Skocz do zawartości

Dałem się sfrajerować czyli okazje Black Friday


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Szukam dzialu z Kamerkami samochodowymi, ogolnie drogie gowienko, ale mamy cos takiego jak black frajdej i sktyte januszostwo w kazdym z nas :D 
Znalazlem cos takiego: https://allegro.pl/oferta/wkrotce/mio-mivue-733-wifi-gps-rejestrator-wdr-adas-9931741607

z  502 ziko na 349 ziko. I tak chcialem kupic predzej czy pozniej, wiec 150 ziko zawsze zostaje w kieszeni, Mial ktos z tym stycznosc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Haczy napisał:

Szukam dzialu z Kamerkami samochodowymi, ogolnie drogie gowienko, ale mamy cos takiego jak black frajdej i sktyte januszostwo w kazdym z nas :D 
Znalazlem cos takiego: https://allegro.pl/oferta/wkrotce/mio-mivue-733-wifi-gps-rejestrator-wdr-adas-9931741607

z  502 ziko na 349 ziko. I tak chcialem kupic predzej czy pozniej, wiec 150 ziko zawsze zostaje w kieszeni, Mial ktos z tym stycznosc? 

Cena atrakcyjna i ogólnie mivue mają dobrą opinię ale sam korzystam z tanich 70mai.

Tu masz odpowiedni wątek:

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku upolowałem wczoraj  na amazonie karty sandisk extreme pro 400GB 170/90 MB/s w cenie 375 zł sztuka x 2 do aparatu który dziś upolowałem sony A7III z obiektywem 24-105 f4 G OSS  za 11053 a po odliczeniu cashbacka z sony będzie ostateczna cena 9253 gdzie cena obiektywu to około 4000 zł to body będzie kosztować 5250 zł :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...