Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, -=nikon=- napisał:

  I nasz ulubiony prowadzący :D:D:D

 

 a tu serio czy sarkastycznie?

:upside-down-face_1f643-small:

mi od kiedy wyszły na jaw jego wałki z kiedys + te sprzed tygodnia- to jakoś się ciężko ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MateuszWwa napisał:

Dla niedomyslnych chodzi mi o te konkretne zegary, naprawdę trzeba sie starac zeby tego podobieństwa  nie zobaczyć. 

A takie nieczytelne z serbrnym na zewnątrz i białymi cyframi ma tylko wersja Heinrich Himmler czy inny Klement. Zwykle tak nie mają :) Za to się płaci ekstra :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, msi napisał:

A takie nieczytelne z serbrnym na zewnątrz i białymi cyframi ma tylko wersja Heinrich Himmler czy inny Klement. Zwykle tak nie mają :) Za to się płaci ekstra :)

 

ale te na zdjęciu to chyba od saturday car f... czyli nie żadne LK tylko 1.5 w średnim wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Obrzydlistwo te skody, ale ok octavia to racjonalny wybor, superb w podstawie tez do pracy...ale chwalic sie tym? Supetb za 200tys?

Superb L&K 2.0T to świetny dupowóz na co dzień, który w tej kwocie (do 200 kPLN) nie ma żadnej konkurencji biorąc pod uwagę wypadkową wszystkich cech (przestronnosc, osiągi, wyposazenie, komfort). I tyle.



Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, socko napisał:


 


Superb L&K 2.0T to świetny dupowóz na co dzień, który w tej kwocie (do 200 kPLN) nie ma żadnej konkurencji biorąc pod uwagę wypadkową wszystkich cech (przestronnosc, osiągi, wyposazenie, komfort). I tyle.



Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Topowe Mondeo i Kia Stinger też poniżej 200k kupisz. A za trochę ponad 200 Stingera V6. Jak dla mnie godna konkurencja dla "bezkonkurencyjnej Skody". 

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topowe Mondeo i Kia Stinger też poniżej 200k kupisz. A za trochę ponad 200 Stingera V6. Jak dla mnie godna konkurencja dla "bezkonkurencyjnej Skody". 
 
Mondeo - mocnych, benzynowych wersji AWD juz chyba nie ma w sprzedaży. A Stinger 3.3 v6 jakieś 40 kPLN droższy. Gdyby był w okolicach 200 kPLN wziąłbym Stingera.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, socko napisał:

Mondeo - mocnych, benzynowych wersji AWD juz chyba nie ma w sprzedaży. A Stinger 3.3 v6 jakieś 40 kPLN droższy. Gdyby był w okolicach 200 kPLN wziąłbym Stingera.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

206 to w okolicach 200? Rocznik 2019 przeszkadza?

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-3-3-v6-366km-4wd-gt-237-900-206-000-panthera-metal-wyprzedaz-ID6D3U9x.html#d17f87cc93

 

i nawet jeden poniżej 200k. Nowy :) 2018.

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-jedyny-taki-bez-przebiegu-2018r-produkcji-nigdy-nie-rejestrowane-ID6CUSwE.html#d175b05585

 

Ale Skoda ma większy bagażnik... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie wygląda to naprawde nieźle.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, socko napisał:

W tym momencie wygląda to naprawde nieźle.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

A pewnie jakby tak zadzwonić, że się jest zdecydowanym to i te z 2019 roku za 199 999 by człowiek kupił.

Z drugiej strony produkcja nowych aut stanęła, więc może i te z placu zaczną nabierać na wartości ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mondeo mk5 akurat to niestety ogolnie bardzo słabe auto i duże rozczarowanie.

Samochód zrobiony tanio i po amerykańsku i byle jak. Trzeszczało, fotel skrzypiał, chromy obłaziły, powershift działał jak chciał i potrafił bez przyczyny nagle zrzucić bieg. Oddałem bez żalu po 100kkm, choc oferta wykupu była bardzo atrakcyjna to czułem ze auto jest zużyte i że ryzykownie bedzie je zostawić w rodzinie.

Nigdy żadne auto tak mi sie nie zużyło szybko.

 

Miałem rownież kiedys mondeo mk4 te brązowe, ktore było dla odmiany fantastycznym samochodem z hydraulicznym wspomaganiem. I te do dzis żałuje ze nie zostawiłem dla Taty.

 

20170318_104453.jpg

2012-01-21 12.03.19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeje, podoba mi się nowa Octavia kombi... 

 

VW dołuje z designem i jakością, Audi z jakością a Skoda nie patrzy na nikogo tylko robi swoje, lepiej i lepiej. 

  • Smutny 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

(...) Skoda nie patrzy na nikogo tylko robi swoje, lepiej i lepiej. 

 

Troche Ci to zajelo, ale po troszke zaczynasz ogarniac tematy motoryzacyjne ;):thumbup:

 

To moze byc calkiem fajne autko w wersji Scout

1539410362_SkodaOctaviaScout.jpg.527e9eb75053459b6b00b6ddac96e29f.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Mondeo mk5 akurat to niestety ogolnie bardzo słabe auto

 

Ja macałem i woził mnie nasz forumowy kolega wersją Vignale dopakowaną jeszcze gadżetami jak szyby dzwiękoszczelne czy jak to się nazywa. Na mnie zrobiło super wrażenie i negocjowałem takiego bez przebiegu z 2018 roku ale sprzedawca nie chciał dać większego upustu a ja nie miałem nadwyżki budżetowej.

 

1 godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

w wersji Scout

+ 1. Z tym, że wszystko co srebrne zrobiłbym na czarno :)

 

 

Pierwsza awaria. Jakieś zwierze przegryzło przewody i nie pompowało tuurbo. Laweta ze programu asisstance  Skody przyjechała w 45 minut. Wszystko załatwione on line.  Spotkanie z panem laweciarzem zajęło mi 2 minuty - oddanie kluczyków, wskazanie serwisu i podpis. Na następny dzień auto naprawione i oddane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ayu napisał:

 

Ja macałem i woził mnie nasz forumowy kolega wersją Vignale dopakowaną jeszcze gadżetami jak szyby dzwiękoszczelne czy jak to się nazywa. Na mnie zrobiło super wrażenie i negocjowałem takiego bez przebiegu z 2018 roku ale sprzedawca nie chciał dać większego upustu a ja nie miałem nadwyżki budżetowej.

 

+ 1. Z tym, że wszystko co srebrne zrobiłbym na czarno :)

 

O to to! Nie ogarniam tej dziwnej mody na sreberka (btw, niektore Subaraki tez to dotknelo :facepalm: )

 

2020-skoda-superb-scout-debuts-is-the-anti-suv-with-wood-interior_1.jpeg

2020-skoda-superb-scout-debuts-is-the-anti-suv-with-wood-interior_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

Chyba się starzeje, podoba mi się nowa Octavia kombi... 

 

VW dołuje z designem i jakością, Audi z jakością a Skoda nie patrzy na nikogo tylko robi swoje, lepiej i lepiej. 

Jeśli potwierdzą się plotki z zeszłego roku o zmianie pozycjonowania Skody w koncernie VAG to może się okazać, że obecne premiery nowych modeli są ostatnimi na tak wysokim poziomie. Sam nie do końca wierzę w wyciąganie Seata za uszy do klasy premium i degradację Skody do aut budżetowych konkurujących z Dacią ale być może VW zazdrości Czechom ich sukcesu.

https://autogaleria.pl/volkswagen-skoda-seat-pozycjonowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał W. napisał:

Jeśli potwierdzą się plotki z zeszłego roku o zmianie pozycjonowania Skody w koncernie VAG to może się okazać, że obecne premiery nowych modeli są ostatnimi na tak wysokim poziomie. Sam nie do końca wierzę w wyciąganie Seata za uszy do klasy premium i degradację Skody do aut budżetowych konkurujących z Dacią ale być może VW zazdrości Czechom ich sukcesu.

https://autogaleria.pl/volkswagen-skoda-seat-pozycjonowanie

 

 

Seat premium? Przecież te auta są straszne... nie wiem kto to wymyślił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

 

Seat premium? Przecież te auta są straszne... nie wiem kto to wymyślił. 

Wszystko w tej informacji wydaje się bez sensu ale w październiku 2019 r. wiele serwisów się o tym rozpisywało. Jeśli to prawda to najbardziej żal mi Skody ale tak może być gdy uczeń przerasta mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał W. napisał:

Wszystko w tej informacji wydaje się bez sensu ale w październiku 2019 r. wiele serwisów się o tym rozpisywało. Jeśli to prawda to najbardziej żal mi Skody ale tak może być gdy uczeń przerasta mistrza.

 

Mi też, Czesi robią naprawdę ekstra robotę tak z autami jak i motorsportem. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...