Skocz do zawartości

A4 czy Alfa Giulia


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Bierz Alfe... Awaryjnosci sie nie boj specjalnie... Mialem 155 156 i brere i z zadna nie było... Co do utraty wartosci to az takiej wielkiej tragedii tez nie powinno być... Mysle ze wspomniana Kia bedzie tracila wiecej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo, ta koniczyna wygląda super w salonie oglądałem - te poszerzenia na biodrach robia robotę ;)

 

W grudniu była bardzo słaba oferta finansowa. ( Rabat ok 10%)  Nie mieli wyższych rabatów - wystrzelali sie  w listopadzie ( piszę o Giulii)

Czekam na oferty styczniowe - jak się pozbierają po Sylwestrze. 

W międzyczasie kumpel odebrał Stelvio 280 koni - przejechałem się trochę dłużej - fajnie sie prowadzi.

Jak zrobią cenę porównywalną do A4 to zaryzykuje i biorę Veloce

 

Kolorek wybrany ;)

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fbi.gazeta.pl%2Fim%2F8c%2F36%2F14%2Fz21193100IE%2CAlfa-Romeo-Giulia-Veloce.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fmoto.pl%2FMotoPL%2F7%2C88389%2C21192852%2Calfa-romeo-giulia-veloce-ceny-w-polsce-tylko-krok-do-qv.html&docid=l6Z5vLLxwB6d9M&tbnid=pNKJDUjlvTrZAM%3A&vet=10ahUKEwi9ocb83LvYAhXIF5oKHbiuCKEQMwgnKAAwAA..i&w=768&h=432&bih=653&biw=1280&q=a4 veloce&ved=0ahUKEwi9ocb83LvYAhXIF5oKHbiuCKEQMwgnKAAwAA&iact=mrc&uact=8

Edytowane przez Gazik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radekk napisał:

i kogo chcesz oszukać? nie lepiej od razu Subaru?:P

Podświadomość PAnie....

Niespełnione sny o STI.....

 

3 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

dokladnie, bierz alfe bo kazdy prawdziwy fan samochodow powinien miec chociaz raz alfe

ja juz mialem i wiem, ze po tym pierwszym razie nie bedzie nastepnych razow ;)

 

tapatalked

 

Aż tak żle.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gazik napisał:

A kawę w serwisie dobrą mają

 

eh juz nie pamietam

wpuszczali mnie na hale, siedzialem kolo mechanikow, gadalismy a oni w miedzyczasie kombinowali jak naprawic tego cudaka

nauczyli mnie jak otwierac alfe bez kluczy, popisywalem sie potem wsrod znajomkow

to se ne vrati ;)

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gazik dokładnie w takim kolorze stoi w Carserwisie Giulia Veloce. Z żółtymi zaciskami wygląda fajnie, miała tylko za małe felgi bo 18".

 

Mnie sprzedawca zapewniał, że siedzi w dilerce Alfy (nie Amfy!) 19 lat i 80% jego klientów kupiło Alfę ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą jeździłem w Wawie brązowa Skora w środku Sprzedawca p. Marek jeśli dobrze pamietam... wg mnie felga 18 jest w sam raz przy 19 za dużo powietrza między tarczą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Dobra Rada radzi: przejedź się jeszcze Stingerem V6 zanim dokonasz płatności :D.

Sprzedawca poinformował mnie, że mają 7 lat gwarancji na silnik i skrzynię. O szczegóły nie pytałem. Ale brzmi rozsądnie.

 

Edytowane przez house_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ayu napisał:

Mnie sprzedawca zapewniał, że siedzi w dilerce Alfy (nie Amfy!) 19 lat i 80% jego klientów kupiło Alfę ponownie.

To się nazywa rytm dnia. Przerażała ich myśl co by nagle robili z nadmiarem czasu po kupnie czegoś innego nie musząc jeździć codziennie do serwisu:P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Dobra Rada radzi: przejedź się jeszcze Stingerem V6 zanim dokonasz płatności .
Sprzedawca poinformował mnie, że mają 7 lat gwarancji na silnik i skrzynię. O szczegóły nie pytałem. Ale brzmi rozsądnie.
 


A założysz mi elpidżi?

Gdzie mają jako demówkę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem strasznie napalony na alfę, i bardzo chciałem kupić Giulię albo Stelvio, ale na dzisiaj jestem na "nie"

 

Jechałem G. 2.2 180 w manualu, bo nic innego w okolicy a bardzo chciałem spróbować. No i teraz żałuję. Na plus: Wygląd zewnętrzny. Mieli białą, ale i tak wyglądała obłędnie. Ma rewelcyjny system kierowniczy, lekki ale dokłądny, prowadzi się dokłądnie tak jak rwd powinno. Wnętrze jest do zaakceptowania, nie za piękne ale nowoczesne i znośnie wykonane. Biegi w manualu zmieniają się bardzo dokładnie, z lekkim oporem, tak jak powinny.

A teraz czemu nie: silnik niby 180 koni, niby 400Nm, a jedzie dramatycznie. Jechałem i w mieście 50-70 i na autostradzie do 150, i po prostu brakuje mu mocy. Moja służbowa avensis 143 KM + box jedzie porównywalnie czyli słabo. Kilkukrotnie próbowałem na 4-5-6 biegu przyśpieszania od 2 tys obrotów i nie mogłem wyjść z podziwy jak bardzo to nic nie jedzie. Multimedia strasznie słabe, na poziome pierwszego idrive z BMW, czyli znowu słabo. Ta gałka do kręcenia, bez gładzika, jakość tego po prostu odstaje na minus. W drzwiach nie ma porządnego podłokietnika. Nie można ustawić fotela/kierownicy tak jak lubie, czyli coś jak Marcus Gronholm w 206 WRC. Jest głośno. Sprzedawca nalegał żeby się nie rozpędzać, co rozumiem, ale już przy 150 było głośno. Ogólnie naprawdę się rozczarowałem.

 

Stała też w salonie Stelvio First edtion, czerwona z czarną skórą. No po prostu miód marzenie, już wyciągałem kartę. Ale sam sprzedawca mówi, że na autostradzie huczy, że wiatr ją miota, że 2.0 280 na prędkości pali jak smok  a bak mały. Plus te same tragiczne multimedia. Na miasto bym wziął, ale akurat szukam auta na trasy. 

 

I tak zostałem, albo zagram va banque i zamówie qv, albo poczekam na lifting, może coś poprawią

 

Jeździł ktoś veloce z dieslem 210? to moja ostatnia nadzieja dla Giulii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...