Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Cherusek1 napisał:

w środę jadę do Gdańska oglądać Subaru Outback z 2002 r forumowy i z tego co narazie się podziało jest duża szansa że nim wrócę ! :D:drool:wiec wiele wskazuje ,że jednak na Forka jeszcze nie czas :D

Ale wciąż nie zaburza to zasady, że "takiego Subaru jeszcze nie miałem" :D Trzymam kciuki w takim razie. Po powrocie możesz od razu wbijać do mnie do garażu na mini-spota. :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Wyobraźcie sobie, że w nocy z soboty na niedzielę ukradli nam światłowody...

Na co im one? Może myśleli, że to miedziane kable?

U mnie pod domem kradli kable kilka razy. Raz ich nawet goniłem. Kabel odzyskałem. :faja:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spotkanie :) Nawet nie było tak zimno jak myślałem. :) 

 

Niestety dostałem baty od G-Klasy AMG. Dałem ciała na zmianie biegów. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że uświadomiłem sobie, że jest nas 3 w "wyścigu" dopiero po starcie. 

 

W listopadzie będzie wypadzik jednodniowy na serpentynki więc szykujcie zimówki, malujcie auta, naprawiajcie co trzeba itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję. Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł:facepalm:. Chociaż i tak nie miałbym wielkich szans z żadnym z konkurentów:).

 

Przy okazji - ten wielki sedan z parkingu to faktycznie był japończyk - NISSAN Maxima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MPL napisał:

Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł:facepalm:

Czyli wychodzi na to, że ogólnie nie nadajemy się do sprintów spod świateł :biglol:

 

9 godzin temu, MPL napisał:

Przy okazji - ten wielki sedan z parkingu to faktycznie był japończyk - NISSAN Maxima...

Jedyne co zgadza się z moją teorią to "stara japońska limuzyna" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Dzięki Panowie za spotkanie :) Nawet nie było tak zimno jak myślałem. :) 

 

Niestety dostałem baty od G-Klasy AMG. Dałem ciała na zmianie biegów. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że uświadomiłem sobie, że jest nas 3 w "wyścigu" dopiero po starcie. 

 

W listopadzie będzie wypadzik jednodniowy na serpentynki więc szykujcie zimówki, malujcie auta, naprawiajcie co trzeba itp. 

 

10 godzin temu, MPL napisał:

Również dziękuję. Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł:facepalm:. Chociaż i tak nie miałbym wielkich szans z żadnym z konkurentów:).

 

Przy okazji - ten wielki sedan z parkingu to faktycznie był japończyk - NISSAN Maxima...

Chopy nie martwcie się ja dostałem baty od "L -ki" :thumbup:niepotrzebnie za nią skręciłem ma A4 najpierw na rondzie koło policji zgasła dwa razy blokując całkowicie przejazd a potem przy wyjezdzie z rozbiegówki już na autobanie zajechała mi drogę ,bo już nie mogłem wytrzymać i dałem sie do wyprzedzania :D

 

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Jak zwykle fajnie było się spotkać i pogawędzić o naszych problemach z autami.

Dopieszczam Hawka i czekam na serpentynki, mam nadzieję że jednak będzie już śnieg :D.

Pozdrawiam.

 

Seba napisz jak sytuacja z zakupem...:)

Dobra ! Jestem w drodze ! Siedzę wygodnie w Pendolino -jadę pierwszy raz , inny wymiar podróżowania , zaskakujące jest to że można jechać i coś robić ! :D w aucie w sumie też można wiele rzeczy podczas każdy robić ....

Edytowane przez Cherusek1
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Czyli wychodzi na to, że ogólnie nie nadajemy się do sprintów spod świateł :biglol:

 

Ja się zdecydowanie nie nadaję:wacko:. Ale Ty dawałeś radę i jakbym Ci Gelendy nie zasłonił na starcie to kto wie;)

 

1 godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Dobra ! Jestem w drodze ! Siedzę wygodnie w Pendolino -jadę pierwszy raz , inny wymiar podróżowania , zaskakujące jest to że można jechać i coś robić ! :D w aucie w sumie też można wiele rzeczy podczas każdy robić ....

 

Też tak jechałem po Lanosa w styczniu:). Powodzenia w zakupach.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz555 zapomniałem dodać, że tak mi wczoraj wbiłeś gwoździa z tym hot hatchem, o którym wspomniałeś, że siedzę od wczoraj i oglądam...

Jak nie Fiesty, to Clio a nawet zerkałem na Hondę CRX :D. Mój kumpel miał taką kupę lat temu i był to niesamowity szatan na drodze, z resztą w tamtych czasach to był szczyt prędkości, przyśpieszenia i marzeń.

I tak sobie myślę, że to faktycznie mega pomysł na jazdę u nas po mieście... Nie gniewaj się jak coś mi strzeli do głowy i coś kupię podobnego ;)

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Tomasz555 zapomniałem dodać, że tak mi wczoraj wbiłeś gwoździa z tym hot hatchem, o którym wspomniałeś, że siedzę od wczoraj i oglądam...

Jak nie Fiesty, to Clio a nawet zerkałem na Hondę CRX :D. Mój kumpel miał taką kupę lat temu i był to niesamowity szatan na drodze, z resztą w tamtych czasach to był szczyt prędkości, przyśpieszenia i marzeń.

I tak sobie myślę, że to faktycznie mega pomysł na jazdę u nas po mieście... Nie gniewaj się jak coś mi strzeli do głowy i coś kupię podobnego ;)

Luz. :) U mnie to faza "zajawki". W tym roku na pewno nie kupię chyba, że Astra się sprzeda w co wątpię. Może też więcej będę się poruszał STi po rozstaniu z Focusem. :) Do worka dorzucam jeszcze Grande Punto Abarth, ale to już trochę większy budżet. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy! Jest! :yahoo:kolejne Subaru! Przyjechałem wczoraj , dosyć późno ,dziś wreszcie mam chwilkę , przejazd pendolino jest bardzo spoko, opcją , naprawde wygodnie w kulturalnych warunkach szybko do celu. Baaaardzo dziekuję chłopakom z Gdańska nasze forum to najlepsze forum na świecie :applause: zadbali o mnie niczym mama  ,dokładnie poinformowali co mam robić ,gdzie iść , odebrali z dworca , nakarmili pyszną grzybową - sam Krisskristoferson gotował :puchar:, napoili kawką uraczyli ciasteczkami i sprzedali zajefajne autko , życzę każdemu takich zakupów samochodowych. Autko pomimo lat (2002r ) bardzo zwarte , pewnie idzie na drodze ,wszystko w nim działa, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, wreszcie mam miejsce na nogi w Subaru w nic nie kopie i o nic nie zawadzam - to był spory mankament Legacy jak dla mnie , nauczyłem się po poradach kolegów tankować gaz ! :thumbup: były momenty zawahania nie powiem ale juz sobie radzę bez problemowo , najbardziej żałuję ,że nie mogłem jeszcze z chłopakami zostac , koniecznie musimy ich odwiedzić ! Ogłaszam tu z całą odpowiedzialnością ,propozycję spotu nad morzem !:drool::drinks:i ostrzegam! Będę sie upierał! :P oczywiście w okolocach wiosny lata ale pomyślmy o tym ,jaram się jak dziecko nowa zabawką ....

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez Cherusek1
Uzupełnienie
  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Panie, niezła impreza widzę była z tej okazji :D Jednak Subaru to inny wymiar ! 

Auto wygląda bardzo fajnie, jeszcze raz gratulacje :) 

Na dobry początek trzeba ją uświnić ! Zdaje się, że mam w szufladzie świeże nalepki :) 

 

18 minut temu, Cherusek1 napisał:

najbardziej żałuję ,że nie mogłem jeszcze z chłopakami zostac , koniecznie musimy ich odwiedzić ! Ogłaszam tu z całą odpowiedzialnością ,propozycję spotu nad morzem !:drool::drinks:i ostrzegam! Będę sie upierał! :P oczywiście w okolocach wiosny lata ale pomyślmy o tym

Pomysł zacny. Można się zapakować w 1-2 auta i wyskoczyć. Swego czasu latałem do GDA samolotem z Krakowa za 55zł w jedną stronę. Pednolino też spoko - można w Warsie wstępnie się zaprawić :drinks:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gratulacje, rodzina się rozrasta :D:thumbup:.

Faktycznie kupowanie Forumowe, to inny wymiar. jak Adam kupował od nas, to czułem się jakbym nie sprzedawał auta tylko pożyczał najlepszemu kumplowi na weekend :D.

Wypad na morze, to mega pomysł, ale myślę żeby nikt nie był poszkodowany :drinks:, to jednak proponuję Pendolino :evil2:.

Niech Ci służy jak najbardziej bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu:thumbup:

 

13 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Ogłaszam tu z całą odpowiedzialnością ,propozycję spotu nad morzem !:drool::drinks:i ostrzegam! Będę sie upierał! :P oczywiście w okolocach wiosny lata ale pomyślmy o tym ,jaram się jak dziecko nowa zabawką ....

 

Przy okazji również podróż po nowe subaru okazała się inspirująca jak widzę i zaowocowała fajnym pomysłem na miejscówkę na spot:drunk:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chopy! Na następnego spora oczywiście przyjadę "Kłębkiem" bo tak ochrzcili go poprzedni właściciele a ja zgodnie z tradycją bedę kontynuował jego historię 

W dniu 10 października 2019 o 23:32, Tomasz_555 napisał:

Łooo Panie, niezła impreza widzę była z tej okazji :D Jednak Subaru to inny wymiar ! 

Auto wygląda bardzo fajnie, jeszcze raz gratulacje :) 

Na dobry początek trzeba ją uświnić ! Zdaje się, że mam w szufladzie świeże nalepki :) 

 

Pewnie Tomek ,przyjmę świnki z największą przyjemnością , nawiasem mówiąc to zmarnuje Wam całe zapasy świnek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadłem na genialna myśl. Ostatnio na spocie wstępnie ustaliliśmy, że można by zrobić jednodniową wycieczkę po serpentynach w listopadzie. 

Może 11go listopada w Święto Niepodległości ? Każdy, albo większość ma wolne, na drodze powinno być nieco luźniej, jedyna niewiadoma to pogoda. 

Zrobilibyśmy traskę, którą już kiedyś lecieliśmy. Dystans całkowity około 300km. Dla urozmaicenia pojedziemy "reversed" czyli w odwrotnym kierunku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Może 11go listopada w Święto Niepodległości

Dla nas super, fajny pomysł. Faktycznie może być luźniej na drogach. Możesz Tomku naświetlić jaki to kierunek z ciekawości :D.

Ekipa Pablito+Olga+Martynka gotowi :thumbup:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...