Jump to content

Paweł J.

Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

170 Wspaniały

About Paweł J.

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday September 21

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Tomaszów Maz.
 • Auto
  Forester MY19

Recent Profile Visitors

652 profile views
 1. Paweł J.

  E-Boxer

  Już ten plastik bym jakoś strawił. Silnik zagadka...! Oby go też poprawili. Nie mniej, przynajmniej teraz wyglada i z tym kolorem jest agresywniejszy i może nawet... szybszy
 2. Paweł J.

  E-Boxer

  Cały przód wyglada dużo lepiej, fajny grill, wloty powietrza (bez tych paskudnych srebrnych ramek), zderzak, czarne lusterka i ramki wokół okien, nie ma też srebrnych wstawek progowych i wróciły klamki w kolorze nadwozia. Dla mnie super!
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
 4. Outback za ok. 160 tys. taniej chyba nie będzie. Jeśli ktoś zainteresowany schodzącym modelem to tylko brać!
 5. Paweł J.

  E-Boxer

  Zgadza się, tylko jeśli eboxer spala te powiedzmy 8,1 a mój 8,5 l. to gdzie te oszczędności w zatruwaniu środowiska. Dodatkowo produkcja i utylizacja aku pozytywnie nie wpływa na środowisko.
 6. Paweł J.

  E-Boxer

  Ciekawe jak będzie to wszystko działo tak po 5 latach użytkowania? Chyba niepotrzebnie zanieczyszczamy świat tymi akumulatorami!
 7. Paweł J.

  E-Boxer

  Spalanie to temat rzeka Fakt, eboxer powinien mieć te ~70 KM więcej i wtedy można mówić o jakiejkolwiek hybrydzie i jej zaletach (która dodatkowo obciążona jest kilogramami). Wszyscy wiemy, że w tym przypadku jest po to, aby spełnić normy EU tylko i wyłącznie! ps. Jakbym miał dziś do wyboru forestera w nowej budzie z silnikiem benzynowym 2.0 takim jak w SJ czy eboxer wybieram silnik bez eboxera (nie potrzebne mi są takie dodatki, które w sumie nic nie wnoszą, a zawsze podnoszą jego awaryjność)
 8. Wg mnie w realu tył wyglada zdecydowanie lepiej niż przód, który jest ociężały (masywny) i w dodatku ma mniejszy kąt natarcia.
 9. Zgadza się. Dobrze dopasowane Jeszcze siedzą w fotelikach. Czasami tylko przechodzą. Miałem zamówić też ten środek, ale pomyślałem, że będzie za gumowo!
 10. wg mnie nadwozie ok, taki mniejszy xv. Jeśli byliby klienci to czemu nie!
 11. Paweł J.

  E-Boxer

  @dawidzogolnie współczuje, tym bardziej przy nowym aucie!!! Po takich przejściach rozumiem Twoje zniechęcenie do marki i ubezpieczyciela
 12. Czyli tak ok. 200 tys. jeśli wogóle będzie w EU
 13. Dla mnie z zewnątrz jest ok. Myślę, że w realu jeszcze bardziej zaplusuje. Natomiast w środku jakoś razi mnie... kierownica i ten tablet zdjecie poglądowe
 14. Duże z niego wozidelko i trzeci rząd siedzeń posiada!
×
×
 • Create New...