Skocz do zawartości

WRX MY 08


raju

Rekomendowane odpowiedzi

poziom IQ narodow

 

Kuba, poziom IQ to nie jest juz zaden wyznacznik w XXI wieku. Teraz uzywa sie terminu Inteligencje Wielorakie (Multiple Inteligences) (nota bene wymyslone przez Amerykanina, Howard Gardner), co obala mit ilorazu inteligencji, ktory niby niczego nie stwierdza. Ale to temat na dluzsza dyskusje w OT. Tutaj mozna sprawdzic swoje inteligencje: http://www.act.waw.pl/ankieta_mi/index.htm

 

Amerlochy maja piekna organizacje administracji w porownaniu do biurokratycznej Polski. Wiele rzeczy potrafia zrobic prosciej, szybciej i latwiej. Logistyka to ich mocna strona ale jak wiemy nie w kazdej branzy potrafia sie wykazac. Samochodow robic nie umieja. :twisted:

 

Jesli chodzi o prawo jazdy. Kazdy robi jak woli. W Indiach codziennie gina tysiace na drogach a egzamin praktyczny to jazda po kilkusetmetrach prostej gdzies na zadupiu.

Uwazam, ze egzamin na prawo jazdy powinien byc adekwatny do:

a. ryzyka zwiazanego z uczestnictwem w ruchu - czyli z duzym ryzykiem wg. reguly "to ludzie sa na drodze a nie samochody"

b. kursu

 

I tutaj jest pies pogrzebany. To na kursie trzeba uczyc tego o czym tyle razy na Forum gadamy: prawidlowa pozycja za kierownica, lapki na kierownicy blah, blah.

 

Oi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę miał okazję trochę się przekonać na własnej skórze, bo za parę tygodni czeka mnie pierwszy wyjazd w sprawach zawodowych do USA. Dokładnie jadę do Milwaukee. Przy okazji mam zamiar zrobić sobie parę dni urlopu i pokręcić się po okolicy.

Zobaczę, czy tak łatwo będzie potestować fajne wozy? :wink: :grin:

 

Daj znac jak przyjedziesz to moze sie gdzies spotkamy. Moze Mariusz i Kuba tez przyjada i zrobimy male forumowe spotkanie. Kupimy pare hamburgerow i wypijemy troche ognistej coli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje miejsca odwiedzin, bedziesz tam przynajmniej 14 pazdziernika? Powiedz swoim gospodarzom zeby przynajmniej zabrali Cie z raz do Chicago (downtown) na weekend, to jest jakies 2 godziny jazdy.
Nie uzgodniłem jeszcze dokładnie terminu. Plan mam jednak taki, żeby na lotnisku wynająć auto, pojechać do Milwaukee, pozałatwiać możliwie szybko sprawy i wrócić do Chicago. Pojutrze usiądę przy komputerze i opracuję sobie wstępny plan pobytu.

 

Żeby było na temat WRXa:

Jadąc wczoraj autostradą wielkopolską, na której odbywał się ruch jednym pasem a dzisiaj trasą z Bielska do W-wy, na której co kawałek korkował się ruch, doszedłem do wniosku, że w tej chwili w PL zupełnie nie ma gdzie jeździć sportowym autem.

Dlatego odradzam komukolwiek zakup WRX MY'08 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak przyjedziesz to moze sie gdzies spotkamy. Moze Mariusz i Kuba tez przyjada i zrobimy male forumowe spotkanie. Kupimy pare hamburgerow i wypijemy troche ognistej coli ;)

Dam zdać gdy już kupię bilety i będę miał jakiś plan podróży.

Żeby nie było, że przyjadę z pustymi rękami - przywiozę wam z Polski kilka WieśMac'ów - u siebie tego nie macie :razz:

 

PS:

Mnie to ubawiło, a was?

Bilet lotniczy W-wa - Chicago - W-wa

Klasa ekonomiczna: 1900 PLN

Klasa biznes: 9900 PLN

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem biletu do Au, to najdrozszy jaki znalazlem kosztowal jedyne 80k PLN :twisted: Co one za to musza robic :mrgreen:

 

Lecisz pierwszą klasą, masz dla siebie cały pokoj wielkości 15 metrów kwadratowych z dużym, podwójnym łóżkiem, i co najlepsze - jesteś na samym dziobie, więc patrzysz przez przednie okna, leżąc w łóżku. Niesamowite wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin,

Co one za to musza robic

 

:mrgreen:

--

Otoczenie to ja sobie wyobrazam ;-)

Choc z ta przednia szyba cos dziwnie, lecialem I kl w 747 i z przodu jest poprostu duzy TV (oprocz tych w fotelu). No a na gorze ciezko zmiescic lozko kolo tych wszystkich manetek :mrgreen:

 

O WRX nie ma co gadac brzydal i juz ;-) No chyba, ze bedziemy sobie tak powtarzac, ze fajny jest w 10 watkach: klamstwo powtarzane wiele razy staje sie prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje miejsca odwiedzin

 

Co jest nie tak z Milwaukee ? Z ciekawości pytam.

Nie tylko, że to dziura, która nie ma nawet miliona mieszkańców, to Polaków jest tam może tylko ze sto tysięcy...

Chicago to prawdziwa metropolia...

no i żyje tam ponad milion Polaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...