Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FilipeK napisał:

Yarisy na Polske wyprzedane ;)

 

dokładnie, info pewne z samej centrali 

" Szanowni Państwo, Informujemy, że alokacje modelu GR Yaris są na wyczerpaniu. Aktualnie do sprzedaży pozostało 16 aut (wszystkie z produkcji sierpień 2021). Staramy się powiększyć jeszcze pulę dostępną dla Polski kosztem innych rynków, niestety ze względu na dużą popularność auta również w innych krajach szanse na to są niskie. Prosimy o zwrócenie uwagi na powyższe w dyskusjach z klientami. W systemie Kanri/DMS zostały wprowadzony limity, w związku z czym po wyczerpaniu dostępności nie będzie możliwości złożenia zamówienia. Jednocześnie przekazujemy listę aktualnych zamówień wraz z szacunkowymi miesiącami produkcji (podobnie jak poprzednio, może nastąpić niewielkie przesunięcie)." 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FilipeK napisał:

mój mechanik chciał, ale się spóźnił o 2h :D 

mogłeś wcześniej mówić że masz gest, pewnie kilku chętnych by się tu znalazło, może nawet ja. Może by ci dali lepsze warunki jakbyś jeszcze z 10 kupił:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, FilipeK napisał:

mój mechanik chciał, ale się spóźnił o 2h :D 

wczoraj na grupie YARIS GR wystawił chłop nówkę zwykły biały, + pakiet SPORT za 173k, sprzedał się w 15min. dosłownie ! czyli chłop zarobił lekko ok 10k. a chętnych było sporo. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

wczoraj na grupie YARIS GR wystawił chłop nówkę zwykły biały, + pakiet SPORT za 173k, sprzedał się w 15min. dosłownie ! czyli chłop zarobił lekko ok 10k. a chętnych było sporo. 

a swoja rezerwacje odsprzedał szybciej niż kupił tego nowego :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

wczoraj na grupie YARIS GR wystawił chłop nówkę zwykły biały, + pakiet SPORT za 173k, sprzedał się w 15min. dosłownie ! czyli chłop zarobił lekko ok 10k. a chętnych było sporo. 

są 3 szt do kupienia na 12 stycznia za 49k euro ;)

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, FilipeK napisał:

sie zdziwisz jak w lipcu po 180k będą :biglol:

nie zdziwię się, sam się zastanawiałem, ale użytkowo dla mnie kiepski wybór, a uznałem że jak ma głównie stać typowo jako lokata to jednak sporo wątpliwości czy jest to warte. Jak Toyka jednak uzna że narobi ich jeszcze to pod tym względem wyjdzie gorzej, więc ewentualnie może poczekam na jakąś limitowaną wersję, albo za jakiś czas uda się coś zainwestować w coś grubszego. A tym co kupili do używania życzę przyjemności za kółkiem, a tym co chcą zyskać aby zyskali więcej niż przewidywali.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, radekk napisał:

nie zdziwię się, sam się zastanawiałem, ale użytkowo dla mnie kiepski wybór, a uznałem że jak ma głównie stać typowo jako lokata to jednak sporo wątpliwości czy jest to warte. Jak Toyka jednak uzna że narobi ich jeszcze to pod tym względem wyjdzie gorzej, więc ewentualnie może poczekam na jakąś limitowaną wersję, albo za jakiś czas uda się coś zainwestować w coś grubszego. A tym co kupili do używania życzę przyjemności za kółkiem, a tym co chcą zyskać aby zyskali więcej niż przewidywali.

 

Radek to już jest limitowana wersja wątpię, że będzie co lepszego niż GR. Były wersje limitowane Yarisa TS Turbo w 2004 roku o mocy 150 koni . Ciężko jest powiedzieć czy auto przyjmie się bo szkoda, że Toyota nie postawiła na model Celica czy Supra. 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, llkuba napisał:

 

Radek to już jest limitowana wersja wątpię, że będzie co lepszego niż GR. Były wersje limitowane Yarisa TS Turbo w 2004 roku o mocy 150 koni . Ciężko jest powiedzieć czy auto przyjmie się bo szkoda, że Toyota nie postawiła na model Celica czy Supra. 

To nie jest limitowana wersja:

chief engineer Naohiko Saito said that, “we will continue to produce this car - over 25,000 if enough people want one. That 25k figure isn’t a limit.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, llkuba napisał:

 

Radek to już jest limitowana wersja wątpię, że będzie co lepszego niż GR. Były wersje limitowane Yarisa TS Turbo w 2004 roku o mocy 150 koni . Ciężko jest powiedzieć czy auto przyjmie się bo szkoda, że Toyota nie postawiła na model Celica czy Supra. 

niby jest, ale przewija się że Toyota może zwiększyć produkcję. U mnie to by raczej totalnie stało, to w takim wypadku faktycznie nie ruszanie tego wcale tylko trzymania pod kocem z zerowym przebiegiem. Może zrobią jakąś bardziej radykalną wersję Sébastien Ogier edition:mrgreen: wówczas już bardziej pomyślę.

Ewentualnie sporą szansę na zysk na tym modelu widzę jeśli faktycznie produkcji nie zwiększą, a sporo egzemplarzy będzie upalanych i za kilka lat te co zostaną będą faktycznie perełkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, skwaro napisał:

To nie jest limitowana wersja:

chief engineer Naohiko Saito said that, “we will continue to produce this car - over 25,000 if enough people want one. That 25k figure isn’t a limit.”

 

4 minuty temu, radekk napisał:

niby jest, ale przewija się że Toyota może zwiększyć produkcję. U mnie to by raczej totalnie stało, to w takim wypadku faktycznie nie ruszanie tego wcale tylko trzymania pod kocem z zerowym przebiegiem. Może zrobią jakąś bardziej radykalną wersję Sébastien Ogier edition:mrgreen: wówczas już bardziej pomyślę.

Ewentualnie sporą szansę na zysk na tym modelu widzę jeśli faktycznie produkcji nie zwiększą, a sporo egzemplarzy będzie upalanych i za kilka lat te co zostaną będą faktycznie perełkami.

 

W Gran Turismo Sport napisali:

 

IMG_20201223_210306.thumb.jpg.7540548479ca89772e40e6349197fd63.jpg

 

Myślałem, że jest limitowany faktycznie macie rację.

 

Z tego co wiem Supra GR jest limitowana chyba, że znowu coś zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam sie ekscytujecie... limitowane to było Subaru WRX STI Last Edition w 2018. 10 sztuk z wklejanymi u dealer grawerowanym tabliczkami z numerem. Podobno jeden czarny poszedł niedawno za 200k. Za kilka lat to jak ktos wystawi 1/10 to z pół miliona skasuje. 

A nie jakiś tam Yaris, co to ich 25000 natłukli i jeszcze ze 25000 zrobią. ;)

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...