Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.04.2019 o 12:15, jasiem napisał:

Pytanie mam, bo przeszukuje internety i forum i nie mogę znaleźć - DP od Imprezy GT podejdzie p&p do Forka xt '03? W sensie czy nie będzie o coś wadzić, gdzieś nie pasować itd? Dokładnie takie:
 

DP.jpg

 

I jak rozwiązałem ten temat? Udało się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

Witam, ktoś pytał o dźwięk wydechu EL-TEC - obecnie firma EL-TEC produkuje wydechy z regulacją głośności, więc można taki wydech dostroić i indywidualnych oczekiwań Klienta od bardzo głośnego do bardzo cichego ( jak seria ) i w zależności od potrzeb - potem to przestawiać. Polecam. Więcej info: Facebook.com/wydechy lub Youtube kanał el-tec s.c. pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://allegro.pl/oferta/kadex-subaru-forester-iii-ulter-sport-promocja-8770135316

https://mapet-tuning.com/sklep/subaru/167213-sportowy-tłumik-subaru-forester-i-ii-96-08.html

 

Co powiecie na te wydechy  ,  warto montować do forka III  2.0 benzyna  .  Da to coś dziwięku czy tylko wygląd ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szybkie pytanie - idzie do mnie przelotowy center. Chciałbym sam się zabrać za wymianę, kupiłem nowy pierścień, śruby i uszczelkę do tłumika. Pytanie, czy daje się gdzieś jeszcze pastę uszczelniającą ? Czy po prostu wszystko skręca ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 30.04.2018 o 13:07, klev napisał:

Bulgot będzie tu :yahoo: po majówce jadę montować

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Cześć,

Dałbyś radę wystawić jakiś filmik jak to gada w Twoim Forku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gacu Gac napisał:

Cześć,

Dałbyś radę wystawić jakiś filmik jak to gada w Twoim Forku?

 

 

Dodam że teraz forek jeździ o wiele lepiej niż na tym filmiku z licznikiem.... wtedy to było "w trakcie strojenia"

 

Edytowane przez klev
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi robote:ok:

Zastanawiam się jeszcze jaka jest różnica między produktem RM, a MG oba wyglądają bardzo podobnieb wiec ciekawe z czego wynika 400 PLN różnicy w cenie....

 

P.S.. bardzo fajny dzwiek BOV, co to:) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Gacu Gac napisał:

Robi robote:ok:

Zastanawiam się jeszcze jaka jest różnica między produktem RM, a MG oba wyglądają bardzo podobnieb wiec ciekawe z czego wynika 400 PLN różnicy w cenie....

 

P.S.. bardzo fajny dzwiek BOV, co to:) ?

 

20200111_101744.jpg

 

https://allegro.pl/oferta/blow-off-subaru-forester-i-00-02-177km-properfekt-8944589036

 

Ja za wydech płaciłem jeszcze 1600zł w ciągu ostatniego roku cena wzrosła o 900zł (grzyb wie czemu tak nagle i o tyle)

Wydech jest 1 klasa - nigdzie nie rdzewieje, nie śniedzieje, nie przecieka... nic :)

 

Ogólnie wspieram polskie produkcje jak sie tylko da :)

 

 

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.02.2020 o 11:29, klev napisał:

 

Dodam że teraz forek jeździ o wiele lepiej niż na tym filmiku z licznikiem.... wtedy to było "w trakcie strojenia"

 

 

 

Co zrobiłeś przed strojeniem oprócz wydechu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja ze względu na niechęć użerania się z diagnostami podczas przeglądów chcę wydech z katalizatorem. Rozmawiałem nawet z RM-Motors na temat możliwości dodania do ich wydechu katalizatora i zrobienia go na 2-ie sondy lambda. Są bardzo dobrze nastawieni do klienta, można podstawić do nich auto i zrobią tak jak sobie klient życzy. Zapewne gdybym miał do nich bliżej to, ten wydech wylądował by u mnie. Ostatecznie znalazłem coś trochę droższego, ale dokładnie taki jak chciałem. https://xforce.com.au/product/e4-sw15-mp02b-tbs/

Niestety nie jest dostępny w europie, ale przecieram szlaki i być może będzie można go kupować w Polsce. Jak tylko paczki dotrą z Australii to dam znać.

 

Subaru_WRX_OVAL_Single_Pro_R_Spec_1-3.jpg

Subaru_WRX_OVAL_Single_Pro_R_Spec_2-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam OZparts jako dystrybutora tej galanterii na Polskę.

 

Mam w tej chwili w kartonie wydech Invidia N1. Nie moge się doczekać powrotu do domu i montażu.

 

Kwarantanna będzie intensywna:D

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
23 godziny temu, siwy2000 napisał:

Mam pytanie do znawców tematu, czy downpipe przelotowy z imprezy gt/forestera s-turbo będzie pasował kształtem i długością do forestera sg 2.0xt?

Z tego co mi wiadomo to z s-turbo różni się nieco względem sg. 

Edytowane przez Bartosz Wiśniewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, siwy2000 napisał:

Mam pytanie do znawców tematu, czy downpipe przelotowy z imprezy gt/forestera s-turbo będzie pasował kształtem i długością do forestera sg 2.0xt?

bedzie pasował jak center dlugi wstawisz ... 

Edytowane przez yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś założony tłumik peśla do SG 2.0 NA 125KM?

https://allegro.pl/oferta/tlumik-koncowy-subaru-forester-ii-2-0-02-08r-125ps-9039580274?utm_medium=app_share&utm_source=facebook jak to gada?

 

Kolektor bulgot założony,  oryginalny końcowy z końcówką wm sport, dźwięk przyjemny mruczący, ale taki trochę bez tego charakterystycznego bulgotu. Nie chcę żeby to wyło i było męczące w trasie. Na YouTube jest jeden filmik z tym tłumikiem ale w sf s-turbo i to by mi odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...