Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Cholera :Dsuberet straszne dzięki , może na naszych hołdach to aż nie trzeba ,ale dojazd do hołdy bardzo chetnie :Pale tak na poważnie jeździłeś Forkiem po hołdach?:ph34r:

nooo... tak...., i nie tylko ja. Robiliśmy sobie takie pojeżdżawki po hołdach różnymi Forkami. Najlepiej jest chyba w Gliwicach Sośnicy. Mega zabawa!

To jak, umawiamy się na sobotę po południu? Np. na 17. Miejsce do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, suberet napisał:

nooo... tak...., i nie tylko ja. Robiliśmy sobie takie pojeżdżawki po hołdach różnymi Forkami. Najlepiej jest chyba w Gliwicach Sośnicy. Mega zabawa!

To jak, umawiamy się na sobotę po południu? Np. na 17. Miejsce do ustalenia.

suberet przepraszam Cię w ferworze  i emocjach forkowych zapomniałem ,że w sobotę idę na wesele:facepalm:ale jestem jak najbardziej chętny i dostosuje śię do jakiegoś innego terminu jeśli i Tobie będzie to na rękę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cherusek1 napisał:

suberet przepraszam Cię w ferworze  i emocjach forkowych zapomniałem ,że w sobotę idę na wesele:facepalm:ale jestem jak najbardziej chętny i dostosuje śię do jakiegoś innego terminu jeśli i Tobie będzie to na rękę

 

ok, są rzeczy ważne i ważniejsze. Będziem się zgadywać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2019 o 21:42, Tomasz_555 napisał:

8 września 2019 jest Rallycross na Torze Słomczyn.

Odnosząc się do naszej ostatniej pogadanki w aucie - może się wybierzemy na oglądarę ? :) 

jak tylko będę wiedział czy dam radę zaraz dam Wam znać super pomysł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 00:06, KotMorderca napisał:

Ja jestem bardzo za!

 

13 godzin temu, Cherusek1 napisał:

jak tylko będę wiedział czy dam radę zaraz dam Wam znać super pomysł

Super. Wstępnie wpisałem w kalendarz. Zgadamy się myślę bliżej terminu. Jedyne co może mi wypaść do przeprowadzka, ale obstawiam, że będzie to kolejny weekend 14-15. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2019 o 21:42, Tomasz_555 napisał:

8 września 2019 jest Rallycross na Torze Słomczyn.

Odnosząc się do naszej ostatniej pogadanki w aucie - może się wybierzemy na oglądarę ? :) 

JA chyba nie dam rady, a z chęcią bym się wybrał, jak by coś się zmieniło to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2019 o 21:42, Tomasz_555 napisał:

8 września 2019 jest Rallycross na Torze Słomczyn.

Hej właśnie wróciłem z kolejnego wyjazdu, niestety koniec urlopu i trzeba się ostro zabrać do roboty.

Jeśli byłoby miejsce w aucie, to chętnie się zabiorę. Muszę tylko zorientować się jak tam w pracy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być Impreza Lanos N/A, rozważane było Legacy. Powiedziałem też, że nie chcę Forestera bo za wysoki do montowania roweru na dachu, pali więcej od Imprezy i ogólnie wolniej pokonuje zakręty. 

No i kupiłem Forestera. Jako, że nie lubię czarnego lakieru to Forester oczywiście musiał trafić się czarny. :facepalm:

Krótko: 2006 rok, 195 tys. km, 158KM, wysoki spec w zasadzie tylko bez ksenonu i bez skóry (ale to na plus). 

Mam nadzieję, że posłuży lepiej od Astry, która w sobotę znów przestała działać :czerwona:

 

203831054_IMG_20190820_1830082.jpg.ec6049940f4913a8219dbeceb70e2381.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Miała być Impreza Lanos N/A, rozważane było Legacy. Powiedziałem też, że nie chcę Forestera bo za wysoki do montowania roweru na dachu, pali więcej od Imprezy i ogólnie wolniej pokonuje zakręty. 

No i kupiłem Forestera. Jako, że nie lubię czarnego lakieru to Forester oczywiście musiał trafić się czarny. :facepalm:

Krótko: 2006 rok, 195 tys. km, 158KM, wysoki spec w zasadzie tylko bez ksenonu i bez skóry (ale to na plus). 

Mam nadzieję, że posłuży lepiej od Astry, która w sobotę znów przestała działać :czerwona:

 

203831054_IMG_20190820_1830082.jpg.ec6049940f4913a8219dbeceb70e2381.jpg

Hahahahah miało nie być Forka bo za wysoki dla Ciebie taaaak pamiętam te rozmowy :Dnie da się tego inaczej wytłumaczyć jak magią Forestera albo poprostu "dziwny przypadek Forestera" jest piękny ten Forek :wub:wiem czarny kolor to paskudztwo ale kurdeeee robi jednak robotę :drool:a jak Twoja druga połowa Tomek ? Zaakceptowała wybór? Jak jej się jezdzi? Przesiadka z Astry musiała być zauważalna prawda? Ale teraz in plus? Czy in minus? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

wysoki spec w zasadzie tylko bez ksenonu

Akurat tego bym nie uznał za plus ;) Ale i tak gratuluję udanego zakupu :)

 

Kiedy robimy jakiegoś spota na stałej miejscówce?

Edytowane przez mackos87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cherusek1 napisał:

a jak Twoja druga połowa Tomek ? Zaakceptowała wybór? Jak jej się jezdzi? Przesiadka z Astry musiała być zauważalna prawda? Ale teraz in plus? Czy in minus? 

Pokazałem jej Lanosa, Legacy i Forka i powiedziała, że wszystko jedno, ale najfajniejszy ten wysoki. Zatem to w zasadzie jej wybór. :)

Astra jest 2008, Forek 2006, ale dzieli je technologiczna przepaść. Zresztą jechałem z Krakowa trasą olkuską i nie mogłem uwierzyć jak to auto płynie. Z tym silnikiem to dla mnie ideał jeśli chodzi o daily car. :)

Wczoraj moja pierwszy raz prowadziła. Musimy jeszcze popracować nad sprzęgłem ("ojej, ale twarde"), ale chyba się polubili. Zresztą już na dzień dobry zjechała z półmetrowego krawężnika co utwierdziło mnie w przekonaniu, że to naprawdę najlepsze auto dla kobiety. :p

 

11 godzin temu, Pablito79 napisał:

No Tomku gratulację, chociaż myślałem, że sie w sprawie mojego Hawka dogadamy ;):D.

Dziewczyny pojechały nad morze, ale jak wrócą, to Hawk raczej pod młotek...

Też tak myślałem, ale moje preferencje okazały się rozbieżne od mojej partnerki. Hawk szybko znajdzie nabywcę, jest ich bardzo mało 2.0, przez ostatnie 2 miesiące były może ze 2 sztuki niekoniecznie w jakimś super stanie. 

 

10 godzin temu, mackos87 napisał:

Akurat tego bym nie uznał za plus ;) Ale i tak gratuluję udanego zakupu :)

Źle to napisałem. Wysoki spec, ale niestety brakuje ksenonu :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Pablito79 napisał:

jak tam sytuacja z naszym wyjazdem, robimy jakąś wycieczkę, bo muszę wiedzieć wcześniej.

Dajcie znać, pozdrawiam.

Te, tyś miał potwierdzić czy jedziesz czy nie ;)

 

Mamy dwa terminy i remis ilościowy, ale występuje zróżnicowanie jeżeli chodzi o skład osobowy. Jakoś będzie trzeba to rozstrzygnąć.

 

21-22 / Tomasz, Pablito +2, Cherusek, Sonny_86, KotMorderca

28-29 / Tomasz, Cherusek, moominko + 1, Sonny_86, KotMorderca

 

 

Edytowane przez Tomasz_555
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Te, tyś miał potwierdzić czy jedziesz czy nie ;)

:P

Dobra, jutro ostatecznie zapytam w firmie kiedy są jakieś wyjazdy i dam znać który termin na 100%.

Na razie jadę i to na dodatek Subarynką :D

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy! Z wielką przykrością :(ale niestety nie dam rady jechać na wrześniowego spota :blush:zarówno jeden jak i drugi termin nie będzie mi jednak pasował ,cały październik również zawalony , przepraszam Was :unsure:wczoraj się dowiedziałem i nie mogę z tym już nic zrobić.... Tomek jeśli poniosłeś jakieś koszty to oczywiście daj znac co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Chopy! Z wielką przykrością :(ale niestety nie dam rady jechać na wrześniowego spota :blush:

Szkoda :(

 

7 godzin temu, moominko napisał:

@Tomasz_555 do kiedy trzeba potwierdzić? Bo muszę ustalić w robocie pewność wolnego w ostatni weekend. Aktualnie do soboty jestem w Chorwacji.

Rezerwację pokoi można odwołać bezpłatnie do 15 września. Zatem na spokojnie ogarnij sobie temat w pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...