Jump to content
Sign in to follow this  
raju

WRX MY 08

Recommended Posts

wlozyc inne alusy, zamienic ten blyszczacy gril na cos normalnego i wyszloby na prawde fajne auto.

Ponadto Subaru zaoszczedzilo na bajeranckich czerwonych zaciskach hamulcowych z napisem 'Subaru'. W poprzednim modelu byly a w nowym.... :roll: Poprzdni WRX wydaje mi sie, ze byl bardziej dopieszczony. Co do tylnych lamp to biedy nie ma. MY06-07 wydaje mi sie, ze wygladalo pod tym wzgledem gorzej a i tak wszyscy przywykli do tego.

Zgadzam sie w sumie z przedmowcami..... nowy WRX skierowany jest do nieco innej klienteli co nie zmienia faktu, ze i tak jest fajny aczkolwiek bez tego czegos co mieli poprzednicy

WRC fan, niezle zdjecie :cool:

WRX MY08 będzie zajebisty w wersji Koper L.E. z konkretnymi alusami, fotelami od STI, zmienionymi hamulcami i poprawionym zawieszeniem :wink: .

Dobrze podpowiedziałem :razz: ?

Co do tylnych lamp to biedy nie ma. MY06-07 wydaje mi sie, ze wygladalo pod tym wzgledem gorzej

No co Ty gadasz :roll: :wink:

Wiadomo kwestia gustu, ale w 2006 nie było tyle chromu w lampach. Od 2007-fakt praktycznie całośc jest w chromie ale to naprawdę nie rzuca się tak w oczy jak w 08.

Moim zdaniem tylne lampy to najgorsza rzecz w nowej Imprezie(chrom) :roll:

widzialem dzis przed SIPem lore z nowymi imprezami (w tym WRX) i jak dla mnie jest beznadziejne :evil: - stracilo caly swoj charakter. Pozostaje jeszcze nadzieja ze zrobia agresywne STI sedan, bo WRX hatchback jest kiepski (w porownianiu do poprzednika)

WRX MY08 będzie zajebisty w wersji Koper L.E. z konkretnymi alusami, fotelami od STI, zmienionymi hamulcami i poprawionym zawieszeniem :wink: .

Dobrze podpowiedziałem :razz: ?

:mrgreen::mrgreen: Dzisiaj juz zaczeliśmy działac...złote felgi zamówione , wydech po pierwszych przymiarkach :cool: Jak coś będzie widac to Raju pewnie jakies foto zamieści.

AK