Skocz do zawartości

Wyprzedaż Forestera 2018 w specyfikacji MY19 - ciekawe dodatki


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Michał W. napisał:

Wiesz, że na żywo nie zauważyłem niczego podejrzanego i oglądając fotki na telefonie też nie ale teraz na kompie widzę to samo co Ty. Raczej ta maska jest domknięta bo na zdjęciu z drugiej strony doskonale przylega. 

Fatalnie naprawione lub złudzenie optyczne bo chyba nie jest to nowy standard montażu Toyoty. :facepalm:

Jak będę w pobliżu to chyba tam zajadę i sprawdzę bo łaziłem wkoło tej Supry i wydawała się idealna.

Podniesiona prawa powieka albo puszcza oczko do Ciebie...wypróbuj mnie, wypróbuj :biglol:

...zdecydowanie zderzak opadł/puścił na zaczepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michał W. napisał:

....Przy okazji obejrzałem sobie Lexusy i powiem szczerze, że w obecnych cenach promocyjnych są bardzo ciekawą opcją. Gdybym dziś kupował SUVa to kto wie czy nie sięgał bym głęboko do kieszeni by mieć NX. :thumbup:

 

wygląda świetnie! co do linii i wyglądu na podjeździe/parkingu przed domem to super ale... co do "jazdy" to duuużo słabiej niz wygląda. Do jazdy po długiej trasie - ok, do jazdy po pokręconej drodze porażka, zbyt komfortowe zawieszenie chyba albo problem z wyważeniem auta. Niestety po ładnych patu latach w subaru mam trochę inne oczekiwania co do pewności auta w zakrętach i trudniejszych warunkach. Pewnie inny "target" był przy konstruowaniu tego auta.

A tak BTW miałem okazję w zeszłym tygodniu się do Gdyni wybrać i to trafiło się że to było Porsche Panamera 4 - musze powiedzieć, że ciekawe wrażenia z jazdy! 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Meteor napisał:

A tak BTW miałem okazję w zeszłym tygodniu się do Gdyni wybrać i to trafiło się że to było Porsche Panamera 4 - musze powiedzieć, że ciekawe wrażenia z jazdy! 

WOW :o

Jaka wersja?

Jakieś fotki albo film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michał W. napisał:

WOW :o

Jaka wersja?

Jakieś fotki albo film?

...mimo tego, że to słabsze (V6) to jednak koników troszke było, a wersja? ładna! Trochę jak kobieta odpowiem bo czarne z czerwoną skórą i tapicerką :D :D :D  Ładnie idzie a jak się opcję sport wybierzę i usztywni zawieszenie (oddzielny tryb) to naprawde miło sie silnik na obroty wkreca. ...troszkę tylko to ryzykowne bo predkości się nie czuje prawie wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Meteor napisał:

...mimo tego, że to słabsze (V6) to jednak koników troszke było, a wersja? ładna! Trochę jak kobieta odpowiem bo czarne z czerwoną skórą i tapicerką :D :D :D  Ładnie idzie a jak się opcję sport wybierzę i usztywni zawieszenie (oddzielny tryb) to naprawde miło sie silnik na obroty wkreca. ...troszkę tylko to ryzykowne bo predkości się nie czuje prawie wcale

Nieźle :D, sam nie miałem jeszcze okazji jeździć żadnym Porsche choć przy odrobinie szczęścia dorwę się do 718 Cayman z dwulitrowym 300 konnym motorem. Była już raz taka szansa ale wymagała ode mnie więcej determinacji, czyli specjalnie w tym celu wybrać się do Wrocławia na co akurat nie miałem czasu. Znając życie czerwona 718 jeszcze pojawi się w moim motoryzacyjnym świecie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zupełnie z innej beczki to kilkukrotnie w tym i innych wątkach forumowicze wyrażali brak zrozumienia dla osób zasłaniających w swoich autach nr rejestracyjne na zdjęciach umieszczanych w sieci.

Specjalnie dla nich taki o to artykuł:

https://spidersweb.pl/autoblog/tablice-rejestracyjne-wykaz-google/

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Meteor napisał:

"wielki brat czuwa" - Orwell miał nosa!

Właśnie sprawdziłem wyszukiwanie w google nr rejestracyjnych. Wpisałem nr mojego byłego Outbacka (którego nr nie zasłaniałem publikując na forum bo był już sprzedany i przerejestrowany) i w wynikach dostałem foty z forum tego Outbacka, nowego mojego Forestera jak i Subaru prawdopodobnie @Paweł J. lub innego niebieskiego prezentowanego w tym wątku. :cry: 

Na szczęście pozostałe wyszukane Subaru były już z zakrytymi nr rejestracyjnymi.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że poza forum nie udzielam się nigdzie w sieci (jestem dinozaurem nie korzystającym z serwisów społecznościowych) to wiele informacji z upublicznionych przeze mnie nr rejestracyjnych odczytać się nie da ale w dzisiejszych czasach wiele osób odsłania się o wiele bardziej.

To tak ku przestrodze dla forumowiczów nie zdających chyba sobie sprawy z zagrożeń współczesnego świata. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszych czasach nawet będąc troche świadomym nie zdajemy sobie sprawy jak wielki "ślad" elektroniczny za sobą ciągniemy :/ To nie tylko karta kredytowa i logowanie telefonu do BTS czy w przypadku monitorowanych aut (np. ISR) ślad auta ;) Okazuje, że że także wizerunek, dziesiątki zdjęć z ulicznych/drogowych kamer, MACadress kompa, komendy głosowe na googlu i wiele innych.

Tak w świetle tego NIE WIERZĘ, że np. Policja nie może kogoś znaleźć w dzisijaszych czasach. Flagowy przypadek to poszukiwany listem gończym facet, który normalnie pod swoim nazwiskiem prowadził firmę w innym województwie przez 6 lat bez żadnych problemów. "Wpadł" przypadkiem przez głupie kwestie zabezpieczeń kredytowych i weryfikację bankową - jestem 100% pewien, że nikomu nie zależało, żeby go znaleźć. Pamietacie jak w Krakowie szukano nadawcy anonimu z pogróżkami? 2 dni to zajęło... Tyle, że "wola i potrzeba" była... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są też plusy tej totalnej inwigilacji gdy pragniemy odnaleźć sprawcę jakiejś szkody na naszym mieniu, którego nr rejestracyjne sprawcy zapamiętaliśmy a policja uzna zdarzenie za zbyt błahe by fatygować ich zapracowaną instytucję. ;)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Meteor napisał:

Niestety w naszych czasach nawet będąc troche świadomym nie zdajemy sobie sprawy jak wielki "ślad" elektroniczny za sobą ciągniemy :/ To nie tylko karta kredytowa i logowanie telefonu do BTS czy w przypadku monitorowanych aut (np. ISR) ślad auta ;)

Ślady elektroniczne, o których piszesz są nie dostępne dla przeciętnego obywatela a sprawdzenie nr rej. w google i na fejsie ogarnie nawet marny rzezimieszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 17:26, Michał W. napisał:

No to chyba poważna impreza bo uzbroiłeś auto po zęby. ;)

Obejrzałem właśnie coś na YT z WYR 2018 i myślę, że dobrze się przygotowałeś. :)

 

Widać wyraźnie te 2.5 cala. 

Nie było jak kręcić filmików czy pstrykać fotki. W jednym ręku krótkofalówka, instrukcje dla kierowcy, sprawdzanie trasy, brodów, podpinanie kinetyka.. :)

Było super, pieczątek zdobyliśmy 39, piąty czas na OESIE. Na więcej pieczątek nie starczyło czasu, nie mieliśmy też wielkiej napinki. Ponieważ wyciagarkę zamontowaliśmy dzień przed rajdem, nie zmieniliśmy już klasy tylko ją zaplombowano. Następny raz będziemy startować w klasie z wyciagarką i zorietowani bardziej jeśli chodzi o formułę tego rajdu.

Ogólnie wrażenia super, była Terenwizja, udzieliliśmy wywiadu.. ;) dzieciaki mega zadowolone. 

Edytowane przez mechanik
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Outback XT 2020

Ciekawa prezentacja z lekkimi próbami terenowymi oraz dodatkowo z kultową reklamą lat dziewięćdziesiątych pierwszej generacji Outbacka z "Krokodylem Dundee" w roli głównej.

 

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedlecka Pustynia na Szlaku Orlich Gniazd jako miejsce prób terenowych w wykonaniu czeskiego subarufancub.cz

Uczestniczą:

Mitsubishi Pajero III (3.2D M/T)

Outback IV generacji (2.5 CVT)

Forester SF (2.0 M/T)

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż rocznika 2019 r. chyba jest coraz bliżej a w Rzeszowie już trwa. ;)

 

Taki przynajmniej ma opis ogłoszenie oferujące Forestera 2.0 z 2019 r. w cenie sporo wyższej niż rok temu czyli za 126 500 złotch w porównaniu do 118500 z 2018 r. daje nam równę 8000 podwyżki co jest o tyle dziwne, że niebawem pierwsze odbiory piątej generacji i spodziewałem się raczej obniżki w stosunku do roku 2018 a przecież euro w tym czasie aż tak nie podrożało? W cenniku Forester Exclusive jest za 31000 euro co według dzisiejszego kursu NBP daje nam około 132150 złotych. Dziwne :blink:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0i-exclusive-cvt-od-autoryzowanege-dealera-wyprzedaz-rocznika-ID6CD95p.html?

 

Nie wiem czy jest to oficjalna wyprzedaż rocznika bo o ile dobrze pamiętam to szanowny @Dyrekcja gdzieś na forum wspominał o rozpoczęciu wyprzedaży z końcem roku.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wogole nie jest dziwnie.Odbiory V-tej generacji to jest kilka szt w skali kraju a stock starych SJ 2,0 jest pewnie  spory. W zeszlym roku byl jeszcze dostepny XT wiec z racji duzego popytu na niego w koncowce dostepnosci dealerzy mogli na koniec roku dac rabaty na N/A bo zarobili na XT a takze zeby pozbyc sie stocku. Przyszly rok moze byc ciezki w motoryzacji z powodu CO2,wyzszych cen aut wiec rabaty maly bo kazdy chce zarobic przed gorszym czasem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, legut napisał:

No właśnie.

Wczoraj dostałem od jednego z dealerów ofertę na podobną kwotę co Rzeszowie - a dzisiaj dzwoniłem do Krakowa to nic nie wiedzieli o spadku cen i uparcie mówili 134 500,- ;)   

 

 

jeżeli zarejestrowany to możliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...