Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszły weekend pojeździłem trochę moim "plakatem znad łóżka" z dziecięcych lat ;)

Świetne auto....kompletnie niesportowe. Taka kanapa z gładko brzmiącą V12- tką

Kolega kupił w doskonałym stanie do swojej kolekcji BMW. Ma już kilka E30-tek, w tym cabrio i rajdówkę (czynną) i jeszcze M3 E36

 

BMW 850i, 1991 rok, ilość miejsc: 4 – Samochody do ślubu, teledysku, na  wystawy, eventy. Przeprawy quadami

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niezłej sredniej chodziłeś u mnie wypasem bylo Cinquecento Sporting :biglol: bo glownie to  Maluch albo 125p rządził co i tak bylo wypasem bo większość jeździła MPK :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BiP napisał:

 

Kopalnia cytatów :) 

 

"Pan nie musi jechać. Pan się zadeklarował na jazdę. Pojedzie Pan na tym co da fabryka do dyspozycji (..) I cudu na jedną imprezę z tego wozu nie zrobimy" :biglol:

 

 

Na marginesie, wczoraj w audycji Radiostrada Radia Kraków rozmawiano o "Smoku Wawelskim" tj. Fiacie 126p z mocą ~450 KM. Kolejny etap 650-700 KM! Jakoś trudno to sobie wyobrazić, znając to auto. Kto jeździł, ten wie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, subleo napisał:

Na marginesie, wczoraj w audycji Radiostrada Radia Kraków rozmawiano o "Smoku Wawelskim" tj. Fiacie 126p z mocą ~450 KM. Kolejny etap 650-700 KM! Jakoś trudno to sobie wyobrazić, znając to auto. Kto jeździł, ten wie ;) 

 

Przy mojej klaustrofobii pewnie czułbym się jak w windzie, w której urwała się lina nośna. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...