Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

HTC jako jeden z pierwszych wypuszczało na rynek smartfony gdzie smsungi czy LG jeszcze nie wiedziały co to jest i jak to się robi.

To żaden argument, Nokia też kiedyś brylowała w świecie telefonów - teraz praktycznie się nie liczy. HTC też kiedyś to była górna półka, trochę zaspali i teraz próbują gonić konkurencję z nożem na gardle i wizją bankructwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się a propos HTC. Od szmaciarzy wyzwac można wszystkich do okola, kiedy beznadziejna Nokia robiła swoj szmelc jak inni dookoła to HTC już miała swojego kaisera... Tak dookoła sami szmaciarze :) bo to HTC zaczęło duże zmiany. Może cofniemy się parę lat? Aby nie było, tak jak mam na pamiątkę Nokie banana tak samo mam HTC Kaiser używany z sukcesem pare lat.

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mi łezka w oku się zakręciła jak to zaczęła się moja przygoda  z firmą HTC od modelu SPV C600E który w tamtych latach pozwalał na instalowanie nawigacji w WM5 gdzie inni nie mieli takiej opcji. Kolejnym po zafascynowaniu możliwościami tel od HTC był zakup SPV E650  znany bardziej jako S710 , następnie zamieniłem go na jeden z lepszych jaki miałem HTC touch pro z wysuwanym rysikiem gdzie samsung dopiero w note zastosował rysik (kilka lat po HTC) i mam go do dzisiaj bo działa :) i tu nastąpił fatalny błąd w moim życiu kupiłem samsunga galaxy s3  z którego jakoś nie byłem zadowolony w miedzy czasie kupiłem nokie N92 mini ale ona niestety nie była w stanie zastąpić mi HTC touch pro i poszła na allegro razem z S3 i kupiłem wtedy note samsunga( z rysikiem który nie miał tej funkcji co HTC ze po wyjęciu odblokowywał tel.). Męczyłem się z tym note jakieś 1,5 roku i też go sprzedałem wracając do toucha  :D  i dopiero M8 godnie zastąpił mi starszy model HTC a teraz prawdopodobnie M10 zastąpi obecnego czy ktoś zainteresowany zakupem M8 ???

 
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa ze ten HTC M10 bedzie mial lepszy aparat niz Sony Z3C? Wlasnie go zamowilem, szary 32GB za $600. Zobaczymy, jak mi nie podejdzie to oddam.Juz mialem zamowic iPhona SE 64GB za $500 ale skonczyly sie czarne. Aparat jest dla mnie bardzo wazny.

 

Tak przy okazji to zainstalowalem 6.0.1 w moim Z3C, jakiejs duzej roznicy nie zauważyłem. Zepsuł mi sie jednak glosnik w tym telefonie, slychac taki metaliczny dzwiek i musze wymienic na cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa ze ten HTC M10 bedzie mial lepszy aparat niz Sony Z3C? Wlasnie go zamowilem, szary 32GB za $600. Zobaczymy, jak mi nie podejdzie to oddam.Juz mialem zamowic iPhona SE 64GB za $500 ale skonczyly sie czarne. Aparat jest dla mnie bardzo wazny.

 

Tak przy okazji to zainstalowalem 6.0.1 w moim Z3C, jakiejs duzej roznicy nie zauważyłem. Zepsuł mi sie jednak glosnik w tym telefonie, slychac taki metaliczny dzwiek i musze wymienic na cos innego.

Od apartu z Z3 compact ten w HTC 10 bedzie znaaacznie lepszy, pod każdym względem.

 

Ja zrozumiałem, że V10 jest tańszy.

 

Dokładnie, V10 tańszy i taki sam lub nawet lepszy od HTC 10, a co do srajfona to jestem anty APPLE i nigdy bym nie dał za srajfona więcej niż 1000zł

A co V10 ma lepszego od 10 skoro bebechy są niższej klasy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej smutne i żałosne :/ czytając opinie w tym linku zgadzam się w 100% że cena powinna być niższa lub taka sama jak konkurencji  o ile to  się okaże prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

raczej smutne i żałosne :/ czytając opinie w tym linku zgadzam się w 100% że cena powinna być niższa lub taka sama jak konkurencji  o ile to  się okaże prawdą.

 

Zdecydowanie żałosne (jeśli to fakt)...

 

Przy okazji zauważcie, że V10 ma bebechy z G4, a świat zrobił już kolejny krok naprzód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pomocy, ostatnio bawilem sie programem activity laucher (chcialem ustawic limit danych w honor 6+) i przez przypadek wlaczylem cos co na pasku powiadomien pokazuje ikonke ktora sugeruje problem z druga karta sim... Jak to wylaczyc? mam tylko jedna karte wlozona i nigdy nie bylo wyswietlonej tej drugiej ikonki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, ale tabelka tu dużo nie powie... chyba chodziło o praktyczne testy

Kolega pytał czy bateria lepsza, a czy telefon na niej dłużej działa to już inna sprawa (podzespołów użytych, wydajności, optymalizacji, ekranu, itd...)

Sama bateria nie jest dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non-removable Li-Po 1642 mAh battery vs Non-removable Li-Po 1560 mAh battery

Wow, Li-Po mają bardzo dobry współczynnik kształtu i objętości do pojemności, ale zdecydowanie najgorszą żywotność...

 

 

 

raczej smutne i żałosne :/ czytając opinie w tym linku zgadzam się w 100% że cena powinna być niższa lub taka sama jak konkurencji o ile to się okaże prawdą.

Zdecydowanie żałosne (jeśli to fakt)...

 

Przy okazji zauważcie, że V10 ma bebechy z G4, a świat zrobił już kolejny krok naprzód.

Piii! chyba ich piiiii!

 

chyba trzeba ich oficjanie piiii!

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z mojego obecnego telefonu, jakim jest Nokia N9, poza jednym dziwadłem, którego nikt nie jest w stanie pojąć, a co gorsza, nie pamiętam już, czy tak było od zawsze, czy coś się pokaszaniło w międzyczasie, a tego nie odnotowałem - otóż, nie do wiary - w smsach, które do mnie przychodzą zamienia cyfrę "2" na cyfrę "6" i żeby tak się działo od każdego numeru, ale gdzie tam - jakoś chyba losowo to robi, czy sam nie wiem...

Są przez to niezłe strzały, np. dostaje smsa, że kolega pracuje 6 dni po 16 godzin, gdzie w rzeczywistości 2 dni po 12, a szwagier mnie poinformował, że jeden z forumowiczów kupił Outbacka niemal identycznego z moim, z jedną tylko różnicą - z silnikiem 6.5 litra. :P

Ale i tak najlepszy był strzał od siostry - miałem sprawdzić buty dla jej synka. Rozmiar 69. :D

Shaquille O'Neal chyba takich nawet nie nosi. I jeszcze z pretensajami do niej dzwonię, co za głupoty mi wypisuje, bo już zdążyłem ze sprzedawczynią rozprawiać, czy dla dzieci jest jakaś inna numeracja.

 

Dobra, to te głupie rzeczy. Te gorsze są takie, że ostatnio bym się z siostrą rozminął, przez to, że ja miałem spotkanie za sześć godzin, a ona wysłała, że za dwie. Dobrze, że się połapałem, że coś nie tak jest.

No, to się wyżaliłem. :)

 

Nie ma jajek - bojąc się, że w końcu coś przez to się durnego wydarzy, zamówiłem dzisiaj telefon z Chin za subarowe nic, czyli pińć stówek - Xiaomi Redmi 2 Pro. Ma 4.7 cala i jak dla mnie, to już jest duży, bo nie zamierzam targać witrażu w kieszeni.

Czas oczekiwania - do 25 dni. Jak już będzie u mnie, to zdam krótką relację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy ajfonów: czy da się stworzyć osobny plik tekstowy z wątku smsowego?

Żeby go potem wydrukować na ten przykład.

Dziękuję!

PS: nie mam pojęcia o tym systemie - walę w kafelki :D

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...