Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Cypis0 napisał(a):

Pochwalę się renowacją wnętrza obk h6 04. Teraz w planie jest nowe obszycie kierownicy oraz deski rozdzielczej 

Renowacja to czyszczenie i konserwacja, czy jakieś lakierowanie też było grane? Ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Amnes napisał(a):

Renowacja to czyszczenie i konserwacja, czy jakieś lakierowanie też było grane? Ładnie wygląda.

Całe wnętrze zdemontowane dywany prane, jeśli mowa o fotelach tylnie w zasadzie tylko myte i zabezpieczane ( 1 element farbowany) bo były w stanie idealnym. Przednie gruntowne mycie i z powierzchni frontowych ściągana stara farba, minimalnie uzupełnione ubytki, nowe barwienie i zabezpieczenie. Kolor dobrali perfekcyjnie. 

Edytowane przez Cypis0
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nieee, za blisko cywilizacji ;) choć w tygodniu jak nie ma czasu to też tam człowiek odpoczywa.

 

jedna lokalizacja to Stara Rudnica, a ta słoneczna - Połomino. Trochę km wpadło w weekend. Ale auto świetnie się sprawdza na polnych / leśnych drogach. Ale takie właśnie były założenia przy zakupie, że ułatwi nam znalezienie własnego zadupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy stoi i czeka na części do silnika. Poczta Polska od 14 grudnia przetrzymuje paczkę w sortowni #$@&€¥¢¢

 

 

IMG_20240111_165846.jpg

 

Edytowane przez grakoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej Urzad Celny ja przetrzymuje, znaczy sie wytypowali ja pewnie do sprawdzenia i oclenia. Wysylaja teraz pismo z prosba o przedstawienie rachunku z info o kosztach zakupu czesci, a pozniej dostaniesz info o wysokosci oplat celno skarbowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grakoz napisał(a):

Poczta Polska od 14 grudnia przetrzymuje paczkę w sortowni #$@&€¥¢¢

Miałem taką sytuację, okazało się że paczka leży nadal na celnym, a oni mają bałagan w informacji. Finalnie się skończyło na osobistej wizycie w Wawie, dopiero po kilku miesiącach czekania na dalsze kroki paczka trafiła do mnie. Tłumaczyli się błędem systemu :huh: To taka najbardziej "drastyczna" sytuacja, ale zdarzają się tego typu zagrania z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany.

8 zaworów wydechowych udało się znaleźć na Ukrainie. Akurat tego modelu nigdzie nie było w hurtowniach, polski internet też nic łącznie z ASO :(

Liczyłem na dwa tygodnie przesyłki i na nowy rok samochód by już jeździł. A tak stoi bez silnika, głowicę w szlifierni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.01.2024 o 16:04, grakoz napisał(a):

Od dwóch miesięcy stoi i czeka na części do silnika. Poczta Polska od 14 grudnia przetrzymuje paczkę w sortowni #$@&€¥¢¢

 

 

IMG_20240111_165846.jpg

 

To jest twin turbo ? Czy zwykły Legacy stylizowany na GT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemyslawn napisał(a):

To jest twin turbo ? Czy zwykły Legacy stylizowany na GT ?

Niestety tylko 2.5 stylizowany na turbo. 

PS. Szukam grilla od twin turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...