Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sonny_86 napisał:

Mi termin pasuje, tylko jak wcześniej wspominałem z moją nową robotą może wypaść tak że nie będę mógł jednak jechać, a wszystkiego się dowiem tak w połowie następnego tygodnia

Luzik, jak uda Ci się ustalić to po prostu puść mi na PW info. :)

 

Ta wycieczka będzie bardziej turystyczna niż rajdowa, ale nie znaczy to, że będzie nudno. Znam tylko wybrane fragmenty tej trasy, a reszta to dla mnie nowość i trochę wybrałem to w ciemno. ;)

 

Grunt to nie pojechać za szybko na pierwszym zakręcie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Chopy! Z wielką przykrością :(ale niestety nie dam rady jechać na wrześniowego spota :blush:

Kurczaki szkoda.

8 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Grunt to nie pojechać za szybko na pierwszym zakręcie :biglol:

No do teraz mam ten zakręt przed oczami :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

Ciągle się jeszcze ważą losy czy moja fura będzie gotowa na wyjazd, w razie czego wpadam do kogoś na prawy :p 

Poganiaj tam prace :) Powiedz, że masz najwazniejszy rajd w sezonie :D 

 

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

A powiedzcie mi co z rallycrossem? Są chętni czy odpuszczamy?

Ja bym się wybrał. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

 

 

Grunt to nie pojechać za szybko na pierwszym zakręcie :biglol:

W niedzielę wybrałem się trochę pośmigać na motocyklu , dotarłem na znany nam wszystkim przegibek , postanowiłem zaatakować go trochę mocniej :superhero:jadąc od strony Międzybrodzia ,bo sucho, bo znam przecież tą drogę , bo ,bo bo itd..... rozpędziłem się na lekkich łuczkach dojazdowych tak dosyć uczciwie! I Chopy! Tak przestrzeliłem zakręt że hamowałem prawie do zera na przeciwległym pasie a żyje dla tego że trąbiąca potępieńczo Audica jadąca z przeciwka bardzo wolno  dała radę wyhamować ! :facepalm:pomyślałem wtedy ,że gdyby z przeciwka jechał " ruchomy Spot Subaru " byłbym już tylko charakterystyczną plamką na asfalcie posypaną piaskiem w pięknych okolicznościach przyrody Beskidu Małego !:P Chopy dajcie czadu !  Nie miejcie litosci ! Oby ryk boxerów poprzedzał Waszą kolumnę i siał przerażenie ,zwiastując kaźń miejscowym ekoterrorystom :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 11:47, Pablito79 napisał:

Panowie dałem ogłoszenie na Hawk w dziale sprzedam, może Ktoś zainteresowany lub słyszał, że Ktoś szuka...

Sam nie wiem co robię... :facepalm:

Hmm, sam nie wiem co ci powiedzieć. Może się nie sprzeda i zostanie ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Hmm, sam nie wiem co ci powiedzieć. Może się nie sprzeda i zostanie ? :) 

Też pomału mam chyba taką nadzieję, zaczęło być mi szkoda:unsure:. Dałem cenę zaporową więc może odstraszy potencjalnie zainteresowanych:D.

Dzięki Tomku za miły komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam świadomość, że nie do końca ten dział do tego służy, ale powiedzcie mi proszę czy orientuje się gdzie na Śląsku jest dobry fachowiec, który naprawi mi uszkodzoną ścieżkę ogrzewania tylnej szyby? Na oko nie widać przerwania niestety. Nie jestem elektrykiem :-) Czytałem jakieś tematy na elektrodzie, ale nie mam miernika. Widziałem też kleje ze srebrem, ale jestem tak atechniczny, że pewnie sobie więcej szkód narobię niż zapłacę fachowcowi.

 

Generalnie nie grzeje jedna wiązka na środku szyby. Jakby to była pierwsza od góry lub od dołu to pół biedy a tak to wkurza bardzo :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pablito79 napisał:

No jakoś się ekipa wykruszyła :(. Masz rację Tomku, zorganizujemy wyjazd w innym terminie, a teraz może jakiś spocik w Kato :D.

 

9 godzin temu, Sonny_86 napisał:

W sumie można by się ugadać na jakąś "miejscową" trasę, jestem jak najbardziej za :)

No to może bardzo lajtowy wypad do Cieszyna ? Śladami pierwszej wycieczki, którą jechaliśmy z @Cherusek1. Jakieś tam OS'y będą, ser smażony w czeskim Cieszynie można wsunąć, zapas zacnego czeskiego browarka kupić. Do wyboru sobota lub niedziela. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tomasz_555 napisał:

 

No to może bardzo lajtowy wypad do Cieszyna ? Śladami pierwszej wycieczki, którą jechaliśmy z @Cherusek1. Jakieś tam OS'y będą, ser smażony w czeskim Cieszynie można wsunąć, zapas zacnego czeskiego browarka kupić. Do wyboru sobota lub niedziela. :) 

Ooo kurde to mi odpowiada, jeżeli była by to sobota 28-ego to myślę że tak po nocce na 14-15 był bym monter ^^
Pytanie, kiedy robimy taki wypad ? Stęskniłem się masakrycznie za taką "przygodą" :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Jakieś tam OS'y będą, ser smażony w czeskim Cieszynie można wsunąć, zapas zacnego czeskiego browarka kupić. Do wyboru sobota lub niedziela. :) 

Dla mnie Bomba, jak dziewczyny usłyszą że jest wyprażany syr, to nie ma opcji żeby odpuściły :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...