Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Sorry Chłopaki, ale mam takie urwanie głowy, ze jedyne co udało mi się nagrać to tylko na zimnym silniku, wiec na wolnych obrotach

 

Nic nie było słychać, bo jakiś ociężały komar latał koło mikrofonu ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich godzinach szukania optymalnej opcji dla nas, zrobiliśmy tak:

W Forku 2,0 wolnossącym zmieniliśmy tylko końcowy tłumik, w Piastowie koło Warszawy. Po 6 miesiącach końcówka zżółkła (nie wiem dlaczego). Jak by ktoś chciał iść w te ślady należy zaznaczyć by zrobili tłumik najmniej wydajny jak się da. My oddawaliśmy do poprawy bo pierwsza wersja była zbyt cicha. No i co najważniejsze gada tak:

 

Wydech na forum.mp4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

w weekend zalozylem "3-calowy cat-back Godsnow (oryginalnie chyba dedykowany do Imprezy; wczesniej jezdzil w Forku SH)

czarne puszki sa cichociemne i fajnie pasuja do kolorystyki auta

 

Ameryki nie odkryje, ale moze komus sie przyda ta info - cat-back od SH pasuje i do SJ

 

przy okazji postaram sie porobic nagrania na zimnym i rozgrzanym silniku

 

 

uzywka.jpg

20180429_100339.jpg.2844aca45c37206357bbb6bc8e23e216.jpg

20180429_100408.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest świeżutki spaw, jeszcze ładniejsze są z nalotami niebieskimi :) - potem to "znika" niestety :( a od czego zależą kolory nie wiem, trzeba by się spawacza pytać.

Oczywiście wiem, w tym tyg wrzuciłem "Blow offa" pro perfekt, za tydzień wydech RM Motors i na koniec strojenie gdzieś na 200kunia :yahoo:(wiem że można więcej ale to nie rajdówka a mi zależy na "równym" wykresie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś montował do SG to cudo od MG ?

https://allegro.pl/tlumik-sportowy-wydech-subaru-forester-sg-xt-i7488820201.html

 

jak to się ma do odpowiednika Prodrive na którym jest wzorowany? Dużo głośniejszy/uciążliwy? Oferta wygląda ciekawie, biorąc pod uwagę dostępność u nas Prodrive (a raczej ich brak).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, metal napisał:

Czy ktoś montował do SG to cudo od MG

Mam w swoim Forku ten tłumik wraz z przelotowym środkowym.  Jeżdżę na takim zestawie 3 lata (wyjazdy wakacyjne, narciarskie, Subariada) i dla mnie nie jest męczący. Jeśli się zdecydujesz, to przy odbiorze dokładnie sprawdź spawy. Zdarzają się niedoróbki. Poza tym jakość spasowania wysoce zadowalająca.

IMG_20180912_085945_HDR.jpg.36b48a9d216d8aee9449f513a0030048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, Oskar Marcinkowski napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tego samego zestawu do Forka. @klev Podzieliłbyś się wrażeniami jak to brzmi ? ;)  

PIĘKNIE :) do tego nic nie rdzewieje ani nic..... niestety teraz (grzyb wie czemu) ten wydech kosztuje nie 1500 a prawie 2400zł..... ja sie jeszcze załapałem na super cenę.

Co do dźwięku nie jest mega głośny, chyba ze go kręcisz na górę, ale mojej żonie w trasie przeszkadza. (rok temu zrobiłem traskę mazury-wrocław (500km w jedną stronę) i nikt nie ogłuchł) mi się osobiście bardzo podoba.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...