Skocz do zawartości

WRX MY 08


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fotele - tu tendencja została zachowana i sa jeszcze bardziej komfortowe i bardziej miękkie z gorszym trzymaniem bocznym niz w my05 i my06.

 

To chyba nie jest możliwe :mrgreen:.

 

Mały 5150, beben_wrc - przeczytałem Wasze posty dokładnie i nie mogę oprzeć się myśli: czy te negatywne wrażenia są takie, bo takie były z góry założone, żebyście(-śmy) nie czuli się źle ze swoimi "starymi" modelami, czy ten nowy model jest rzeczywiście taki nijaki... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq mój post w zamierzeniu nie miał byc tylko negatywny :cool: , ale moze sie źle wyraziłem. W skrócie chodziło o to że to fajny i całkiem ładny samochód ale do "starej" imprezy jest nieporównywalny. Kompletnie inne założenia i inni klienci. Na dzien dzisiejszy sie w nim nie widze, moze dlatego ze raczej bym chciał w kolejnym samochodzie wiecej adrenaliny niz w obecnym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jak do MY08 będzie jakiś konkretniejszy PPP, to chyba się nie będziesz zastanawiał, co kupić?

 

To mówię od samego początku: jak do STI będzie "konkretniejszy PPP", to będzie to ZASADNICZO zmieniało postać rzeczy. Wymiana około trzystukonnego wozu na około trzystukonny, z drobnymi poprawkami wnętrza i napędów to żadne ciacho... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego idzie ten przewód od zapalniczki... od nawigacji ? Hmm nowy WRX ma mieć nawigacje na tym big wyświetlaczu, ale oprócz ceny na poziomie pewnie 6000 zł to mapy Polski pewnie nie uraczysz przez 3 lata....

 

P.S. Czy kierownica w Subarakach od 2003 roku jest jeszcze firmy momo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Aaaaaaa..... przełaczniki od Avensisa....

 

 

Buahaha, które? Do migaczy i wycieraczek?

 

 

Od regulacji i składania lusterek.

 

od dawien dawna właśnie takie są w Foresterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...