Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2022 o 18:30, Guliwer napisał:

Forum bawi, Forum radzi, Forum nigdy nas nie zdradzi... po co mi wujek G.?

 

Opinie są podzielone :) a ja sam nie wiem nic poza tym, że był taki znaczek na Legacy GT-B ale jak widać - może być, że przypadkowo i nie przypisany do tej wersji.

https://legacygt.com/forums/showthread.php/l7-badge-explained-japanparts-com-28001.html?s=970d5d0b21677d39f8526c4610a39119&

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kapsel93 napisał:

W zeszłym tygodniu po miesiącu stania w końcu przewietrzyłem subaraka i umyłem go jak potrzeba bo miał na sobie brud jeszcze z japonii :biglol:

20220626_153843.jpg

 

20220626_153858.jpg

 

Brudu JDM się nie myje, tylko pielęgnuje. Ja we "własnoręcznie" importowanym Nissanie znalazłem 100 Yenów w bilonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i stało się, a wybór nie był łatwy… kolejne auto spod znaku Plejad dodane do „parku maszyn”

Po przygodzie zakupowej drugiego FXT (pierwszy-starszy rocznik sprzedany)  i mieszanych wrażeniach- info: z pozytywnym zakończeniem tematu- z pierwszej transakcji  z @raju udało się stronom porozumieć i sfinalizować kolejny zakup. Wybór padł na Outback'a rok 2019 w idealnym stanie, a przejrzałem auto dość dokładnie co zapewne potwierdzi Pan Piotr.

 

I otóż on: Outback w kolorze Black Silica….  z akceptacją „mojego białego pychola”

O dziwo bardziej garnie się do wskakiwania do bagażnika niż w przypadku innych wozidełek.

    

 IMG_2097.thumb.jpg.cec6668f44593441103e29e07ee7c6c2.jpg 

 

 

Edytowane przez marol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marol napisał:

Wybór padł na Outback'a rok 2019 w idealnym stanie, a przejrzałem auto dość dokładnie co zapewne potwierdzi Piotr.

Ten samochód jest jak nowy!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marol napisał:

Dziękuje za transakcje i fachowe podejście do tematu. Oby więcej było takich osób zajmujących się "motoryzacja".

Dziękuję za dobre słowo. Miałem duże poczucie winy z powodu Pańskiego niezadowolenia z pierwszej transakcji, stąd tym bardziej cieszy Pańska satysfakcja z drugiego zakupu u mnie! Nie ukrywam, że i ja bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że nasza nie ostatnia ;) Dobrego dnia, pozdrawiam!

Edytowane przez raju
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, raju napisał:

Dziękuję za dobre słowo. Miałem duże poczucie winy z powodu Pańskiego niezadowolenia z pierwszej transakcji, stąd tym bardziej cieszy Pańska satysfakcja z drugiego zakupu u mnie! Nie ukrywam, że i ja bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że nasza nie ostatnia ;) Dobrego dnia, pozdrawiam!

słowem: Alleluja! Chwalcie Pana! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
25 minut temu, Jojo80 napisał:

Witam!  Mój świeży nabytek. Auto choć wygląda ładnie to szukam owiewek na szyby boczne i może tył. Wie ktoś gdzie w Polsce dopadnę takie gadżety? IMG_20220814_202121.thumb.jpg.3a71df056a2fa122f7d05675a7547178.jpg

Do tego modelu masz owiewki, które ciągną się przez jedną i drugą szybę.

Innych raczej nie ma ze względu na brak ramek w drzwiach. 

Mi pomógł @Oczkoo15. Może i Tobie ściągnie. ;)

1189.jpg

073.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orear napisał:

Do tego modelu masz owiewki, które ciągną się przez jedną i drugą szybę.

Innych raczej nie ma ze względu na brak ramek w drzwiach. 

Mi pomógł @Oczkoo15. Może i Tobie ściągnie. ;)

1189.jpg

073.jpg

Wygląda fenomenalnie..jak się to sprawuje w deszczu? I jaki koszt orientacyjny owiewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jojo80 napisał:

Wygląda fenomenalnie..jak się to sprawuje w deszczu? I jaki koszt orientacyjny owiewek?

Gdzieś tam kiedyś pisałem swoje zdanie na ich temat. 

Wyglądają dobrze i są dość rzadkim widokiem w Polsce. I z tego głównie względu ja chciałem je mieć. ;)

W kwestii deszczu to zaletą jest, że kiedy auto jest mokre i trzeba do niego wejść to na krawędzi szyby jest sucho i wtedy ta woda, która zawsze tam była nie wpada do środka, no bo jej nie ma. Tak samo ze śniegiem zimą. 

Ale żeby dawały jakieś naprawdę zauważalne korzyści podczas jazdy, to nieee... :biglol: Może troszkę inaczej się kropelki wody na szybie układaj

Mnie kosztowały 500 złotych. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Danko napisał:

Legasie.. Torową porą? 

FB_IMG_1660727027259.jpg

 

Kiedy wpadniesz na Tor Łódź? Ja wybierałem się na Jastrząb jako "doczepka" w klasie Open do Pucharu Miaty...ale cena jest taka, że bardziej opłaca się na Poznań pojechać.

Pięknie się te gabloty na torze prezentują...ale czuję, że dopiero na torze typu Nurburhring ten samochód może rozprostować nogi.

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...