Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, STbet napisał:

Uważacie że jeździ lepiej niż EVO/STI? Może robotę robi niska masa.

Rajdowy Felix miał/ma na torze i Sti i Evo "rajdowe" teraz ujeżdża GR Yarisa, także trzeba trochę poczekać i będzie wiadomo jaką robotę robi Toyota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, FilipeK napisał:

pewnie powoli tak, ale zwróć uwage, że to wersja VIP ;)

 

 

Zaraz ruszą fabryki i natłuką SPORTa ile rynek jest w stanie przyjąć.  ;) 

 

Toyota w 2020 roku pokonała SKODę w ilości sprzedanych aut w Polsce, na świecie też ma się świetnie, mają bardzo ciekawą linie modelową i odcinają kupony. 

 

Liczyłbym raczej na limitowane wersje, z dodatkowymi pakietami stylistycznymi, mocą 300 koni, obrane z "luksusów", coś jak Subarowe Type RA.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

 

Liczyłbym raczej na limitowane wersje, z dodatkowymi pakietami stylistycznymi, mocą 300 koni, obrane z "luksusów", coś jak Subarowe Type RA.  

Na to przyjedzie jeszcze pora. Obecnie jest za wcześnie tym bardziej, że obecne modele sprzedają się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kukson napisał:

Śmiać mi się chce jak czytam w ogłoszeniach powód sprzedaży i teksty typu po przemyśleniu stwierdzam, że za małe itp. 

co w tym śmiesznego? zamawiał jakiś czas temu, przyszły święta i po uświadomił sobie że za małe

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kukson napisał:

Śmiać mi się chce jak czytam w ogłoszeniach powód sprzedaży i teksty typu po przemyśleniu stwierdzam, że za małe itp. 

Mogą jeszcze dopisać, że miało być używane przez kobietę, albo babcia miała do kościoła jeździć :P 

Także nie narzekaj :) 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie powinni nic pisać bo kupującego powinno gie obchodzić czemu sprzedaje. Druga sprawa to koleś wziął pewnie dla zarobku co zostało w sprzedaży i zapomniał, że u nas schodzą z innym pakietem niż VIP :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zyzol napisał:

O drugim Torsenie, sportowym zawieszeniu, czerwonych zaciskach i jak widać... braku :respect: wśród innych

:mrgreen:

 

braku szacuunku ludzi ulicy :biglol: Na pewno sport ma grubszy stabilizator. Czy sa jeszcze jakies inne zmiany techniczne w zawieszeniu to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, STbet napisał:

Tak z ciekawości dostaliście jakieś rabaty na GRy czy cena katalog?

ja nie dostałem nic, ale coś tam będa próbował w darmowych przeglądach urwać. Dziwna sprawa te rabaty bo niby marża dilera to 2% , a Romanowski daje 1-2 procent rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FilipeK napisał:

ja nie dostałem nic, ale coś tam będa próbował w darmowych przeglądach urwać. Dziwna sprawa te rabaty bo niby marża dilera to 2% , a Romanowski daje 1-2 procent rabatu.

dostałem równe 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...