Jump to content

Paweł J.

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Wspaniały

About Paweł J.

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday September 21

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tomaszów Maz.
 • Auto
  Forester MY19

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Mam trochę mniej 33 tys., w 2020 roku mało się jeździło. Nie używam przywieszek zapachowych i plaków, więc czuć jeszcze fabryką. Nic się nie dzieje, silnik fajnie się dotarł, spalanie się ustabilizowało. Po 2 latach użytkowania mam jeszcze ochotę wejść, odpalić i jechać. Chemia nadal jest Poprzedni accord znudził mi się po roku.
 2. Fakt, znów te normy i EU ale pomarzyć można. W końcu byłby to fajnie skonfigurowany subi taki jakiego chcemy
 3. Opinie podzielam fajnie jakby w Polsce był taki wybór! Od razu zamieniam forka na tego crosstreka
 4. Uważam, że trzeba się cieszyć z tego co jest. Mogło być gorzej. Outback to naprawdę fajne auto. Nie jest nijakie jak większość spotkanych na drodze. Nadal ma silnik 2,5 a nie jakieś 1,0~1,5 z trzema cylindrami. Konstrukcja sprawdzona i trwała. Dla mnie ważniejsze jest to jak wyżej oraz jego mała awaryjność, wsiadasz i jedziesz, a nie stoisz cały czas w serwisie (niż te np. ~30 KM więcej). Odnośnie ceny to poszły w górę też i u konkurencji. Pozdrawiam wszystkich
 5. Paweł J.

  E-Boxer

  Już ten plastik bym jakoś strawił. Silnik zagadka...! Oby go też poprawili. Nie mniej, przynajmniej teraz wyglada i z tym kolorem jest agresywniejszy i może nawet... szybszy
 6. Paweł J.

  E-Boxer

  Cały przód wyglada dużo lepiej, fajny grill, wloty powietrza (bez tych paskudnych srebrnych ramek), zderzak, czarne lusterka i ramki wokół okien, nie ma też srebrnych wstawek progowych i wróciły klamki w kolorze nadwozia. Dla mnie super!
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
 8. Outback za ok. 160 tys. taniej chyba nie będzie. Jeśli ktoś zainteresowany schodzącym modelem to tylko brać!
 9. Paweł J.

  E-Boxer

  Zgadza się, tylko jeśli eboxer spala te powiedzmy 8,1 a mój 8,5 l. to gdzie te oszczędności w zatruwaniu środowiska. Dodatkowo produkcja i utylizacja aku pozytywnie nie wpływa na środowisko.
 10. Paweł J.

  E-Boxer

  Ciekawe jak będzie to wszystko działo tak po 5 latach użytkowania? Chyba niepotrzebnie zanieczyszczamy świat tymi akumulatorami!
 11. Paweł J.

  E-Boxer

  Spalanie to temat rzeka Fakt, eboxer powinien mieć te ~70 KM więcej i wtedy można mówić o jakiejkolwiek hybrydzie i jej zaletach (która dodatkowo obciążona jest kilogramami). Wszyscy wiemy, że w tym przypadku jest po to, aby spełnić normy EU tylko i wyłącznie! ps. Jakbym miał dziś do wyboru forestera w nowej budzie z silnikiem benzynowym 2.0 takim jak w SJ czy eboxer wybieram silnik bez eboxera (nie potrzebne mi są takie dodatki, które w sumie nic nie wnoszą, a zawsze podnoszą jego awaryjność)
 12. Wg mnie w realu tył wyglada zdecydowanie lepiej niż przód, który jest ociężały (masywny) i w dodatku ma mniejszy kąt natarcia.
 13. Zgadza się. Dobrze dopasowane Jeszcze siedzą w fotelikach. Czasami tylko przechodzą. Miałem zamówić też ten środek, ale pomyślałem, że będzie za gumowo!
×
×
 • Create New...