Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Urabus napisał:

A można na przykład wyłączyć tę funkcję aby Twitty wyświetlały się jako zwykłe linki?

 

Można ale to zadziała tylko dla przyszłych linków, nie zmieni już osadzonych. No i to jest ustawienie globalne dla wszystkich mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zmiana nie ma oczywiście sensu. A możemy ten problem zgłosić do producenta? Może pomyślą o jakimś rozwiązaniu?

Bo teraz jak ktoś wklei twitta takiego jak ten co podlinkowałem, z obrazkiem i blokadą wyświetlania, to sypie się przeglądanie całej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ape napisał:

Raczej nie. Rozumiem, że to tak "samo" jeździ góra-dół?

tak samo jeździ, choć póki co tylko w tym wątku to mi się pojawiło. A teraz jak przeszliśmy na następną stronę to jest ok, więc można by powiedzieć że problem się rozwiązał. Patrzę teraz na poprzednią na tamtej to jest od tego posta 

 

i co dzikawe bezpośrednio pod nim skacze szybciej

 

 

 

a im niżej zjadę to zwalnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
32 minuty temu, rombu napisał:

Bardzo proszę, aby w nagłówku  "Oficjalne Forum Subaru Import Polska " Flaga Polski była przynajmniej takiej samej wielkości i przynajmniej tak samo wyeksponowana.

 

I jeszcze aby na forum było więcej treści w języku polskim niż ukraińskim, no i aby było więcej użytkowników z Polski niż z Ukrainy i aby forum stało w domenie .pl a nie .ua.... oh wait.

:facepalm:

 

Tak dla przypomnienia:

Cytat

Flaga gospodarza zajmuje miejsce honorowe. Miejscem honorowym dla symboli jest strona lewa, a porządek ich eksponowania będzie postępował od lewej do prawej. 

 

Edytowane przez ESP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rombu napisał:

Bardzo proszę, aby w nagłówku  "Oficjalne Forum Subaru Import Polska " Flaga Polski była przynajmniej takiej samej wielkości i przynajmniej tak samo wyeksponowana.

 

Jest takiej samej wielkości, ktoś mógłby się nawet przyczepić, że jest wyżej niż flaga ukraińska. :D Ba! Nawet dorobiła się swojego masztu, czego błękitno-cytrynowa nie posiada. ;] 
Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rombu napisał:

Bardzo proszę, aby w nagłówku  "Oficjalne Forum Subaru Import Polska " Flaga Polski była przynajmniej takiej samej wielkości i przynajmniej tak samo wyeksponowana.

 

Cytat

Najlepszym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rombu napisał:

Bardzo proszę, aby w nagłówku  "Oficjalne Forum Subaru Import Polska " Flaga Polski była przynajmniej takiej samej wielkości i przynajmniej tak samo wyeksponowana.

 

Krok po kroczku i za chwilę flaga naszego kraju całkowicie zostanie zasłonięta przez tę drugą....ale wszycy będa mówili, że jest, ale jest z tyłu i nie widać ;)

Jedni widzą w tym przejaw socjotechniki, a inni element cybernetyki społecznej.

  • Super! 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Krok po kroczku i za chwilę flaga naszego kraju całkowicie zostanie zasłonięta przez tę drugą....ale wszycy będa mówili, że jest, ale jest z tyłu i nie widać ;)

Jedni widzą w tym przejaw socjotechniki, a inni element cybernetyki społecznej.

I tutaj zaprezentowałeś doskonały przykład nie znam się, ale się wypowiem. Nie masz zielonego pojęcia kto, kiedy i jak pracował nad tymi flagami, jakie były wytyczne, ale masz już doskonałe wytłumaczenie. Żenada i dno mułu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aflinta napisał:

I tutaj zaprezentowałeś doskonały przykład nie znam się, ale się wypowiem. Nie masz zielonego pojęcia kto, kiedy i jak pracował nad tymi flagami, jakie były wytyczne, ale masz już doskonałe wytłumaczenie. Żenada i dno mułu.

 

A co zmienia kto pracował i jakie były wytyczne. Fakt jest widoczny, a moja wypowiedź dotyczyła generalnego trendu jaki obserwuję w kraju.

Mieszkam w Polsce, tu jest Polska i nasza flaga jest ważniejsza niżjakakolwiek inna.

Ciekwae czy w USA przed kongresem tez wywieszaja flagi innych państw i czy przytłaczaja obne swoja wielkościa lub częstoliwościa występowania flagę narodową...nie wydaje mi się.

Może należałoby wyjaśnic jakie były wytyczne i kto nad tymi flagami pracował skoro to taki wrażliwy temat , że spokojny zazwyczaj @aflinta stracił równowagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skocz na paradę w dniu Św.Patryka w Nowym Jorku lub jakiegokolwiek innego święta narodowego. Zdziwisz się, bo możesz nie zobaczyć za dużo flag USA a sporo flag innego kraju :D A i sporo kongresmanów spotkać z obu partii pod tymi flagami.

Na przykład taki Ted Cruz (takie połączenie Zawiszy i Bosaka), słynący z nienawiści do innych ras:

image.thumb.png.90476ba8abf94239f14a5390388bcd67.png

Cóż to za flaga obok? Znienawidzonych meksykanów? Ojej...:OO:

 

Poza tym jak napisałem wszystko jest zgodne z regułami, najważniejsza flaga jest ta po lewej, reszta to bicie piany wynikające z ignorancji.

Edytowane przez ESP
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cały czas jest problem z niektórymi grafikami, dla przykładu wszystko co wrzuca @Neutrino33 jest niewidoczne. Tyle że obecnie jest chyba gorzej, bo wydaje mi się że wcześniej problem występował na Safari, teraz na Firefoxie to samo.

 

tak wygląda na Safari

1800261959_Zrzutekranu2022-09-16o08_59_04.thumb.png.ca23a5bd32cfb4c2f15fde08e2a918cf.png

 

a tak na Firefoxie

1529830475_Zrzutekranu2022-09-16o08_59_15.thumb.png.d32e6d36e847871c3ee6e57ade397438.png

 

2072749050_Zrzutekranu2022-09-16o09_01_56.thumb.png.a362eb0805c702ab2255beb66c4af847.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Same problemy ze mną :mrgreen:

To może ja sobie pójdę? :ph34r:

od razu że ty jakiś wyjątkowy, na równi @OWOCem :P

 

ale ok idź sobie, a jak nie to walnę ignora i będę miał spokój:mrgreen:

 

4 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Też tak miałem, źe nie widziałem treści, ale zadzwoniłem do @Neutrino33i mi opowiedział.

gdybym miał numer to też bym tak zrobił:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pumex1 napisał:

zaraz ja rozdam parę ignorów ;) na miesiąc ;)

 

@radekkmożesz poproszę sprawdzić jeszcze na Chrome i Edge? Chodzi o wykluczenie, że to wina przeglądarki. 

Mam tak samo na chrome w telefonie. Na kompie nie sprawdzałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...