Jump to content

siwy2000

Nowy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by siwy2000

 1. Jak ktoś potrzebuje to mam tylni drążek stabilizatora od sti, jeździł w moim SG ale ostatecznie przeszedłem na 22 mm Whiteline + mocowania.
 2. Mam pytanie do znawców tematu, czy downpipe przelotowy z imprezy gt/forestera s-turbo będzie pasował kształtem i długością do forestera sg 2.0xt?
 3. Górne mocowania wiatraka pomierzyłem w swojej starej chłodnicy i wychodzi na to że są rozmieszczone identycznie co w tej TurboWorks z rysunku powyżej, szerokość i wysokość też się zgadza. Z wstępnych pomiarów wychodzi że będzie pasowała, co do zbiorniczka to wyjdzie przy montażu ale dzięki skwaro za informację bo w razie problemów wiem od jakiego modelu szukać wentylatorów i zbiornika. Chłodnicę TurboWorks już zamówiłem, zdam relację z montażu dla potomnych.
 4. Ciężko po numerze VIN dobrać całą aluminiową chłodnice która jest do innego modelu subaru ale będzie pasowała do forka. Oryginalne chłodnice i zamienniki do cywilnej jazdy nie mają korków wlewowych. Nie chcę kupować oryginalnej lub zamiennika który mi się rozszczelnił. Zależy mi na kupnie całej aluminiowej ale nie chcę iść w kierunku dedykowanej do forka Mishimoto ze względu na jej koszt oraz w moim przypadku byłby to przerost formy nad treścią. Ten aluminiowy chiński zamiennik jest w cenie zamiennika Koyo, ale koyo nie jest całe aluminiowe.
 5. Cześć, W moim foresterze rozszczelniła się chłodnica wody. Rozważam wymianę na cała aluminiową, i tu moje pytanie czy chłodnica chłodnica wody przewidziana do imprezy 1995-2001 będzie pasowała do mojego forestera? O takiej chłodnicy piszę: Z poniższego rysunku technicznego wynika że górne i dolne kołki ustalające pozycję chłodnicy mają taki sam rozstaw. Chłodnica do imprezy, aluminiowa: chłodnica zamiennik do forestera:
×
×
 • Create New...