Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, K12DLA napisał:

Jak dla mnie to nie problem zamowic i przywiezc je do PL. Jak wreszcie uda sie pojechac bez komplikacji i jak kontrola graniczna nie narzuci jakichs dodatkowych oplat to myse ,ze jest to calkiem mozliwe. Przywiozlem juz jeden komplet dla znajomego z Krakowa (w sumie to on je znalazl na ebayu) jeszcze przed tym calym brexitowo/covidowym zamieszaniem ;)

 

W takim razie ja bym brał 2 opakowania (czyli w sumie 4 :idea:).

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witałem się już jakiś czas temu, ale dopiero wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszej świnki. Panie i Panowie - perłowo-białe Legacy GT!

20210206_220902_HDR.jpg

Edytowane przez foryoku
Literówka
  • Super! 12
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.02.2021 o 20:31, Grzegorz Grisha Rosiak napisał:

Udało się złapać trochę zimy ;-) 

IMG_0492.JPG

IMG_0490.JPG

IMG_0491.JPG

gdzie takie piękne krajobrazy (daleko od Warszawy ), a może i Pragi Południe ?
Też jestem z Pragi a konkretnie Gocławek, świeżo nabyłem OBK III też Ameryka :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, man1ek napisał:

Fajna kierownica :). Sam szukam jakiejś Momo tylko nie wiem czy podchodzą p&p np. Imprezy. Sam ogarnąłes temat czy już była jak kupiłeś? :)

 

Wszystko sam, wcześniej była totalna seria. Kierownica jest z imprezy GD, pasuje prawie p&p, jedyne co musiałem zrobić to przełożyć wtyczkę od klaksonu ze starej kierownicy - zero problemu, odczepiasz-przyczepiasz, wszystko.

Trzeba szukać i się znajdzie, mi się udało wyrwać ją za niecałe 200 zł z poduszką, mega brudną ale paręnaście minut czyszczenia i wygląda bardzo dobrze.

Dużo daje pozbycie się drewna, auto odmłodniało w oczach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Danko napisał:

@Kuba_DonPiasta akurat nie ma tu chyba żadnego znaczenia. Bardziej odpowiednie parametry felgi. Przynajmniej w Legasiach tak jest

W takim razie jakbym kiedyś zdecydował się na podobny profil koła w outbacku nie powinno być żadnego problemu :) 18” bardzo kuszące :D:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, dexoos said:

 

Wszystko sam, wcześniej była totalna seria. Kierownica jest z imprezy GD, pasuje prawie p&p, jedyne co musiałem zrobić to przełożyć wtyczkę od klaksonu ze starej kierownicy - zero problemu, odczepiasz-przyczepiasz, wszystko.

Trzeba szukać i się znajdzie, mi się udało wyrwać ją za niecałe 200 zł z poduszką, mega brudną ale paręnaście minut czyszczenia i wygląda bardzo dobrze.

Dużo daje pozbycie się drewna, auto odmłodniało w oczach. 

 

 

A mnie akurat własnie te drewniane z wersji LL Bean bardzo podchodzą...stary jestem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...