Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

(...) w szufladzie leza 2 bezuzyteczne ipady za ktore zaplacilem lekko ponad 5 tysi.

 

btw, jako ciekawostka: Samsung w Rosji rozpoczal akcje trade-in, podczas ktorej mozna wymienic* starsze iphony na nowe Samsungi :D

 

http://www.samsung.com/ru/promotions/note5/tradein/

 

 

 

*pewnie z doplata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pojawiła się Lumia 950 DS - szukam kupca na swoją 640 DS na gwarancji. Nie jest serwisowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w co jeszcze gracie?

DrawRace2, polega na narysowaniu lini po ktorej ma przejechac auto, oczywiscie najszybsza linia wygrywa

widzieliscie ile kosztuje nowy ipad w najtanszej wersji ???

podwojona moc procka spowoduje, ze pewnie nowe aktualizacje zaczna "dziwnie" spowalniac starsze modele.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dual sim - do jest problem BB

 

wczoraj kupiłem htc one dual sim

 

zobaczymy jak się sprawdzi


Jako że pojawiła się Lumia 950 DS - szukam kupca na swoją 640 DS na gwarancji. Nie jest serwisowana Ktoś coś - PW proszę. Kupiona bardzo niedawno biała, razem z czarną okładką. Zero oznak używania.

cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dual sim - do jest problem BB

 

wczoraj kupiłem htc one dual sim

 

zobaczymy jak się sprawdzi

 

 

Jako że pojawiła się Lumia 950 DS - szukam kupca na swoją 640 DS na gwarancji. Nie jest serwisowana Ktoś coś - PW proszę. Kupiona bardzo niedawno biała, razem z czarną okładką. Zero oznak używania.

cena?

Podgląd na alle:

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=lumia%20640%20ds&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-ele-1-5-0907&buyUsed=1

 

Ja mam dodatkowo dokupioną oryginalna okładkę (plecy wraz z okładką - czarne). 500? 490? 480?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego tematu... szukam jakiegos tableta... najlepiej 10" I raczej android... jest cos co mozecie polecic? Sony I samsungi odpadaja, bo bie lubie przeplacac za metke. Pozdrawiam

tu masz temat tabletowy http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/58375-tablety-i-inne-dropsy-multimedialne/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam dodatkowo dokupioną oryginalna okładkę (plecy wraz z okładką - czarne). 500? 490? 480?

 

to mi się to nie opłaca

nówkę nasz za niewiele więcej z FV 23%

Faktycznie - nowe po 549 brutto są (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka fajnej obudowy i lubi drewno - polecam sluchajcie http://www.bewood.pl

 

Od paru dni mam w Z3 compact - rewelka. Po raz pierwszy w telefonie mam obudowę, która idealnie leży, nie odstaje - ciężko tu zresztą mówić o obudowie bo wrażenie jest, jakby to był element słuchawki. Do tego drewno w dotyku znacznie lepsze, przyjemniejsze niż szkło a firma jest polska, nie chińczyk. Zdecydowanie polecam :)

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią też do Z5 Compact a mikołaj nie był dyskretny i widziałem w historii przeglądarki czego szukał ;-) więc będę atakować eko etui B-)

 

Xperia Z1 Compact über TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, doradźcie - mam do wydania 1000 zł brutto na telefon. Co kupić (bez oferty).

 

Wymagania (od najistotniejszych):

- bdb aparat

- wygodne i szybkie przeglądanie netu

- wygodna obsługa email

- aplikacje office

- bateria do ładowania rzadziej niż codziennie

- podgląd godziny/daty/powiadomienia na leżącym zablokowanym telefonie

- solidne wykonanie, brak bugów - nie mam zamiaru odwiedzać serwisu (nigdy nie miałem takiej konieczności i wierzę, że nadal tak będzie :) )

 

Rozważam SG Note 2 (bo ma rysik - interesuje mnie, ale też dobre opinie), albo którąś Lumię (925, 930, 1020) z sentymentu oraz czytając opinię o stabilności Windowsa na smartfonie.

 

Macie swoje typy lub opinie nt. wymienionych w tym budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, doradźcie - mam do wydania 1000 zł brutto na telefon. Co kupić (bez oferty).

 

Wymagania (od najistotniejszych):

- bdb aparat

- wygodne i szybkie przeglądanie netu

- wygodna obsługa email

- aplikacje office

- bateria do ładowania rzadziej niż codziennie

- podgląd godziny/daty/powiadomienia na leżącym zablokowanym telefonie

- solidne wykonanie, brak bugów - nie mam zamiaru odwiedzać serwisu (nigdy nie miałem takiej konieczności i wierzę, że nadal tak będzie :) )

 

Rozważam SG Note 2 (bo ma rysik - interesuje mnie, ale też dobre opinie), albo którąś Lumię (925, 930, 1020) z sentymentu oraz czytając opinię o stabilności Windowsa na smartfonie.

 

Macie swoje typy lub opinie nt. wymienionych w tym budżecie?

note mają to do siebie że nie mają czystego androida jak nexusy i jeśli chcesz kupić to staraj się z sieci play bo one mają najmniej namieszane w sofcie dzieki czemu nie zawiesza się tak często jak z t-mobile nie wspominając już o orange z którego ja miałem note 1 i aby telefon działał poprawnie musiałem go rotować i wgrać czysty soft 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...