Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

na dzień dzisiejszy można kupic gotowa sztuke za 195 tys zl. Ludzie na grupach szukaja slotów i widze, że duzo ludzi porezerwowało po pare sztuk żeby odsprzedawać. Stracić sie pewnie na tym nie straci, ale czy zarobi sie te 20-25k na odsprzedazy miejsca w kolejce to nie wiem :) Jak by szlo tak dobrze zarobić to moze tez odsprzedam nawet dwa i kupie c63 amg :D 

Edytowane przez FilipeK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, carfit napisał:
24 minuty temu, krist napisał:

równie prawdopodobna jest wersja ze wypuszczą jeszcze szybszą, 300 konną wersję yarisa

oczywiście że tak, pytanie czy będzie dostepna w EU, a nie tylko JP, normy emisji są jednak skutecznie odstraszające.

o i tu widzę szanse na fajny samochód z perspektywą zarobku. Tylko kogoś kto kupi w JP kilka egzemplarzy i sprowadzamy do PL, wyjdzie taniej z transportem:biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FilipeK napisał:

na dzień dzisiejszy można kupic gotowa sztuke za 195 tys zl. Ludzie na grupach szukaja slotów i widze, że duzo ludzi porezerwowało po pare sztuk żeby odsprzedawać. Stracić sie pewnie na tym nie straci, ale czy zarobi sie te 20-25k na odsprzedazy miejsca w kolejce to nie wiem :) Jak by szlo tak dobrze zarobić to moze tez odsprzedam nawet dwa i kupie c63 amg :D 

a to jest tylko garstka ludzi :) , na otomoto nie ma ani jednej szt. gdzie dwa tyg. jeszcze jakieś ogłoszenia były, prawdziwe lub nie, sam sie zastanawiam czy jednego nie wystawić z zaporową cenę i czekać na efekt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

a to jest tylko garstka ludzi :) , na otomoto nie ma ani jednej szt. gdzie dwa tyg. jeszcze jakieś ogłoszenia były, prawdziwe lub nie, sam sie zastanawiam czy jednego nie wystawić z zaporową cenę i czekać na efekt :) 

amerykanie mówia że frajer rodzi się co minutę, więc są spore szanse że ktoś kupi :)

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FilipeK napisał:

macie śmieszki ;)

DDDE2FEE-E363-48AA-A94B-B25B7A158CA8.png

2831802B-650D-45A2-AB9D-4B7EC8E20330.png

Szok !!! nie wiem ile w tym prawdy na 100%, ale podobno handlarze w EU, skupują i eksportują wszystko do Emiratów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, llkuba napisał:

A teraz na serio jak macie klientów to sprzedawajcie

ja bym chcial serio tym autem pojeździć, bo naprawdę fajnie wspominam jazdę testową lecz nie ukrywam, że zarobienie 20-25k na sztuce pokusiło by mnie do sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, krist napisał:

jak widze takie akcje to tracę wiarę w ludzkosć

ludzie to jednak tępe barany

A ja jak czytam takie teksty to mi się słabo robi.......  dla Ciebie może być i tępy baran, ale są na szczęście ludzie na tym świecie dla których racjonalność, pasja, kolekcjonerstwo to sposób na życie.

Ja też nie kupiłbym cennego obrazu za 5 mln euro, czy butelkę wina 10k euro, ale są tacy ludzie i nie nazwał bym w życiu tępym baranem ....... Ale widocznie mamy inne podejście do życia.... 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FilipeK napisał:

ja bym chcial serio tym autem pojeździć, bo naprawdę fajnie wspominam jazdę testową lecz nie ukrywam, że zarobienie 20-25k na sztuce pokusiło by mnie do sprzedaży. 

 

Toyota w porównaniu do konkurencji zawsze trzymała cenę :). Jak ja jeździłem TS to niejeden delikwent z większym silnikiem o większej mocy zostawał w tyle i na kolejnych światłach pokazywał kciuk do góry. Tutaj będzie jeszcze lepiej. Chciałbym zobaczysz jakiego będziesz miał banan na buzi gdy auto klasy premium będziesz oglądał w lusterku ;) . To jest piękne w takich autach bo są niepozorne. Jeździłem też CZT (co prawda nie długo) ale było mega nieprzewidywalne wręcz niebezpieczne przez zły środek ciężkości podobnie TS ale był pewniejszy w prowadzeniu. W GR nie będzie tego problemu :) ale i tak trzeba być czujnym w takim bolidzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, carfit napisał:

A ja jak czytam takie teksty to mi się słabo robi.......  dla Ciebie może być i tępy baran, ale są na szczęście ludzie na tym świecie dla których racjonalność, pasja, kolekcjonerstwo to sposób na życie.

Ja też nie kupiłbym cennego obrazu za 5 mln euro, czy butelkę wina 10k euro, ale są tacy ludzie i nie nazwał bym w życiu tępym baranem ....... Ale widocznie mamy inne podejście do życia.... 

co jest racjonalnego w płaceniu premii za auto które było dostępne w przedsprzedaży od 6 miesięcy, i jakoś się nie ustawiała po nie kolejka? I o którym sam producent mówi że nie będzie limitowane?

To jak w tym dowcipie o noworuskich, w Paryżu spotykają się 2 znajome, mają na sobie takie same futra. Pyta się jedna drugiej za ile to kupiłaś? Za 5k€. Ty idiotko, ja za rogiem za takie samo zapłaciłam 8k€.

widzęże liczysz na interes życia na tym yarisie, ale to nie zmienia faktu że jeśli ktoś go kupi za 60k€ to będzie wybitnym cymbałem, bo przez x miesięcy mógł go zamówić wg własnego widzimisie w salonie taniej, i najprawdopodobnie za chwilę znowu będzie mógł to zrobić. To nie ma nic współnego z byciem koneserem, natomiast dość sporo z byciem frajerem podążającym bezmyślnie za modą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krist napisał:

co jest racjonalnego w płaceniu premii za auto które było dostępne w przedsprzedaży od 6 miesięcy, i jakoś się nie ustawiała po nie kolejka?

głupoty piszesz ( nie pierwszy raz ) , ludzie zamawiali GR od marca , a pierwsze egzemplarze trafiły do dealerów i klientów którzy zamówili dopiero listopadzie, a miały być z terminem wrzesien/pazdziernik a wolne egz. sprzedały sie na pniu... 

Co do mojego interesu życia.... to nawet mi się nie chcę komentować :huh:

Dalej zapominasz, że wiele krajów nie miała takiej możliwości zamówienia, i w przyszłym roku pewnie też nie będzie miała. 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacky X napisał:

Ten GR ma fajną specyfikację. Nabrałem chęci,żeby się nim przejechać. W portalu „super prezent” jest możliwość jazdy na torze Poznań,Łódź, i bodajże Wrocław. 

Sprawdź, czy w Poznaniu po pełnej nitce. Choć wątpię.... Może być tylko karting. 

 

Mi się ten samochód  nie podoba ale uważam, że jeździ zajebiscie skutecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna akcja. Przed świetami byłem w Toyocie i mi oferowali auto na lipiec bez żadnego cudowania, wersja, kolor do wyboru. 
 

Jutro mam jazdę testowa, może się coś pozmieniało w tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

ludzie zamawiali GR od marca

masz rację, czyli auto było dostępne do zamówienia nie od 6 a od 9 miesięcy. Jeszcze niedawno Toyota Polska na blogu zachęcała do rezerwacji, bo mieli sporo aut do sprzedania. Przez te 9 miesiecy każdy kto chciał zamówc mógł spokojnie zamówić, również we Włoszech gdzie przecież sam chciałeś kupić. Komentarz o baranach dotyczy ludzi którzy obudzili się w grudniu i postanowili napędzić biznes handlarzom. Mam nadzieję że za kilka miesiecy toyota ogłosi na 2022 szybszą wersję GRMN i auto będzie kosztować mniej więcej tyle ile teraz ludzie chcą za miejsce na GR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krist napisał:

masz rację, czyli auto było dostępne do zamówienia nie od 6 a od 9 miesięcy.

moze i bylo, ale widocznie mało kto chciał dac w ciemno 165k za Toyote Yaris bez oglądania. Jak auto stalo sie namacalne na poczatku grudnia w salonach, mialo premierę wsrod dziennikarzy na Słomczynie to widocznie ludzie uwierzyli, że moze i warto dac tyle za Yarisa. Sam bylem jedna z takich osob. Oglądałem to auto na otomoto już we wrześniu, ale ani testów ani nic, tylko suche dane i zdjecia to olałem temat. Jak sie pokazał oficjalny filmik Toyoty z opisem i probami na Słomczynie to zamówiłem. Jeśli kogoś stać na zapłacenie pare koła więcej by mieć auto szybciej to nie widze w tym nic takiego. 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipeK napisał:

moze i bylo, ale widocznie mało kto chciał dac w ciemno 165k za Toyote Yaris bez oglądania. Jak auto stalo sie namacalne na poczatku grudnia w salonach, mialo premierę wsrod dziennikarzy na Słomczynie to widocznie ludzie uwierzyli, że moze i warto dac tyle za Yarisa. Sam bylem jedna z takich osob. Oglądałem to auto na otomoto już we wrześniu, ale ani testów ani nic, tylko suche dane i zdjecia to olałem temat. Jak sie pokazał oficjalny filmik Toyoty z opisem i probami na Słomczynie to zamówiłem. Jeśli kogoś stać na zapłacenie pare koła więcej by mieć auto szybciej to nie widze w tym nic takiego. 

 

Pamiętam jak z Tatą i znajomym pojechaliśmy po Yarisa TS w 2002 roku. Auto nie było niedostępne w Polsce. Moja Mama myślała, że przyjedziemy autem stricte sportowym czyli coś na wzór Celica, coupe czy sedan. Przyjechaliśmy czym takim:

 

IMG_20201227_103901.jpg.001dfa1510d06c3c1da97a7859afefef.jpg

 

No powiedzmy Mama była zła a tak szczerze to była w CH** ZŁA, ale w końcu przekonała się do autka. Nikt ze znajomych rodziców nie wiedział, że te autko kosztuje 2*tyle co wersja podstawowa (i to rodzicom bardzo odpowiadało) czyli około 70tys. zł. przypomnę, że jest rok 2002 gdzie za te pieniądze można by kupić Avensis a cena golfa GTi  generacji V w 2005 roku kosztował po niżej 100 tys. zł. a z tego co mi znajomy mówił (tylko On jak zobaczył Yarisa to wiedział co to jest) w granicach 92 tys. zł.

 

Według mnie auto było super posiadało dużo lepsze fotele, tapicerkę, białe analogowe zegary, lepsze hamulce (pierwszą wymiana klocków przy 75 tys km), obniżone zawieszenie, alufelgi z oponami Michelin, nakładki na progi, inne zderzaki, Torsen... .

 

@FilipeK, @carfit rozumiem dlaczego chcecie posiadać GRa i życzę Wam żeby wasze marzenia spełniły się.

 

2 godziny temu, chojny napisał:

Jutro mam jazdę testowa.

 

Będziesz sprawdzał czy wózek i fotelik zmieści się ;) ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrząc na tego Yarisa GR zastanawiam się czy on nie jest duchem podobny do Imprezy GT/R/RA.  Kto by nie chciałby kupić nowego pachnącego gt ? Takich samochodów już nie ma.  PS. Sam myślałem że te gry się nie sprzedadzą i w grudniu będą jakieś ....wyprzedaże.Nie ma potrzeby zakupu takiego auta ale jak patrzę na nowe samochody to mnie wręcz odrzuca. A na myśl o hybrydzie to chory jestem. System start/stop rozwala mnie na cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...