Skocz do zawartości

WRX MY 08


raju

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Dla moda Przemqa specjalny pokaz w następny poniedziałek :mrgreen:

 

Hmmm... w jeszcze następny jestem dla odmiany w Montreux na konferencji 8).

 

Cholera - nie jest mi dane zobaczyć tego MY'08 i się przekonać, że jednak jest fajny. O - a może z tego Montreux wyskoczę do Genewy i tam gdzieś znajdę salon? :idea: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

raju, cholera, nie będzie mnie w kraju.

 

Kiedy prywatna sesja dla Modów/Kawiorów (niepotrzebne skreślić)? :mrgreen:

Uwazam, ze bedac progresywna i postepowa grupa obywateli naszego panstwa, IV RP, powinnismy zmienic nomenklature. Pasztety - łże elity. Kawiory - oligarchowie.

Uwaga, podpowiedz gramatyczna.

Maz - oligarcha.

ZOna - Oligarchini.

Dzieci - Oligarszątka.

 

Samochow - oligarchowóz.

 

A nie:

 

Mąż - Oligarchator

Żona - Oligarkrząta

Kochanka - Oligraszka

Dziadki - Oligarszczątka

 

Samochód - oligrator

:?:

 

 

P.S. Dla moda Przemqa specjalny pokaz w następny poniedziałek :mrgreen:

 

Hmmm... w jeszcze następny jestem dla odmiany w Montreux na konferencji 8).

 

Cholera - nie jest mi dane zobaczyć tego MY'08 i się przekonać, że jednak jest fajny. O - a może z tego Montreux wyskoczę do Genewy i tam gdzieś znajdę salon? :idea: :cool:

 

Widzisz? Jesteś skazany na EVO. Jak Cię nie chcą to się nie pchaj. (tekst sponsorowany :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju, będzie jakiś WRX (albo i wolnossak) stał w salonie po poniedziałku czy nie ma co na to liczyć?

Z mojego ojca się nabijają że ma jakieś stare, małe, brzydkie, w wieśniackim kolorze to bym mu zrobił zdjęcie w MY08, mógłby się wtedy chłopina pochwalić że kupił rozsądnego koreańca z cupholderem na raty :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju, będzie jakiś WRX (albo i wolnossak) stał w salonie po poniedziałku czy nie ma co na to liczyć?

Z mojego ojca się nabijają że ma jakieś stare, małe, brzydkie, w wieśniackim kolorze to bym mu zrobił zdjęcie w MY08, mógłby się wtedy chłopina pochwalić że kupił rozsądnego koreańca z cupholderem na raty :mrgreen: .

 

Bliżej przyszłego piątku będą już całe szeregi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpłaceniu zadatku możliwośc odbycia krótkiej jazdy testowej

 

:):):):) Ale mnie to rozbawilo :) Polska nigdy nie bedzie normalnym krajem. Zeby sie przejechac trzeba dac zadatek :):):)

Ameryka to wspaniały kraj :!:

A Ci Amerykanie jacy zdolni :shock:

Zadziwiające jak doskonale znają języki obce...

nawet tak trudne języki słowiańskie jak np. polski...

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpłaceniu zadatku możliwośc odbycia krótkiej jazdy testowej

 

:):):):) Ale mnie to rozbawilo :) Polska nigdy nie bedzie normalnym krajem. Zeby sie przejechac trzeba dac zadatek :):):)

Ameryka to wspaniały kraj :!:

A Ci Amerykanie jacy zdolni :shock:

Zadziwiające jak doskonale znają języki obce...

nawet tak trudne języki słowiańskie jak np. polski...

:roll:

 

Caly czas dziwi mnie to, ze w Polsce nie mozna isc do dealera i przejechqac sie STI albo EVO, czy nawet takim czyms jak wrx 08. Moze troche przesadzilem z tym, ze to dziwny kraj ale jak kiedys bedziesz mial okazjeporownac np. zdawanie na prawo jazdy w Polsce i USA to napewno pomyslisz, czemu w polsce sie tak nie da. Powiedzcie mi ile jest w Polsce teraz pytan na prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas dziwi mnie to, ze w Polsce nie mozna isc do dealera i przejechqac sie STI albo EVO, czy nawet takim czyms jak wrx 08.
Ja odczytałem to zaproszenie po wpłaceniu zaliczki jako żart...

Chociaż faktem jest, że co nie którzy dealerzy Subaru w Polsce próbują prowadzić swoistą selekcję klientów... Była na ten temat niedawno dyskusja na forum.

 

Moze troche przesadzilem z tym, ze to dziwny kraj ale jak kiedys bedziesz mial okazjeporownac np. zdawanie na prawo jazdy w Polsce i USA to napewno pomyslisz, czemu w polsce sie tak nie da. Powiedzcie mi ile jest w Polsce teraz pytan na prawo jazdy.
Ja się nie obrażam za określenie, że Polska to dziwny kraj, bo faktycznie dziwi tu człowieka wiele spraw. Czasem negatywnie, czasem pozytywnie.

Jednak przyznam, że USA wydaje mi się nie mniej dziwnym krajem, chociaż całkiem inaczej dziwnym.

Jeśli chodzi o to prawo jazdy to myślę, że uwzględniając poziom wykształcenia przeciętnego zjadacza hamburgerów i jego oganiczoną zdolność przyswajania wiedzy a z drugiej strony konieczność powszechnego posiadania samochodów to bardziej praktyczne jest nie zawyżanie zbytnio poziomu egzaminu teoretycznego.

Co jak co ale nie zaprzeczam, że Amerykanie mają bardziej praktyczne rozwiązania w wielu aspektach.

Będę miał okazję trochę się przekonać na własnej skórze, bo za parę tygodni czeka mnie pierwszy wyjazd w sprawach zawodowych do USA. Dokładnie jadę do Milwaukee. Przy okazji mam zamiar zrobić sobie parę dni urlopu i pokręcić się po okolicy.

Zobaczę, czy tak łatwo będzie potestować fajne wozy? :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odczytałem to zaproszenie po wpłaceniu zaliczki jako żart...

 

Ja również...

 

no co Wy, Panowie, jakie żarty, toż to na poważnie było. Najpierw kasa a dopiero potem przyjemności :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Polsce będą te nowe WRX czy jak to tam było czy nie bo już sie sam zakręciłem :roll:

 

będą kolego, będą :grin:

fakt, zapisy są przyjmowane, ale jak się pośpieszysz na poniedziałkową prezentację, to może coś mi się uda dla Ciebie "odłożyć" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, zapisy są przyjmowane, ale jak się pośpieszysz na poniedziałkową prezentację, to może coś mi się uda dla Ciebie "odłożyć" :mrgreen:

 

Mi nie odkladaj, MY06 jest na pewno lepszym autem. Lepszym bo sedanem. Lepszym bo bez ramek. A reszta czyli moc i prowadzenie bedzie tak samo dobre i w jednym i w drugim. I nie musze jezdzic MY08 i caly czas zalowac ze to ten INNY model. Koniec i kropka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to prawo jazdy to myślę, że uwzględniając poziom wykształcenia przeciętnego zjadacza hamburgerów i jego oganiczoną zdolność przyswajania wiedzy a z drugiej strony konieczność powszechnego posiadania samochodów to bardziej praktyczne jest nie zawyżanie zbytnio poziomu egzaminu teoretycznego.

Biorac pod uwage fakt ze w stanach mozna zdawac na prawo jazdy od 16 roku zycia, a w Polsce od 17 (chyba), to wyksztalcenie nie ma tu wiekszego znaczenia, raczej kazdy konczy szkole podstawowa, nie znam zadnych 17 letnich magistrow. Kolejna sprawa, to poziom IQ narodow jest bardzo zblizony, wystarczy spojrzec na glowy panstwa obu krajow.

Co jak co ale nie zaprzeczam, że Amerykanie mają bardziej praktyczne rozwiązania w wielu aspektach.

Będę miał okazję trochę się przekonać na własnej skórze, bo za parę tygodni czeka mnie pierwszy wyjazd w sprawach zawodowych do USA. Dokładnie jadę do Milwaukee. Przy okazji mam zamiar zrobić sobie parę dni urlopu i pokręcić się po okolicy.

Wspolczuje miejsca odwiedzin, bedziesz tam przynajmniej 14 pazdziernika? Powiedz swoim gospodarzom zeby przynajmniej zabrali Cie z raz do Chicago (downtown) na weekend, to jest jakies 2 godziny jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Polsce będą te nowe WRX czy jak to tam było czy nie bo już sie sam zakręciłem :roll:

 

będą kolego, będą :grin:

fakt, zapisy są przyjmowane, ale jak się pośpieszysz na poniedziałkową prezentację, to może coś mi się uda dla Ciebie "odłożyć" :mrgreen:

 

Oczywiście za drobną zaliczką. :mrgreen:

 

 

Powiedzcie mi ile jest w Polsce teraz pytan na prawo jazdy.

 

Za mało. Tak jak za mało jest praktycznej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to prawo jazdy to myślę, że uwzględniając poziom wykształcenia przeciętnego zjadacza hamburgerów i jego oganiczoną zdolność przyswajania wiedzy a z drugiej strony konieczność powszechnego posiadania samochodów to bardziej praktyczne jest nie zawyżanie zbytnio poziomu egzaminu teoretycznego.

 

Mnie w juesej zdanie prawa jazdy od poczatku do konca zajelo 3 godz. I to wszystko z zarejestrowaniem sie, zdaniem testow, jazda i otrzymaniem do reki prawka. Ciezko uwierzyc co, biorac pod uwage poziom wyksztalcenia przecietnego zjadacza hamburgerow. Jak oni mogli to tak ladnie wszystko zorganizowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...