Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zdaje sie że taką szanse stosuje tylko moderator Aga. Nie dostałem od nikogo innego takiej opcji a szkoda ...

 

Gdybyś "rozrabiał" w każdym dziale forum, to miałbyś szansę doświadczyć tegoż od innych modów.

To, że Ty nie tylko od Agi otrzymałeś taką opcję, nie oznacza że nikt nigdy i nikomu jej nie przedstawił.

Inaczej mówiąc: poza Tobą jest jeszcze  ponad 20k użytkowników, i uogólnianie na Twoim przykładzie jest (delikatnie mówiąc) niemiarodajne. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł rozumiem, że posiadasz jakieś statystyki na poparcie swojej tezy?

Niewiele tych rekordów było, ale tak.

 

 

 

Nie mam żalu do tych modów, byłem oburzony ale w każdej sprawie zasłużyłem sobie.

 

 

 

Zdaje sie że taką szanse stosuje tylko moderator Aga. Nie dostałem od nikogo innego takiej opcji a szkoda ...

 

Gdybyś "rozrabiał" w każdym dziale forum, to miałbyś szansę doświadczyć tegoż od innych modów.

To, że Ty nie tylko od Agi otrzymałeś taką opcję, nie oznacza że nikt nigdy i nikomu jej nie przedstawił.

Inaczej mówiąc: poza Tobą jest jeszcze  ponad 20k użytkowników, i uogólnianie na Twoim przykładzie jest (delikatnie mówiąc) niemiarodajne. 

 

 

Szczur ja nie rozrabiam, wierz mi że czasami za błahostkę sie dostaje...wczorajszy apel myślę że w miał takie podłoże ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak bywają sytuacje, gdy ktoś "dostaje szansę", tzw. ostrzeżenie przed ostrzeżeniem.

Zdaje sie że taką szanse stosuje tylko moderator Aga. Nie dostałem od nikogo innego takiej opcji a szkoda ...

 

Mnie to nauczyło, wystarczy powiedzieć, nawet na PW, robię źle a nie od razu kaboom   ;)

 

Ja się przyznam że 2 razy zostałem "ostrzeżony bez ostrzeżenia" przez Urabusa ;)

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, teraz czekam na listę kogo ja ostrzegłam bez wcześniejszego PW :facepalm:

 

To już farsa do kwadratu to co tu się dzieje.

Może też powinnam się pochwalić od kogo ja dostałam pasek :mrgreen:

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, teraz czekam na listę kogo ja ostrzegłam bez wcześniejszego PW :facepalm:

 

To już farsa do kwadratu to co tu się dzieje.

Może też powinnam się pochwalić od kogo ja dostałam pasek :mrgreen:

No i Twój post świadczy o oderwaniu "moderatorni" od rzeczywistości. My tylko sugerujemy że można inaczej postępować, a nie tak małostkowo i zawistnie, wyciągać post z przed 7 dni i walić pasek z grubo naciąganą ideologią. Ja rozumiem że kolega nie umie oddzielić personalnych animozji, ale coś takiego nie powinno mieć miejsca ze strony "moderatorni". To świadczy o Was wszystkich i niestety laurki dobrej Wam nie wystawia.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednak bywają sytuacje, gdy ktoś "dostaje szansę", tzw. ostrzeżenie przed ostrzeżeniem.

Zdaje sie że taką szanse stosuje tylko moderator Aga. Nie dostałem od nikogo innego takiej opcji a szkoda ...

 

Mnie to nauczyło, wystarczy powiedzieć, nawet na PW, robię źle a nie od razu kaboom   ;)

 

Ja się przyznam że 2 razy zostałem "ostrzeżony bez ostrzeżenia" przez Urabusa ;)

 

 

хороший дед а мог убить :biglol:  ;)

 

 

 

Może też powinnam się pochwalić od kogo ja dostałam pasek :mrgreen:

 

Mnie to raczej wszyscy przelecieli  :biglol:

 

 

PS.pozwoliłem sobie na te luźne uwagi w tym wątku, gdyż zauważyłem, że szanowne grono Moderatorskie zezwoliło forumowiczom na pojedyncze wypowiedzi tutaj.

Jednakże wcale się nie zdziwię, jeśli to właśnie ja dostanę kolejny urlop. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ban Stacha jest za ten wpis o kacie i ofierze? Pytam, bo Stachowi wyświetla się jako powód bana ten sam co za poprzedni. 

 

Jeśli tak to faktycznie cała nasza powyższa "dyskusja" była bezprzedmiotowa. Szkoda. :(

 

Jeśli za co innego to sorry. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy @pumex1 będziesz miał odwagę cofnąć edycje postu stacha, aby wszyscy widzieli powód jego zbanowanie ?

Niestety kliknąłem zły przycisk i zadziało się z postami. Ape pracuje nad przywróceniem.


A dla wyjaśnienia - moje ustalenia ze Stachem były takie, że po ostatnim razie kiedy dostał urlop, powstrzyma się już od wsadzania polityki gdzie się tylko da i że zakończy zabawę w mniej lub bardziej otwarte podszczypywanie się. Jesteśmy dorośli i zasady dla mnie były jasne.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać, że Pumex przyjął na klatę dość mocną krytykę z mojej strony za swoją umowę ze Strachem ale zaryzykował, zrobił to o co tak często macie do nas pretensje, że nie dajemy kolejnej szansy, nie jesteśmy wyrozumiali i pobłażliwi.

 

Choć mamy wiele spraw, które dzięki takim umowom udaje się nam załagodzić i ustawić na wspólnie uzgodnione z użytkownikiem tory to tym razem się nie udało.

 

Nie będę bzdur pisał że mi przykro bo nie jest. Pumex dał Stachowi kolejną szanse, ktorej ten nie wykorzystał i gdyby nie Pumex to by jej Stach wcale nie miał.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Jeżeli chcesz poznać prawdziwy charakter człowieka, daj mu władzę!" Abraham Lincoln

 

Tylko my jako użytkownicy, klienci lub potencjalni klienci jesteśmy tu szefem:

"Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej" - powiedział Sam Walton

Chyba powinienem to wkleic w pytaniach do Dyrekcji, ale już mi się nie chce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałbym tylko dodać, że Pumex przyjął na klatę dość mocną krytykę z mojej strony za swoją umowę ze Strachem ale zaryzykował, zrobił to o co tak często macie do nas pretensje, że nie dajemy kolejnej szansy, nie jesteśmy wyrozumiali i pobłażliwi.

Dzięki chojny, bo spór faktycznie był mocny i muszę przyznać, że to ja się myliłem.

 

A jeśli chodzi o tzw. dawanie władzy, to przypomina mi to jak policja złapie na radar. I jak to źle i strasznie i to zło olbrzymie - ci wredni oprawcy... Ale jak ktoś do domu się włamie - to "olaboga nieroby jedne siedzą i nic nie robią"... Ot dualność.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko my jako użytkownicy, klienci lub potencjalni klienci jesteśmy tu szefem:

Nie masz racji. Tu jesteśmy wszyscy GOŚĆMI (no chyba, że SIP wprowadzi opłatę za korzystanie z The Forum ;) )

 

 

Chyba powinienem to wkleic w pytaniach do Dyrekcji, ale już mi się nie chce

Jak znam Dyrekcję (a szczycę się tym, że trochę znam ;) ) to cytat jest mu znany i bardzo skrupulatnie przestrzegany (czego dowodów nawet na tym forum nie brak), tym niemniej błąd polega w założeniu - Forum nie jest platformą do zarabiania pieniędzy, więc relacja sprzedawca-klient nie występuje ;)

Heh nic się nie zmieniło ;) Przynajmniej tu jest jakaś stabilizacja :D

Pozdrawiam

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Forum nie jest platformą do zarabiania pieniędzy, więc relacja sprzedawca-klient nie występuje

 

Czy na pewno? Nie buduje relacji forumowicz (klient lub potencjalny klient)  - SIP? 

 

Czy bez forum pojechałbym na Subariadę? 

 

Czy gdyby nie atmosfera budowana wokół marki przez Forum kupiłbym piąte Subaru? 

 

Też znam osobiście Pana Dyrektora, i też jestem ciekaw jego opinii na ten temat. 

 

Jeszcze a propos karania.

 

Czy Wam nigdy nie zdażyło się złamać przepisy za kierownicą Waszych Subaraków. Czy ktoś z Was stracił przez to dożywotnio prawo jazdy? 

 

Stach ma swoje wady, ale IMO wniósł na Forum więcej dobrego niż złego (vide choćby link w sygnaturce), i wyrzucanie go na amen nie tylko jako forumowicza, ale także, jakby nie było aktualnego klienta SIP-u, budzi we mnie bardzo mieszane uczucia. 

 

Tak, wiem, Regulamin, itd ... 

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to źle i strasznie i to zło olbrzymie - ci wredni oprawcy... Ale jak ktoś do domu się włamie - to "olaboga nieroby jedne siedzą i nic nie robią"... Ot dualność.

Napiszę wprost: zaskoczyło mnie to porównanie (moderatorzy - policja). Jeśli tak postrzegacie swoją rolę... to znowu chyba nie buduje to najlepszej atmosfery na Forum?

 

Policjantów (obojętnie czy tych w mundurach czy tych 'samozwańczych') nikt nie lubi. To część ich pracy. I raczej 'nikt rozsądny' (to nie jest przytyk ani ukryta sugestia) nie przyjmie takiej roli z własnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy na pewno? Nie buduje relacji forumowicz (klient lub potencjalny klient)  - SIP? 

Ależ buduje z pewnością! tylko, że robi to niejako samoistnie, nie z założenia, Forum nie powstało po to by na nim zarabiać a po to, żeby skupić fanów marki i dać im miejsce do wymiany poglądów.  

 

 

Czy gdyby nie atmosfera budowana wokół marki przez Forum kupiłbym piąte Subaru? 

No kurcze, kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć, że atmosfery nie buduje forum a użytkownicy (czyli między innymi Ty ;) ) Poza tym Subaru to fajne auta więc zakup piątego jest w pełni zrozumiały ;)

 

 

Czy Wam nigdy nie zdażyło się złamać przepisy za kierownicą Waszych Subaraków.

No ba ;)

 

 

Czy ktoś z Was stracił przez to dożywotnio prawo jazdy? 

No cóż, mnie to nie dotknęło ale kilka przypadków znam.

 

 

Stach ma swoje wady, ale IMO wniósł na Forum więcej dobrego niż złego (vide choćby link w sygnaturce), i wyrzucanie go na amen nie tylko jako forumowicza, ale także, jakby nie było aktualnego klienta SIP-u, budzi we mnie bardzo mieszane uczucia. 

Status klienta SIP nie nadaje w tym miejscu specjalnych praw. Przyznam, że temat Stacha był nawet za mojej "kadencji" i prawda jest taka, że Mody nie mają z nim łatwo. Wierz mi, z tej drugiej strony sprawy nabierają nieco innego wydźwięku

 

Napiszę wprost: zaskoczyło mnie to porównanie (moderatorzy - policja). Jeśli tak postrzegacie swoją rolę... to znowu chyba nie buduje to najlepszej atmosfery na Forum?

Ty masz jakieś spaczone pojęcie Policji. Dziś to przecież służba porządkowa czyli nieomal to samo co moderator. Pilnują porządku ot i tyle. Co ma do tego atmosfera? Nie wiem jak Ty ale ja czuję się bezpieczniej jak widzę Policję na drogach czy ulicach. Mnie ich obecność nie przeszkadza.

 

 

I raczej 'nikt rozsądny' (to nie jest przytyk ani ukryta sugestia) nie przyjmie takiej roli z własnego wyboru.
Bardzo się mylisz, co nie zmienia faktu, że zdarzają się ludzie, którzy nigdy nie powinni w tym zawodzie funkcjonować, ale to już temat na zupełnie inną dyskusję ;) 

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam nigdy nie zdażyło się złamać przepisy za kierownicą Waszych Subaraków. Czy ktoś z Was stracił przez to dożywotnio prawo jazdy?

Jeżeli policja złapie Cię kilka razy za przekroczenie prędkości to nazbierasz punkty i policja zabierze Ci prawo jazdy, tak czy nie?

 

Stach ma swoje wady, ale IMO wniósł na Forum więcej dobrego niż złego (vide choćby link w sygnaturce), i wyrzucanie go na amen nie tylko jako forumowicza, ale także, jakby nie było aktualnego klienta SIP-u, budzi we mnie bardzo mieszane uczucia.

Dla moderatorów nie ma znaczenia bilans czy użytkownik, którego właśnie każą wniósł więcej czy mniej na The forum, oni mają właśnie tak jak policja zrobić swoje. To nie moderatorzy tworzą The forum, tylko użytkownicy i jeżeli robią to w pewnych ustalonych ramach wszystko gra i buczy.

 

 

 

I jak to źle i strasznie i to zło olbrzymie - ci wredni oprawcy... Ale jak ktoś do domu się włamie - to "olaboga nieroby jedne siedzą i nic nie robią"... Ot dualność.

Napiszę wprost: zaskoczyło mnie to porównanie (moderatorzy - policja). Jeśli tak postrzegacie swoją rolę... to znowu chyba nie buduje to najlepszej atmosfery na Forum?

 

Policjantów (obojętnie czy tych w mundurach czy tych 'samozwańczych') nikt nie lubi. To część ich pracy. I raczej 'nikt rozsądny' (to nie jest przytyk ani ukryta sugestia) nie przyjmie takiej roli z własnego wyboru.

 

Pewnie część moderatorów się z Tobą zgodzi, że rozsądne to nie było, ale zgodzili się na to.

Ale Tobie chyba się wydaje, że moderatorom powinno zależeć na tym by wszyscy forumowicze byli tu na zawsze, dobrze się czuli, a The forum w niezmienionej formie trwało na wieki.

A oni nie po to tu są by dbać o samopoczucie forumowiczów, tylko aby regulamin ustalony w właścicielem, oraz który dojrzewał i ewoluował przez lata, był przestrzegany.

 

Im szybciej każdy to zrozumie, tym łatwiej będzie zrozumieć działania moderatorów i życie będzie prostsze ;)

Edytowane przez Premo
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...