Skocz do zawartości

Piknik Plejad


Paweł L

Rekomendowane odpowiedzi

Kielce nie, plejadowy piknik nie... Przywołuje Cie do porządku! Bliżej mieć nie będziesz...

Bura należy mi się jak psu buda, wiem . Co poradzę że oba spotkania wypadają dokładnie wtedy kiedy mam zaplanowane wyjazdy
zlot w kielcach byl zwykle e lipcu dlatego wakacje planowałem na sierpień a tu niespodzianka
Z bożym ciałem czekaliśmy bardzo długo bo liczyłem że będą plejady ale po ostatnich rozmowach z osobami które powinny być w temacie że nic się wokół tematu nie dzieje stwierdziłem że nic z tego i zaplanowaliśmy wypad nad jezioro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie znowu się spotkać - chociaż już nie mam (prawie) auta z plejadami to pewnie przyjadę się spotkać - no chyba, że ktoś mnie na kanapie po tym "pikniku" powozi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał(a):

Bedziesz musial przesunąć. Wypad, nie jezioro ;)


 

Jak trzeba to i jezioro można przesunąć :ph34r::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również poszło.

Jednakowoż z braku Imprezy na stanie, muszę przyjechać wielką krową kombi ;) 

Więc nastawiam się na turystykę i integrację :clinking-glasses:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, beben napisał(a):


Bura należy mi się jak psu buda, wiem emoji48.png. Co poradzę że oba spotkania wypadają dokładnie wtedy kiedy mam zaplanowane wyjazdy emoji49.pngemoji2357.png
zlot w kielcach byl zwykle e lipcu dlatego wakacje planowałem na sierpień a tu niespodzianka
Z bożym ciałem czekaliśmy bardzo długo bo liczyłem że będą plejady ale po ostatnich rozmowach z osobami które powinny być w temacie że nic się wokół tematu nie dzieje stwierdziłem że nic z tego i zaplanowaliśmy wypad nad jezioro

 

Ty sobie kolego możesz jechać nad jakieś tam jeziorka czy mieć jakieś niespodzianki i inne wymówki.  Ale to nie Ty tu podejmujesz decyzje. To nie Twoja firma czy co, żebyś sobie tak autorytarnie decydował że nie jedziesz i tyle. Tu się nasze zdanie liczy! :twisted:

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...