Skocz do zawartości

Dałem się sfrajerować czyli okazje Black Friday


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do podzielenia się okazjami, które są naprawdę okazjami i je polecacie innym może ktoś chętnie skorzysta z tego.

Ja dziś kupiłem coś takiego jak streamer sygnału audio do sprzętu nie wyposażonego w nowoczesne złącza takie jak Wi-Fi czy Bt

https://www.teufelaudio.pl/multiroom/raumfeld-connector-p18477.html

Podobnym do tego urządzenia jest produkt Yamahy WXAD-10 które też obserwowałem od 3 miesięcy ale cena nadal taka sama ponad 600 zł a ten kupiony dziś teufela  faktycznie obniżony bo tez go obserwuje od 3 miesięcy.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Black Friday to jakaś żenada. Wogole gdzieś są jakieś realne przeceny?

Rok temu byłem akurat w Paryżu, tam ta akcja ma sens. Zegarek który w Polsce kosztuje ok. 2000zł, w Paryżu normalnie w salonie 300 euro na BLACK FRIDAY kupiłem za 150 euro. W Polsce jak widziałem na Black Friday w super przecenie kosztował 1600zł. To macie porównanie 1600zł vs 150 euro za ten sam produkt.

Podobnie odzież fred perry i kilku innych ciekawych firm - kupiona tam za 30% tego co normalnie kosztuje w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając te okazje typu 11-11 czy Black Friday to nawet podczas zwykłych wyprzedaży nigdy nie dościgniemy tych wyprzedaży z zachodu nie wspominając o kraju za oceanu  gdzie  perfumy u nas w polsce  CK  Eupohoria  100 ml  za 71 dolców a na lotnisku NY w bezcłowym te same po 35 dolców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Akurat potrzebowałem drugiej takiej karty żeby mieć dwie kopie zdjęć w aparacie, wychodzi 109zł  na niemieckim Amazonie. Szkoda, że darmowa dostawa z Amazon Prime nie dotyczy innych krajów, ale i tak cena ok.

 

 

image.png.dbea79613949d185c2ef91741891904e.png

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kukson napisał:

W Polsce to jest Black Frajer :)

 

Polecam strony typu https://www.hagglezon.com/, często amazon w różnych krajach robi promocje. Kilka razy wyrwałem tak sprzęty za pół ceny z włoch czy hiszpanii, raz kupiłem trzy pary słuchawek AKG wartych 300eur sztuka po 150, poszły na ebayu w ciągu dwóch dni, ponad 200eur zysku na czysto po odliczeniu prowizji. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpresie spoko fraj(er) day: obniżka 50 czy 70 % ale wysylka płatna i jak szumowalem to kupiłem graty lokalnie w sklepie elektrycznym i jeszcze taniej wyszło :D

W isku też szał promocje obnizki: żona znalazła graciwo po mega promocjach w cenie która zapłaciliśmy za nie 2 lata temu. 

No szał pał z tymi obniżkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep se tego typu oświadczenia może pisać dowoli ale prawo jest po stronie kupującego bo:

Kupujący nie musi znać ceny rynkowej danego produktu

Kupujący nie ma obowiązku porównywać cen z innymi sklepami

Kupujący nie ma obowiązku wiedzieć jaka jest cena zakupu od producenta przez sklep
Dodatkowo okres gorączkowych przecen pomiędzy sklepami sprzyja kupującym i to sklep powinien pilnować cen i promocji a nie konsument.

A jak nie będą chcieli dokończyć umowy kupna to do rzecznika konsumentów zgłosić 

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem taki wynalazek https://www.x-kom.pl/p/501377-zestaw-glosnomowiacy-xiaomi-transmiter-fm-roidmi-3s.html

cena może nie jakaś znacząco odbiegająca od ofert w internecie, ale tam musiałbym doliczyć za transport, a to odbiorę sobie w wolnej chwili ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odebrałem, szału nie robi, jak podłączyłem i zaczął grać to przez moment się zastanawiałem co, bo nie kojarzyłem nuty:biglol: Ale można spokojnie używać, nawet jakoś nie szumi, momentami coś zakłóci. Za tą kasę uważam że było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 08:44, markos007 napisał:

mam taki wynalazek i chyba najlepszy transmiter, choć nie idealny

 

Mam coś takiego. Jestem rozczarowany jakością dźwięku i podatnością na zakłócenia. Sprawdzałem na różnych częstotliwościach. Jeśli on jest najlepszy, to nie chcę wiedzieć jak działają gorsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vince_snd napisał:

Mam coś takiego. Jestem rozczarowany jakością dźwięku i podatnością na zakłócenia. Sprawdzałem na różnych częstotliwościach. Jeśli on jest najlepszy, to nie chcę wiedzieć jak działają gorsze

kwestia auta, w jednym jest więcej zakłóceń, w innym mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, markos007 napisał:
2 godziny temu, vince_snd napisał:

Mam coś takiego. Jestem rozczarowany jakością dźwięku i podatnością na zakłócenia. Sprawdzałem na różnych częstotliwościach. Jeśli on jest najlepszy, to nie chcę wiedzieć jak działają gorsze

kwestia auta, w jednym jest więcej zakłóceń, w innym mniej

 

Chodziło mi o zakłócenia z zewnątrz. Czasem jest ok, a czasem szumi, w zależności od miejsca w jakim się znajduje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...