak widać na zdjęciu jest dla niego miejsce. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dziś podczas jednego ze spotów, gdy staliśmy i debatowaliśmy o zakupach nowych "dupowozów" jak i tego co było by najlepszym rozwiązaniem dla naszych "pociech" ?
I razem z @Cherusek1 stwierdziliśmy, że nie było by nic lepszego jak zainwestowanie w "domek" dla naszych pociech, wtedy wachlarz naszych możliwości nie tyle co by się rozwinął ale tak samo dał by nam nowe możliwości "czasowe" (wiadomo autko na dworze a autko w garażu, nie ma o czym debatować) tym samym chcę Tobie @Tomasz_555 pogratulować, dokonałeś dobrej inwestycji w swoje marzenia i mam nadzieję, że dalej będziesz się realizował, a "My" razem z Tobą, bo kto inny jak nie Ty, tak właśnie angażuje się w spoty i wyprawy, pomaga innym użytkownikom Subaru, pokazuje pewne rozwiązania i tak samo angażuje się w nie, Tworzysz historię do której nie jeden z Nas nie raz wróci.}
Dziękuję Ci @Tomasz_555 !!!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Największa inwestycja w STi od czasu jego zakupu. Kolejne marzenie się spełniło emoji3.png97130e868c7d464de776541c9c668f59.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

No pięknie , nawet widzę już oczami wyobraźni miejsce na małą lodóweczkę i stoliczek z krzesełkami aby uprzyjemnić sobie dłubanie przy autku , gratulacje Tomek :applause:

 

W dniu 9 sierpnia 2019 o 20:19, nhp890 napisał:

Hej,

od dłuższego czasu byłem nieaktywny na forum i dziś oficjalnie mogę potwierdzić koniec mojej historii z Subaru. Sprzedałem :(

 

Co prawda cieszę się, że nie będę musiał już martwić się rdzą i zostawiać auta na całe miesiące w serwisie, ale naprawdę lubiłem to auto. Może kiedyś wrócę.

Będę od czasu do czasu zaglądał :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich osób które miałem okazję dzięki tej marce poznać! 

Kurde mam nadzieję że nie na długo , że jednak kiedyś zabulgoczesz ukochanym Subaru z resztą kto powiedział ,że miłośnik Subaru musi mieć Subaru , zapraszamy Cię na spoty z tym czym tylko masz ochotę przyjechać .... Subaru to samochody ale też ludzie , wszystkie pasje prowadzą w konsekwencji do ....ludzi:)

 

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

Dawaj śmiało :D

 

Również pozdrawiam, mieliśmy chyba okazję poznać się na hołdzie w Katowicach o ile się nie mylę. Byłem wtedy samurajem od kumplaB)

Z bólem serca, ale moja przygoda z Subaru też chyba na razie się zakończy...

Tomku, Gratulację. Nareszcie STi ma swój domek, no przepięknie się tam komponuję :thumbup:.

Odezwę się do Ciebie po weekendzie telefonicznie jeśli mogę, bo mam sprawę techniczną.:D

Pablito mam nadzieję ,że kluczowe w Twojej wypowiedzi jes słowo "narazie" i bedzie to krótkie narazie bo czasami "narazie" ma tendencje do rozciągania sie :PAle jak wyżej napisałem mam madzieję ,że będziesz nadal obecny na spotach , spotach wyjazdowych itd. My już przecież jesteśmy rodziną wiec .... 

W razie czego moj spec B cały czas stoi i czeka :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

mam madzieję ,że będziesz nadal obecny na spotach , spotach wyjazdowych itd. My już przecież jesteśmy rodziną wiec .... 

Oczywiście że będę obecnych na naszych spocikach i mega wycieczkach, choćby nawet Tico albo jakimś dizelkiem :D.

9 godzin temu, KotMorderca napisał:

Nowa miejscówa na spoty :biglol:

Kurcze, to chyba wypadałoby zrobić jakąś parapetówkę w tym garażu i kupić Tomkowi jakiegoś kwiotka albo obrazek :P.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablito79, @Sonny_86 - Panowie, dzięki za miłe słowa. :) Dodatkowa motywacja do dalszej działalności. :) 

 

12 godzin temu, KotMorderca napisał:

Nowa miejscówa na spoty :biglol:

Gratulacje!

Przeszło mi to przez myśl, ale nie wiem co na to sąsiedzi :p 

 

12 godzin temu, Cherusek1 napisał:

miejsce na małą lodóweczkę i stoliczek z krzesełkami

Z lodóweczką może być ciężko, ale mam taką turystyczną. Do podtrzymania temperaturki jak znalazł :D 

O gadżetach garażowych jeszcze nie raz zapewne pogadamy. Póki co priorytetowo robię półki na narzędzia i sprzęt. 

 

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Kurcze, to chyba wypadałoby zrobić jakąś parapetówkę w tym garażu i kupić Tomkowi jakiegoś kwiotka albo obrazek :P.

W garażu to chyba bardziej "bramówka" :p Szłoby wypić jakieś piwko z naszego browaru ! :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Największa inwestycja w STi od czasu jego zakupu. Kolejne marzenie się spełniło emoji3.png97130e868c7d464de776541c9c668f59.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

Piękny.... nie masz drugiego na sprzedaż (z miejscem do postawienia), bo wstyd swój pokazać. Aczkolwiek w tym roku ruszam z remontem swojego zaczynając od dachu (cieknie od sąsiada, więc w "gratisie" pewnie będę musiał i część jego dachu machnąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

@Pablito79, @Sonny_86 - Panowie, dzięki za miłe słowa. :) Dodatkowa motywacja do dalszej działalności. :) 

 

Przeszło mi to przez myśl, ale nie wiem co na to sąsiedzi :p 

Zawsze możesz im zaproponować kupno Subaru i przyłączenie się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Chłopy! Mam takie pytanie a w zasadzie prośbę , czy miałby ktoś z Was możliwość pozwolić mi przejechac się Forkiem SF i SG ? 

SG czeka na Ciebie w 3City - wpadaj :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Chłopy! Mam takie pytanie a w zasadzie prośbę , czy miałby ktoś z Was możliwość pozwolić mi przejechac się Forkiem SF i SG ? 

Mój SF służy pomocą. Ale raczej tylko w sobotę po południu. Mógłbyś by go przetestować na hołdzie pod Siem-cami. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozdrowienia dla kierownika ciemnozielonego Forka SF ze świnkami na lustrach, który skręcał z Rozdzieńskiego w stronę muzeum śląskiego, około godz. 17. Ja stałem nieco po lewej przed tobą zielonym Ignasiem. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kriskristoffers napisał:

SG czeka na Ciebie w 3City - wpadaj :biglol:

Kurde Kris to nie jest taki głupi pomysł , byłby powód do wycieczki do Orłowa -bardzo lubię tą okolicę ,dzięki wielkie :drool:

 

14 godzin temu, suberet napisał:

Mój SF służy pomocą. Ale raczej tylko w sobotę po południu. Mógłbyś by go przetestować na hołdzie pod Siem-cami. :)

 

Cholera :Dsuberet straszne dzięki , może na naszych hołdach to aż nie trzeba ,ale dojazd do hołdy bardzo chetnie :Pale tak na poważnie jeździłeś Forkiem po hołdach?:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...