Jump to content

dommarc

Nowy
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobry

About dommarc

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Niepołomice
 • Auto
  Forester SG 2.0 XT MY03 , Mazda Premacy w drodze Forester SJ XT MY15
  było: 323F BA , E30 2.0 , Golf 1,9 TDI , Passat VR6 ... i kilka mniej ciekawych

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Śmiga i pewnie będzie śmigać , a ja mimo wszytko polecam OEM. Rozrząd jest montowany na lata i jak jego cenę podzielić na 5-7 lat (przebieg roczny od 15-20 tys), a w skrajnych przypadku nawet 10 (10 tys/rok) to różnica w cenie zamiennik/OEM już nie jest tak duża. Myślę, że przy odsprzedaży auto pewnie będzie bardziej atrakcyjne dla potencjalnego kupującego, więc sprzeda się szybciej.
 2. Pasuje do koloru nadwozia , ale balony są trochę Jakie to opony ?
 3. To oprócz tego w Stępinie-Cieszynie, polecam zobaczyć tunel schronowy w Strzyżowie, drugi w tamtej okolicy. To właśnie w Strzyżowie w sierpniu 1941 bazował pociąg Amerika. https://www.strzyzow.pl/app/webroot/pol/pages/tunel
 4. Za pozycyjne robi chyba led. Na to liczę
 5. Raczej nie, bo do felg aluminiowych najczęściej są stosowane śruby/nakrętki stożkowe, natomiast do felg stalowych śruby/nakrętki kuliste.
 6. A bo Ty masz wersję bez xenonów i led. I nad światłem drogowym (długie) masz postojówke To ta opcja, że spinasz obrysówke z migaczem wchodzi w rachubę. A w tej opcji, którą będę miał tego się nie da tak zrobić.
 7. jest tak, ale może się mylę Jak ustawisz tak jak poniżej to świeci to lewe światło (wg. mnie mijania) ?
 8. Można, a postojówki jak chcesz zrobić ?
 9. Myślę z wirusem będziemy mieć dłuższy problem. I najlepszą opcją byłoby korzystanie z okienek jakie będą się pojawiać. Chciałbym dołączyć do wyjazdu.
 10. lepiej, ale wciąż o 40 złoty więcej niż za te dla vag'a - ten sam rozmiar felg, inny rozstaw śrub i otworu centrującego, moim zdaniem to nie usprawiedliwia różnicy w cenie
 11. Tak, zamiast migacza dajesz słabą białą żarówkę, zamiast pokojówki/obrysówki mocnego pomarańczowego leda , przylutowujesz kable. Pozostaje kwestia świateł mijania , bo są symetryczne.
 12. W SJ jeszcze nie, ale zrobiłem w SG i poprawa jest zdecydowana. A w SJ jak do mnie dotrze, na pewno też zrobię.
 13. Pomysł dość ciekawy aczkolwiek wymaga rzeźbienia. W SJ USA migacz i pokojówka/obrysówka to inne żarówki, trzeba by przylutować wtyczki.
 14. Fajna ta felga (jak na stalową). Właśnie zastanawiam się nad kołami na zimę i to ciekawa opcja. Daj znać jak kupisz. Te felgi do grupy VAG są w cenie 229 za sztukę, można by kupić 4 + 1 zapas w cenie 4 do Subaru.
×
×
 • Create New...