Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, llkuba napisał:

 

Też mam problem z Mozilla, włączam w innej przeglądarce i wracam do Firefox i można oglądać. Dzieje się tak jak dużo ludzi ogląda bo wchodzą nowości. 

No dziwne, teraz działa. Wyskakiwał mi na netflixie jakiś błąd ;)  a hbo w ogóle nic nie odtwarzało...

Musiałam chrome otworzyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba otworzyć konsolę (zwykle F12) i zobaczyć czy coś leci pod spodem, jeśli strony nie rzucają żadnym błedem w interfejsie, inaczej to wróżenie z fusów. Ja Netflixa odpalam tylko via apka TV i kiedyś zdarzało się że video nie przełączało się na pełną jakość, ale ostatnio nie miewałem już tego problemu. Może rzadko odpalam bo nie za wiele tam jest ciekawego dla mnie

 

A propos - dokończyłem wczoraj Sexify i wprawdzie nie czuję że jakoś totalnie zmarnowałem czas, ale jakbym w ogóle nie zaczął tego oglądać, to też bym nic nie stracił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KEJ napisał:

KATLA - pierwszy (chyba) kontakt z produkcją z Islandii. Całkiem fajna historia. Piękne krajobrazy i muzyka.

Netflix

Jak Ci się podobają Islandzkie klimaty, to polecam "W pułapce" - 2 sezony dostępne na Netflixsie  :-)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, FilipeK napisał:

Rojst 97, fajny ;)

Wczoraj skończyłem oglądać i faktycznie bardzo dobry. Co ciekawe, próbowałem oglądać 1 serię i jakoś mi nie podchodziła. A, że pojawiły się dobre recenzje 2 serii, to mówię sobie - ok, trzeba się przełamać i przejść sezon 1. Szukam w Neflix, a tam nie ma. Trudno - zacząłem oglądać 2 sezon, a jak ten się skończył mi wczoraj to.... Netlflix nagle znalazł 1 sezon :facepalm: :biglol:

 

Dobry serial ostatnio - Znaki (polski). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 15:01, Michał W. napisał:

Polecam Halston na Netflix. :)

Świat mody i lata siedemdziesiąte w Nowym Jorku to zupełnie nie moja bajka ale ze względu na Ewana Mcgregora dałem serialowi szanse i nie zawiodłem się.

 

Zawsze miałem Mcgregora przez Gwiezdne Wojny za drewno nie aktora a w tym serialu jest istna petarda. Widać że bawił się przy kreacji postaci doskonale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 10:17, chojny napisał:

 

Zawsze miałem Mcgregora przez Gwiezdne Wojny za drewno nie aktora a w tym serialu jest istna petarda. Widać że bawił się przy kreacji postaci doskonale. 

Ja nawet zapomniałem, źe grał w najsłabszych Gwiezdnych Wojnach. :facepalm:

Dla mnie Mcgregor już zawsze będzie się kojarzył z Trainspotting Danny Boyle. :D

 

 

A żeby było w temacie to obejrzałem dwa dostępne na Netflix sezony Flaked i polecam. :)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Michał W. napisał:

dla mnie wszystkie produkcje późniejsze od „Powrót Jedi” są słabe.  ;)

 

Tutaj się zgodzę ;)

 

A w temacie, jestem w trakcie oglądania Star Wars - Bad Batch, fajnie się to ogląda, jak ktoś lubił Wojny klonów to obowiązkowo    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...