Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.11.2018 o 08:37, aflinta napisał:

Czyli czekamy na auto idealne - RS6 robione na tej samej linii co Actavia :D

A co to za różnica kto to robi ? ważne zeby było dobre.

Ja miałem kiedys do czyniena z X5 robionym za oceanem i mysle ze właściciel dał by wszystko zeby go zrobiono w fabryce Skody :biglol:

W dniu 6.12.2018 o 20:19, Kytutr napisał:

Impérium vrací úder, czyli Škoda przedstawiła model Scala, który jest następcą Rapida.

Siłą rzeczy musi być lepszy od Levorga ;)

620_5c0904d5b6745[1].jpg

Lepsza nie lepsza na pewno stylistycznie ciekawsza niz Golf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2018 o 22:08, turdziGT napisał:

Lepsza nie lepsza na pewno stylistycznie ciekawsza niz Golf ;)

 

 

Ta Skoda, patrzę raz, fajne jak na Skodę, drugi i już nie fajne ;) 

 

 

Golf nie jest od tego żeby się podobać, jest od tego aby być Golfem :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eddie_gt4 napisał:

zacna reklama zacnego auta :hi::yahoo:

 

 

 

 

Definicja przerostu formy nad treścią ale... i tak fajnie ;) 

 

Dla mnie bardziej prawdziwa i mistrzowska jest ta:

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eh..

 

Cytat

Rozpoczęty właśnie 2019 rok będzie dość intensywny dla Skody, która szykuje kilka ciekawych nowości. Jedną z nich będzie topowa odmiana modelu Karoq oznaczona literkami RS. Jeśli potwierdzą się doniesienia niektórych zagranicznych mediów, to pod maską tej wersji silnikowej pracować będzie nawet 300 koni mechanicznych, czyli więcej niż wprowadzonym w tym roku do sprzedaży większym modelu Kodiaq RS.

Z dużym zaciekawieniem oczekujemy również premiery rynkowej topowej odmiany silnikowej kompaktowej Skody Karoq. Będzie to trzeci model, po Octavii i Kodiaqu, który będzie oferowany w wariancie RS. Model ten w standardzie będzie dostępny z napędem na wszystkie koła, adaptacyjnym zawieszeniem oraz dwulitrową jednostką benzynową.

I właśnie ostatnie doniesienia medialne dotyczące maksymalnej mocy silnika 2.0 TSI brzmią dość sensacyjnie. Jak donoszą niektóre niemieckie media, ten turbodoładowany silnik może generować ok. 300 KM. To wyraźnie więcej niż oferuje podwójnie doładowana jednostka, jaką znajdziemy pod maską Skody Kodiaq RS (240 KM). Pamiętajmy jednak, że w Kodiaqu RS mamy silnik wysokoprężny (BiTDI), którego przewagą będzie niższe spalanie oraz większa wartość maksymalnego momentu obrotowego (500 Nm). Podczas gdy w Karoqu RS będzie ona oscylować w granicach 380 Nm.

 

https://www.autocentrum.pl/newsy/newsy/skoda-karoq-rs-z-300-km/?fbclid=IwAR06KL9efldgAIQmLho1iadxCeX-9Uo2x0s3ZYFwKQ-qVAe4iYl3QjVQIFY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Guzik napisał:

To będzie pewnie bliźniak Ateca Cupra, ale moim zdaniem nie dadzą w Skodzie 300KM.

 

300 KM i nie potrzeba, bo to bedzie gruba kasa i chyba malo kto bedzie chcial tyle wydac na Skode... 240-250 KM w takim aucie w zupelnosci wystarczy, imho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Guzik napisał:

I moim zdaniem taki będzie właśnie setup. I tak pewnie będzie hitem sprzedaży.

Pisałem 300KM bo tyle ma Seat Ateca Cupra, który jest konstrukcyjnym bliźniakiem Karoqa.

 

nie wiem, nie znam sie, ale to byloby raczej glupim krokiem (300 KM w Karoq'u) - panowie z VAG'a nie po to stworzyli odrebna marke w postaci tej Ateci, zeby zaraz potem Skoda ja podgryzala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...