Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

wyciągnąłem z otchłani :P

pytanie - do kogo skierowana jest nowa reklama prasowa fabii rs? (jest np na tylnej okładce top gear z grudnia)

ta przedstawiająca zdjęcie kury :lol: do fanów marki? :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodzę ze śląska Cieszyńskiego i u nas mówi się tak:

"Każdy porządny Cieszyniok powinnien zabić Czecha i Wiewiórkę"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A że skoda to taki VW dla ubogich i pochodzi z Czech to nawet gdyby była rozdawana do happy Meal dał bym dziecku klapsa i zamówił Big Maca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Bo marki samochodów są jak papier toaletowy. Jedne się rozwijają a inne zwijają.

 

Dziś cieszę się, że jeżdżę Subaru bo to zawsze nieco inne, bardziej egzotyczne, bardziej wymagające auto. Ale jeżdzę poprzednim modelem, bo z obecnej gamy nie byłoby czego wybrać, bo to są w mojej ocenie brzydale.

 

Patrząc na kierunek zwijania się Subaru nie mogę wykluczyć iż w przyszłości kupię Skodę właśnie bo ona się zdecydowanie rozwija. Można sobie ze Skody pokpiwać, ale to oni dzięki masowej sprzedaży Fabii zbudują w końcu porządne auto klasy średniej, czego o Justy i Legacy powiedzieć na pewno nie można :mrgreen:

 

Jeśli lifting Superba pójdzie w dobrym kierunku to pewnie zamienię Subaru na Skodę... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jak papier toaletowy. Jedne się rozwijają a inne zwijają.

 

Az cisnie sie jeszcze jedno zastosowanie dla papieru toaletowego. Takie podstawowe. :P

 

Skoda i Subaru sa "troche" dla innego klienta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo marki samochodów są jak papier toaletowy. Jedne się rozwijają a inne zwijają.

 

Dziś cieszę się, że jeżdżę Subaru bo to zawsze nieco inne, bardziej egzotyczne, bardziej wymagające auto. Ale jeżdzę poprzednim modelem, bo z obecnej gamy nie byłoby czego wybrać, bo to są w mojej ocenie brzydale.

 

Patrząc na kierunek zwijania się Subaru nie mogę wykluczyć iż w przyszłości kupię Skodę właśnie bo ona się zdecydowanie rozwija. Można sobie ze Skody pokpiwać, ale to oni dzięki masowej sprzedaży Fabii zbudują w końcu porządne auto klasy średniej, czego o Justy i Legacy powiedzieć na pewno nie można :mrgreen:

 

Jeśli lifting Superba pójdzie w dobrym kierunku to pewnie zamienię Subaru na Skodę... 8)

 

 

niestety dobrze mówi,

ingerencja księgowych Subaru jest chyba dość widoczna w produkcji. Marka traci to, co kiedyś ją wyróżniało in plus - ciekawa stylistyka, drzwi bez ramek. Wiem, że to czy auto się podoba czy nie to sprawa indywidualna ale Subaru coraz częściej upodabniają się do innych samochodów. Teraz nowe forki i obk są autami jakich wiele na ulicach - pomijając napęd 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W złym to kierunku zmierza. :cry: Jak tak dalej pójdzie to te "prawdziwe" Subaru ze wszystkimi atrybutami marki będą drożeć, a nie tanieć. :mrgreen: To chyba jedyna pociecha dla nas. :)

 

Gdybym miał 200 tyś. PLNów i miałbym kupić Subaru to wolałbym coś używanego niż którykolwiek z nowych modeli. Są po prostu nijakie. Ot smutna proza życia, a księgowi powoli wykańczają kolejną markę tradycjami. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skody po prostu nigdy nie były, nie są i prawdopodobnie nie będą "ponadczasowe". Dlatego jeśli szukasz samochodu na rok, czy dwa - kup sobie Superba.

Natomiast jeśli jesteś choć trochę pozytywnym odmieńcem kup subaraka.

 

Panowie, nie pozwolę zrobić ze skody najgorszego auta na świecie a z przykrościa zauważam, że taka jest wasza intencja.

A ja nie pozwolę na sianie herezji. Prędzej, czy później każda skoda wygląda tak samo..

15d8306e00005d62477b824c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=riap7QvGrrI&feature=related ta Skoda jest brzydka? IMO dużo ładniejsza od najnowszej Imprezy... Skoda robi duże postępy i temu zaprzeczyć nie można! :D

 

Niestety, ale z kilometra jedzie foldzwagenem. Ałdi ma jakiś styl, Seat się odróżnia od rodzeństwa, a tutaj nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to przypomina bicie piany, ale...

 

miałem okazję jeździć większością modeli skody (z wyjątkiem yeti, ale to też niedługo nadrobię :wink: ) i przyznam szczerze, że poza superbem, te samochody są absolutnie przeciętne, nic nadzwyczajnego, ot po prostu normalne auto, bez fajerwerków, ale i bez jakiś strasznych wad, ale to typowe, bo taki jest klient tej marki i nie ma się co dziwić. Polityka ze wszech miar słuszna, robimy takie a nie inne i sprzedajemy ile się da... Superb na tle reszty skodzin wyróżnia się, i trzeba mu to oddać, najnowsze wcielenie wykonane jest bardzo dobrze i całkiem fajnie jeździ, i o ile sedan wygląda tragicznie, to kąąbi już całkiem przyzwoicie... ale... to zawsze będzie tylko skoda, postrzeganie tej marki raczej się nie zmieni, czyli tańsza alternatywa dla vw, która nijak ma się do subaru... Swoją drogą i tak zazdroszczę Czechom i to jak cholera, bo u nas nie zostało już nic, a oni ze 105 wyszli na to co mają teraz, szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochody są absolutnie przeciętne, nic nadzwyczajnego, ot po prostu normalne auto, bez fajerwerków, ale i bez jakiś strasznych wad, ale to typowe, bo taki jest klient tej marki

Coś w tym jest :wink: Kupując pierwsze subaru jako alternatywę brałem pod uwagę skodę scout :roll: Stwierdziłem jednak, że mam kilka strasznych wad i parę fajerwerków i ostatecznie nabyłem forestera 8)

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynuujac dyskusje z pewnego watku...

 

Z całym szacunkiem dla Superb to ja jednak wolę OBK :idea: Sądzę też że gdybyś już miał dokonać zakupu to też wybór by padł na Subaru :wink:

pomimo calej milosci (nie-bez-krytycznej :mrgreen: ) do Subaru, tak jak pisalem, majac do wydania ~50k EUR na benzynowe powdwyzszone kombi z AWD, kupilbym jednak Superb'a, a nie OBK :|

 

ale jak wiadomo kazdy ma swoj gust :wink:

 

20120304162302.jpg

 

img1089m.jpg

 

img1086yy.jpg

 

img1087qf.jpg

 

20120304161946.jpg

 

 

z ktorej strony by nie spojrzec na te foty, to jednak imho "Skoda lepsza od Subaru" :o:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...