Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego superb 2.0 tfsi 280 dsg 4x4 pobije wszystko

 

Dochodzą do mnie wieści, że blady strach padł na całą Europę. Właściciele Ferrari i Lamborghini tchórzliwie chowają swoje auta do garaży i potulnie udają się środkami komunikacji publicznej do pracy.

 

Tylko gdzieś tam na dzikich stepach dzielny Siergiej spokojnie popierdziela swoim starym zaporożcem po wyboistej kołchoźnej drodze do sklepu, bo mu zagrycha się skończyła. Wesoło podgwizduje znany ruski song o białych różach, jest wyluzowany i ostentacyjnie olewa Supurba TSI 280 DSG 4x4 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) FXT daje więcej charakteru (...) to auto mogloby byc jeszcze lepsze niewielkim kosztem. Ktos go na sile wykastrowal z kilku rzeczy, które aż się proszą, by były w standardzie wersji XT.

 

Ale marudzić nie ma co - zainteresowani innymi modelami Subaru chcieliby cos, co w FXT i tylko w FXT jest w standardzie ;)

 

bardzo ladnie to wszystko ujales :)

 

moze faktycznie to jest taki chytry plan FHI "na Europe": obecnie ktos, kto chce cywilne Subaru "z pazurem", wybierze (jest skazany na? ;) ) Forka XT, a ci, co chca normalne fotele i podswietlane sloneczniki, sa skazani na OBK z osiagami Fabii 1.2 :biglol:

 

 

p.s. zycie z Subaru jest surowe - nie da sie miec wszystkiego w jednym aucie :rolleyes:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co piszesz... nie Skoda ale u mnie VAG na co dzień i gdyby nie GT w garażu to już dawno bym znienawidził Subaru i tych wszystkich, którzy mogą nim jeździć a ja nie.  ;)

 

Nie walcz z wiatrakami tylko kup  :)

 

Izotom 4 miesiąc bez Subaru... strach do niego dzwonić  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co piszesz... nie Skoda ale u mnie VAG na co dzień i gdyby nie GT w garażu to już dawno bym znienawidził Subaru i tych wszystkich, którzy mogą nim jeździć a ja nie.  ;)

 

Nie walcz z wiatrakami tylko kup  :)

 

Izotom 4 miesiąc bez Subaru... strach do niego dzwonić  :biglol:

 

zona czas od czasu daje pojezdzic Tribeka i wtedy juz mam lepiej... :yahoo:

 

 

p.s. niech tylko dadza te lepsze fotele do Forka, to od razu polece po XT'eka - z dobrym rabatem (i na spolke z madox'em :hi: ) nawet do raja/AK :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

p.s. niech tylko dadza te lepsze fotele do Forka, to od razu polece po XT'eka - z dobrym rabatem (i na spolke z madox'em ) nawet do raja/AK

 

 

Obiecuje, że przyjadę na odbiór do Wawy opić Forczestera!!    :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niech tylko dadza te lepsze fotele do Forka, to od razu polece po XT'eka - z dobrym rabatem (i na spolke z madox'em :hi: ) nawet do raja/AK :OO:

 

to zdarzenie "przyszłe i niepewne"......z tymi lepszymi fotelami , oczywiście... :biglol: bo spółka z Madoxem juz jest...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wspominano fabię 1.2 (trzycilinfrowkę, nie tsi) - dostałem kiedyś taką jako auto zastępcze i byłem miło zaskoczony tym, jak fajnie prowadziła sie na szutrze. Mocy nie było, ale lekki motor nie powodował podsterowności, a zawieszenie dobrze wybierało nierówności. Jak dojechałem do celu (300km, oczywiście po szutrze tylko kilkanaście) byłem jednak połamany i ogłuszony. I wtedy pod pensjonatem zobaczyłem podobną, ale bez klimy, nie kombi, przyjechały nią 4 osoby i nie 300 km, a 600. I co, można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inni producenci mogą tylko pomarzyć o tak pozytywnie nastawionych do marki użytkownikach

 

Dacia ma nie tylko pozytywnie nastawionych, ale również i optymistycznych użytkowników -> http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?p=83076

 

 

Leon, tego nie da się czytać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Inni producenci mogą tylko pomarzyć o tak pozytywnie nastawionych do marki użytkownikach

 

Dacia ma nie tylko pozytywnie nastawionych, ale również i optymistycznych użytkowników -> http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?p=83076

 

 

Leon, tego nie da się czytać :facepalm:

 

To poczytaj dalej  :o

.... wiatraczek od komputera i już żadne subaru nie będzie kłaniało się skodzie. 

Może i skoda jest szybsza od subaru, ale loganami jeżdżą nobliści...

 

Jestem na 12 stronie ... do piątku skończę, a w sobotę spróbuję sił w operacjach na otwartym sercu ....

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to od razu polece po XT'eka

 

I szmatex na kolumnie kierownicy nie będzie już przeszkadzał? :D  

 

mi nigdy zbytnio nie przeszkadzal... natomiast niewygodne, waskie fotele z krotkim siedziskiem, bez trzymania bocznego i podparcia ledzwi oraz bez pamieci min. 2 ustawien (wraz z pekajaca pseudo-skora) jak najbardziej... no i braku podswietlanych slonecznikow nie dam rady przebolec :toobad::mrgreen:

 

tak jak pisalem: obecny XT to dla mnie wrecz idealne auto (ktore, niestety, jak trafnie napisal Nowicjusz, ktos niecnie "wykastrowal" z kilku must have atrybutow), do ktorego imho, przynajmniej na razie, zadna Skoda nie ma podejscia - nawet Superb 2.0T DSG 4x4 280 KM :drool::biglol:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...