Skocz do zawartości

WRX MY 08


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w poniedziałek 24.09.2007 istnieje mozliwość obejrzenia nowej IMPREZY WRX MY 08. Po wpłaceniu zadatku możliwośc odbycia krótkiej jazdy testowej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zapraszam w godzinach 10 - 15.

 

P.S. Zapisy telefoniczne: 507 152 406 Raju

 

Pozdrowienia :cool:

 

Raju - będę na 90%, wpadnę ok. 11.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

raju miło było poznać. Szkoda,że nie miałeś tego paścia schowanego w garażu.

Podziękuj Szefowi jeszcze raz za zdjęcie, Borys się bardzo ucieszył z tego prezentu.

 

ATB

 

Mi również bardzo miło :smile:

 

Mały, zapraszam :!: Czuję, że będzie się działo, a sam jestem ciekawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się o 10:00 tłumu forumowiczów, a tu niespodzianka - byłem sam. Powiem krótko, jest brzydki jak każda nowa impreza. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej, niż na zdjęciach. Zmieni się kilka rzeczy (np. tylne światła) i będzie OK. Tak jak napisał Carfit, ma jeździć a nie wyglądać :mrgreen:

 

P.S. Brak odtwarzacza kaset magnetofonowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się o 10:00 tłumu forumowiczów, a tu niespodzianka - byłem sam. Powiem krótko, jest brzydki jak każda nowa impreza.

 

Ale taki seksownie brzydki, czy brzydko-brzydki? :)

 

Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej, niż na zdjęciach.

 

To tak samo, jak z MY'06-07. Przecież na pierwszych zdjęciach to była porażka, mimo tego, że subaru zaczęło prezentację tego modelu od STI :twisted:.

 

Zmieni się kilka rzeczy (np. tylne światła) i będzie OK. Tak jak napisał Carfit, ma jeździć a nie wyglądać :mrgreen:

 

No to firma Morette znów odbije się od dna - dostarczyła chyba modyfikacje do wszystkich bug eye'ów na świecie :mrgreen:.

 

P.S. Brak odtwarzacza kaset magnetofonowych ;)

 

O CHOLERA! :evil:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dorwałem się do komputera i może kilka słów po obejrzeniu i przejechaniu się nowym WRX MY08.

 

Samochód rzeczywiście wygląda chyba trochę lepiej niż na zdjęciach. Piszę chyba, bo mam wrażenie, że chce się na siłę do niego przekonać.

Bryczka nie ma tego czegoś co charakteryzowało starą Imprezę. Raczej nie będzie już tak, jak teraz gdy zatrzymujecie się na światłach i oczy

większości kierowców skierowane są na Wasz samochód a w myślach słowa - fajna bryka :cool: . Teraz raczej będzie - O Chrystusie to nowa

Impreza :shock: i mętlik w głowie kłębiących się myśli czy mi się podoba czy nie :?:

 

Auto rzeczywiście ma spokojniejsze zawieszenie, bardziej kulturalne. Jechałem na siedzeniu kierowcy bo prowadził Raju i miałem wrażenie, że jest

wolniejsza, mniej zrywna za mało dzika - Raju to potwierdził. Wnętrze osobiście mi się nie podoba ale to oczywiście kwestia gustu i o tym nie chce

mi się pisać. Niektóre plastiki naprawdę kiepskiej ale to kiepskiej jakości. Kierownica z przyciskami do obsługi radia i komputera (pewnie obserwowanie

wyświetlacza, który pokazuje spalanie chwilowe grozi zawałem :mrgreen:, przeżywałem to w Oplu GTC). Jest zdaje się więcej miejsca - przede wszystkim

dla osób, które siedzą z tyłu. Kabina jest wyższa toteż osoby powyżej 1,85 cm wzrostu nawet z szyberdachem (który obniża podsufitkę) nie powinny narzekać.

Podobała mi się tapicerka siedzeń - ładny splot. Podświetlenie zegarów na czerwono - to mi się też podobało. Nie zwróciłem niestety uwagi na kształt siedzeń

i trzymanie :sad: (jakoś mi się to nie utrwaliło). Mały bagażnik :!: , sedan miał jednak potężny bagażnik. To duży minus bo przecież wielu z Nas ma rodziny

i oprócz tego, że od czasu do czasu bryczka służy do powariowania to w przeważającej części jest wykorzystywana do celów "cywilnych" jak np. wyjazd

na Mazury, przewiezienie czegoś z IKEI :mrgreen: .

 

Podsumowując - jestem szczęśliwy, że udało mi się kupić jeszcze WRX MY07. Dobrze, że nikt nie namówił mnie na nowy model.

A tych ramek obwodzących szyby to im chyba nigdy nie daryję :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

 

Wielkie dzięki dla Pana Andrzeja za możliwość obejrzenia samochodu no i oczywiście dla kolegi Raja, który mnie przewiózł i pokazał auto - miło było poznać :grin:

 

 

Kilka fotek:

 

zdjcie001lp0.th.jpg

zdjcie002ps4.th.jpg

zdjcie003ea1.th.jpg

 

i wnętrze:

zdjcie004bf0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie udało mi się dotrzeć i trochę żałuję, ale jak Mały 5150 pisze, że

Jechałem na siedzeniu kierowcy bo prowadził Raju

to w sumie może nawet lepiej, że mnie tam nie było. :mrgreen:

 

Czy jest możliwe, by te lampy z tyłu wyglądały lepiej na żywo niż na zdjęciach?? Są straszne. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem na siedzeniu kierowcy bo prowadził Raju i miałem wrażenie, że jest

wolniejsza, mniej zrywna za mało dzika - Raju to potwierdził.

 

 

acha :mrgreen:

 

widzę Mały, że Impreza MY 08 zrobiła na Tobie nie lada wrażenie, piszesz jakieś dziwne rzeczy, ale rozumiem, że j\jesteś ciągle oszołomiony :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dodam cos od siebie po dzisiejszej wizycie na krakowskiej. Generalnie jest to całkiem ładny samochód, przód poza faktycznie kłującymi w oczy chromami jest naprawdę ok, lexus looki z tyłu kwestia gustu, bardzo podobne do nowego Outlandera. Wszystko byłoby ok gdyby nie napis z tyłu ... subaru impreza :shock: . ten wygląd kompletnie nie pasuje mi do tego do czego sie przyzwycziłem i zajmie mi troche czasu aż to do mnie dotrze. Wnetrze jest dziwne. Z jednej strony cos sie dzieje pozytywnego, deska i środkowa konsola jakoś zagospodarowane, kierownica przyjemna i dobrze leży, z drugiej strony duzo bardzo twardych plastików (obmacałem potem wrxa05 i mam wrazenie ze jest lepszy ) i ogromne :shock: zegary (obrotomierz na szczescie centralnie i predkościomierz). Fotele - tu tendencja została zachowana i sa jeszcze bardziej komfortowe i bardziej miękkie z gorszym trzymaniem bocznym niz w my05 i my06.

Wrażenia z jazdy ciężko coś konkretnego powiedziec po krótkiej przejażdżce. Na pewno jest bardziej komfortowo, przyspieszenie pewnie bedxzie podobne jak wrx06, samochód ma niewiele km przejechanych wiec traktowany jest jeszcze bardzo delikatnie.

 

Generalnie mam mieszane odczucia. Niby nie taki zły, ale nie pasuje do imagu imprezy. Samochód zdecydowanie dla innej grupy docelowej niz poprzednie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że samochodzik jest całkiem fajny i na tle udziwnień "konkurencji" można by powiedzieć EXTRA fajny :!: problem jednak tkwi w nazwie, wystarczyło go nazwać jakoś inacze np. party wrx i było by super a tak pozostaje niezgodny z oczekiwaniami odnośnie następcy imprezy na dodatek następcą nie posiadającym szyb bez ramek, wielgachnego karmika i plecaka z deską do prasowania.

 

krótko mówiąc zjeb... sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę swoje wrażenia.

Samochodzik ogólnie fajny (światła z tyłu się zmieni :wink: ), drzwi z ramkami :cry: (za to cichutko i lekko sie zamykają), deska rozdzielcza ok., silnik cichutki (prawie nie słychać go po odpaleniu), nie jeździliśmy nim ale Raju zapewnia, że taki cichy jest w trakcie jazdy(mojemu ojcu by się podobał), fotele ładne za to zero trzymania bocznego - po prostu komfortowe, koła mogły by być większe.

Przód fajny, tył jak klasyczny "heczbek" z gejlookami, jak dla mnie za duże lusterka - takie jakieś wielkie kobyły :roll:

Kilka zdjęć:

a3b4be41d463e769m.jpg 3bacc575532eafb9m.jpg fda96eef8518fca7m.jpg c7d256d777feb417m.jpg

e9826c31530ca219m.jpg 228cfaf251218a9em.jpg de925798e512782bm.jpg 5a3521aad22684abm.jpg

99767be40ab18af0m.jpg 5d1c9b3c491f67fem.jpg 5710d4fae999b5bfm.jpg 3a900723b78c84e4m.jpg

8684985bd55e2696m.jpg 7256db93b718f640m.jpg b01497b1cbba4587m.jpg d9f1c027eafbbdcbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...