Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KotMorderca napisał:

Wstrzymajmy się jeszcze ten i następny tydzień ze spotem to powinno mi się udać odzyskać moją furę i będziemy mogli zrobić oględziny nowej powłoki lakierniczej w eksperckim gronie :drinks:

To jest bardzo dobry pomysł! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cherusek1 napisał:

To jest bardzo dobry pomysł! 

Dobra, przychylam się :D

A potem ustalimy co i jak i kiedy, chociaż strasznie się napaliłem na ten wyprażany syr w Cieszynie o którym wspomniał Tomek:drool:.

Więc może uda się jakoś połączyć spocika z wycieczką i pogaduchami przy wyprażanym :P. (Będę się upierał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablito79 napisał:

Dobra, przychylam się :D

A potem ustalimy co i jak i kiedy, chociaż strasznie się napaliłem na ten wyprażany syr w Cieszynie o którym wspomniał Tomek:drool:.

Więc może uda się jakoś połączyć spocika z wycieczką i pogaduchami przy wyprażanym :P. (Będę się upierał)

Jak to się mówi, czekanie wzmaga apetyt ;) 
Tak ostatnio natrafiłem na taki filmik:

 I od razu sobie pomyślałem o naszej wycieczce, kurde jak by to była taka trasa, pora w sumie by się zgadzała hehe :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23-27 pracuje do 22, później mogę mieć nocki (chyba że zaczną się szkolenia ^^ ) w każdym bądź razie nie jestem w stanie określić się jak będą wyglądać moje zmiany w najbliższym miesiącu czy dwóch ze względu na wprowadzane modernizacje danej linii produkcyjnej :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Chopy informujcie na bierząco jak sprawy ze spotami się mają , weekendy do końca października ciężko ,początek października też ciężko ale jakiś nasz mini muchowiecki Spot po 6.10 jak najbardziej jestem za ,tęsknię już za Wami:wub: powiedzcie mi jeszcze takie coś ,jakiś czas temu zacząłem pisać taki mini artykulik o NASCAR -takie wiecie zebranie bardziej rozrzuconych informacji z różnych stron i czeluści internetu, niż odkrywanie czegoś nowego. Trochę już tego mam a końca nie widać :facepalm:Zorientowałem się że nasze forum nie ma czegoś takiego ,jak myślicie jest sens wrzucić go na nasze forum jako taki edukacyjno ciekawostkowy temat? Czy raczej mnie wyśmieją ?:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cherusek1 napisał:

,jak myślicie jest sens wrzucić go na nasze forum jako taki edukacyjno ciekawostkowy temat? Czy raczej mnie wyśmieją ?

ja Cię nie wyśmieje, a chętnie poczytam :)

D.D.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bardzo stęskniłem i chętnie bym wpadnoł na jakiś spocik, problem u mnie jest też taki, że w obecnej pracy mamy mały "bałagan" i o zmianach dowiaduję sie przeważnie na dwa dni przed końcem tygodnia (czwartek), więc jak będziecie ustalać jakąś datę spotu to będę pisał na bieżąco co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że standardowo przychodzi Wam ochota na spota jak robi się zimno :biglol:

 

Może zatem wtorek 08 października 20:00 ? 

 

Totalnie jestem ostatnio nieobecny przez mieszkanie, ale dziś udało mi się odpalić STi po miesięcznym postoju i zrobić parę km. 

Z kolei mojej kobiecie hydrant wtargnął na jezdnię i mam zderzak do wymiany w Focusie. 

W Foresterze chyba słyszę któreś łożysko tylnych kół albo dyfer. 

Zatem u mnie po staremu. O dziwo Astra działa :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 20:24, Tomasz_555 napisał:

Widzę, że standardowo przychodzi Wam ochota na spota jak robi się zimno :biglol:

 

Może zatem wtorek 08 października 20:00 ? 

 

Totalnie jestem ostatnio nieobecny przez mieszkanie, ale dziś udało mi się odpalić STi po miesięcznym postoju i zrobić parę km. 

Z kolei mojej kobiecie hydrant wtargnął na jezdnię i mam zderzak do wymiany w Focusie. 

W Foresterze chyba słyszę któreś łożysko tylnych kół albo dyfer. 

Zatem u mnie po staremu. O dziwo Astra działa :biglol: 

Tomek! Ta Astra jest najzwyczajniej złośliwa! Nie dajcie się zwieść :Dmnie wtorek 08.10 o 20 pasuje :yahoo:dajcie radę Chopy aby na godzinkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 20:24, Tomasz_555 napisał:

Może zatem wtorek 08 października 20:00 ? 

Super, będe na 100%.

 

8 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Ta Astra jest najzwyczajniej złośliwa!

Astra zobaczyła nową furę pod blokiem, przestraszyła się że pójdzie na żyletki i zaczęła działać:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Być może po naszym jutrzejszym spocie będzie okazja do kolejnego szybkiego spotkania :thumbup: ponieważ: kontynuując przebudową mojego " parku maszyn" i realizując nieodpowiedzialne i zdegenerowane wizje w środę jadę do Gdańska oglądać Subaru Outback z 2002 r forumowy i z tego co narazie się podziało jest duża szansa że nim wrócę ! :D:drool:wiec wiele wskazuje ,że jednak na Forka jeszcze nie czas :D ale jeśli sie uda to bedzie go trzeba zobaczyć i pogłaskać ,przyjąć do śląskiej rodziny subaru, czyli kolejny spot :ph34r: jutro bedziemy gadać do zobaczenia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...