Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, bikeman1 napisał:

Jeśli chodzi o podłokietnik to wg mnie w ogóle jak by go nie było, bo jest w tak dziwnym miejscu. Ale to jedyna rzecz której bym się czepił 

Zawsze można założyć z wersji US, która ma możliwość podniesienia wyżej podparcia ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bonless napisał:

Zawsze można założyć z wersji US, która ma możliwość podniesienia wyżej podparcia ;)

 

Takiego podłokietnika nie było w standardzie w amerykańcach - w wszystkich usach jakie widziałem jest tak samo niski jak w europejskich. Pewnie masz akcesoryjny albo jakiś pomodzony. W katalogu z akcesoriami była taka opcjonalna dokładka - J2010AG020JC. W moim GT jest standardowy niski:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frisco napisał:

 

Takiego podłokietnika nie było w standardzie w amerykańcach - w wszystkich usach jakie widziałem jest tak samo niski jak w europejskich. Pewnie masz akcesoryjny albo jakiś pomodzony. W katalogu z akcesoriami była taka opcjonalna dokładka - J2010AG020JC. W moim GT jest standardowy niski:(

Może mój ma dlatego, że jest w wersji limited. To co podałeś to jest jeszcze co innego, u mnie może być wysoko albo nisko (chociaż cały czas używam wysoko). Znalazłem to w broszurce z akcesoriami.

20200504_201913.thumb.jpg.2cd9f21d2de9486b1a36336fda68f651.jpg

Edytowane przez Bonless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bonless napisał:

Może mój ma dlatego, że jest w wersji limited. To co podałeś to jest jeszcze co innego, u mnie może być wysoko albo nisko (chociaż cały czas używam wysoko). Znalazłem to w broszurce z akcesoriami.

 

Tan który ja wkleiłem jest z europejskiego katalogu i nie pasuje bez modzenia do US. Tak czy inaczej - fajne to, i przynajmniej sprawdza się, bo ten standardowy jest faktycznie  bezużyteczny dla kierowcy, chyba  ze jako schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyty ;) przy okazji dylemat, co z felgami, bo jakoś mi nie pasują. Myślałem żeby zmienić kolor, ale nie wiem czy jest sens. Z Legasi są fajne, ale ET nie pasi. 

11A4E67D-7392-4DD2-9D63-E90291A39A5C.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elmot napisał:

Przemyty ;) przy okazji dylemat, co z felgami, bo jakoś mi nie pasują. Myślałem żeby zmienić kolor, ale nie wiem czy jest sens. Z Legasi są fajne, ale ET nie pasi. 

11A4E67D-7392-4DD2-9D63-E90291A39A5C.jpeg

Dystanse hop siup i gotowe 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Danko napisał:

Dystanse hop siup i gotowe 

No właśnie dystansów chciałbym uniknąć. Tu by pasowało wrzucić minimum 5 mm, a optymalnie 10 mm, czyli centrujesz koła tylko szpilkami (pasują dłuższe przy 10 mm) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmot napisał:

No właśnie dystansów chciałbym uniknąć. Tu by pasowało wrzucić minimum 5 mm, a optymalnie 10 mm, czyli centrujesz koła tylko szpilkami (pasują dłuższe przy 10 mm) :(

Tam 5 I 10... Ja mam 20 I 30:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Danko napisał:

Tam 5 I 10... Ja mam 20 I 30:biglol:

Heh, no tak, ale tu znowu inne komplikacje wychodzą :) No i dla mnie max co chciałbym wpakować, to ET 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmot napisał:

Czyli przy dystansie 20 mm masz 35 i to wchodzi bez problemu?

 

BTW nie wiem, czy lekkiego offtopa tu nie wprowadziliśmy :)  

Leciutki można :biglol:Nie ma problemu, nawet przy obniżeniu 3cm. Żeby nie bylo ot, to tak to wygląda. Wrzucałem tu już pewnie, a jak nie tu to na pewno w moim wątku. 

20191205_125349.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...