Skocz do zawartości

WRX MY 08


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

P.S. Dla moda Przemqa specjalny pokaz w następny poniedziałek :mrgreen:

 

Hmmm... w jeszcze następny jestem dla odmiany w Montreux na konferencji 8).

 

Cholera - nie jest mi dane zobaczyć tego MY'08 i się przekonać, że jednak jest fajny. O - a może z tego Montreux wyskoczę do Genewy i tam gdzieś znajdę salon? :idea: :cool:

 

z tego co sie nie myle to w Montreux jest salon przy głównej ulicy po prawej stronie jadąc od Vevej (chyba że to jeszcze w vevej ale tego nie jestem pewien) a jak nie to jest niedaleko AIGLE tam jest salon/servis/stacja benzynowa subaru na RTE DE LAUSANNE łatwo trafić bo jest na wieździe z tej strony no i tam wszystko jest małe jak wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja benzynowa Subaru?! :shock:

 

To nie wiedziales, ze w instrukcji obslugi do STI zalecaja posiadanie wlasnego, przydomowego dystrybutora :mrgreen:

 

Ja kiedys chcialem pojsc na latwizne i szukalem czy jakis lokalny wlasciciel nie ma corki, nie musiala byc piekna, byle stacja byla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest niedaleko AIGLE tam jest salon/servis/stacja benzynowa subaru

 

Stacja benzynowa Subaru?! :shock:

 

:mrgreen:

 

jak pewnie wiecie w CH jest tak, że prawie wszystkie salony samochodowe mają swoje stacje bęzynowe (albo na odwrót ;) ) czasami bardzo małe właśnie z 1 dystrybutorem na Pb98 szczególnie w rejonie wysokogórskim jest to normalne, tak jak i servisy subaru w prawie każdej miejscowości nawet takiej z 5 domami :wink:

 

ale ta o której wspomniałem jest akurat troszke większa i można nawet ON zatankować :roll: ale wejście do salonu i do kasy jest wspólne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem biletu do Au, to najdrozszy jaki znalazlem kosztowal jedyne 80k PLN :twisted: Co one za to musza robic :mrgreen:

 

Lecisz pierwszą klasą, masz dla siebie cały pokoj wielkości 15 metrów kwadratowych z dużym, podwójnym łóżkiem, i co najlepsze - jesteś na samym dziobie, więc patrzysz przez przednie okna, leżąc w łóżku. Niesamowite wrażenie.

klamstwo lustracyjne.

ani w pierwszej ani w biznesie z przodu nie ma 747 okien. na gorze- bo piloci.

na dole bo dziob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... patrzysz przez przednie okna, leżąc w łóżku. Niesamowite wrażenie.

 

Szczególnie jak zacznie pikować. :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen:. W grudniu lecę na Kubę..... :shock:

 

Panie Andrzeju,

 

będę na Kubie od 17 listopada do ok. 9 grudnia. Może gdzieś "se" pomachamy - będę miał dla

rozpoznania świnkę naklejoną na czole :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...