Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, carfit napisał:

właśnie wpłacilem zaliczkę , dzięki @krist za wszelkie uwagi i sugestie ! Jednak kupiłem w Polsce . odbiór marzec , produkcja 2021. 

Gratki bedzie pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubanow napisał:

wg mnie cena jest nieadekwatna do tego co dostajemy żeby traktować takie autko jako lokata kapitału

żeby chociaż były jakieś limitowane wersje

 

kto wie, po Ringu już jeździła wersja z pakietem aero. mówiło sie że to będzie GRMN, i bedzie maiło 300 koni. Toyota lubi tak "poprawiać" auta z rocznika na rocznik, wprawiając w konsternację klientów. Ostatnio ledwo zdążyli wprowadzić Suprę, ludzie zamawiali w ciemno, płacili pełne ceny, a na ten rok zwiększyli moc o 40 koni, z 340 na 380, i nawet dealerzy zostali z autami 340 na placach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krist napisał:

Ostatnio ledwo zdążyli wprowadzić Suprę, ludzie zamawiali w ciemno, płacili pełne ceny, a na ten rok zwiększyli moc o 40 koni, z 340 na 380, i nawet dealerzy zostali z autami 340 na placach :)

W EU? To miało być tylko w USA. Poza tym zapewne cały czas tyle miała, tylko była niedoszacowana w tabelkach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, B-52 napisał:

Dość fajnie, że przestało być o audi emoji57.png

 
zawsze trudno dyskutuje się z fanami modelu jeszcze trudniej w fanami marki.

audi jak dla mnie nigdy nie miało przewagi dzięki technice prędzej dzięki jakości czy na minus cenie.

Wymiana rozrządu 25h w silniku TDI 3.0 od strony grodzi to jakaś inżynieryjna porażka - cena 10k

nigdy tez nie robili LSD w przednim dyfrze. Głównie torsen i otwary w tylnym czasem w a8 torsen z tylu i sport diff w wersjach s i rs. Gdzies tam przewinął się haldex.
Dccd z Subaru przeniesione ze skrzyni do  dyfra daje zbliżony konfig do evo ale wrzucenie 2x dccd bez przekładni planetarnej na lewa i prawa polos daje dokładnie to co audi zrobiło w sport diff  plus chyba sterowanie hydrauliczne ? 

W temacie napędów od 1970 r generalnie nic się nie zmieniło lub bardzo niewiele  poza sterowaniem elektronika które co najwyżej pomaga wyjechać z zaspy. 
Z kolei z drugiej strony zawsze w audi mieli świetna stal na blachy i dobre lakiery, mocne bloki silnika , dużo lepsze skrzynie biegów ( większe moduły zębów ).  
Wiele osób o tak nie wie co drzemie pod maska czy w dyfrach oceniaja auto na podstawie filmu  które zjedzie z rolek . 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, carfit napisał:

ale w sumie żonkę zawsze można wymienić :yahoo:;)

 

Gratuluję @carfit!

 

Andrzej Poniedzielski mówił: 

 

Kobiety nie zmienisz. 

Możesz zmienić kobietę,

ale to nic nie zmieni. 

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aga napisał:

Która inna z Tobą wytrzyma :lol::P

I tu @Aga w 100% masz w rację :D. Żadna by nie wytrzymała moich fanaberii, pasji, wyjazdów solo, imprez itd. :biglol: . Właśnie ją raczyłem poinformować że kupilem kolejne auto :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, carfit napisał:

I tu @Aga w 100% masz w rację :D. Żadna by nie wytrzymała moich fanaberii, pasji, wyjazdów solo, imprez itd. :biglol: . Właśnie ją raczyłem poinformować że kupilem kolejne auto :biglol:

Brzmi znajomo :biglol:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto: AUDI RS6 Performance MY17

          Jaguar E-PACE MY2019 ,

           SMART Fortwo MY2018

i ..... Toyota ?  serio ?

W dziale marketingu Toyoty właśnie strzelają szampany :biglol:

 

Godzinę temu, carfit napisał:

Właśnie ją raczyłem poinformować że kupilem kolejne auto 

O, to dzisiaj noc w hotelu.

 

A w temacie, właśnie przeczytałem, że ten Yaris ma przód z Yarisa i tył z Corolli.

w razie bum będzie ciężej z dostępnością blacharki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

I tu @Aga w 100% masz w rację :D. Żadna by nie wytrzymała moich fanaberii, pasji, wyjazdów solo, imprez itd. :biglol: . Właśnie ją raczyłem poinformować że kupilem kolejne auto :biglol:


Ale tu strategia jest prostsza . Zawsze możesz powiedzieć :
Kochanie kupiłem ci yarisa :) One jakoś lubią małe toyoty a co to jest w środku i tak nie pytają. 
Aby Dubai White się podobał. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rombu napisał:

O, to dzisiaj noc w hotelu.

odpada, nie wymysle wyjazdu służbowego ;):biglol:

24 minuty temu, rombu napisał:

A w temacie, właśnie przeczytałem, że ten Yaris ma przód z Yarisa i tył z Corolli.

w razie bum będzie ciężej z dostępnością blacharki.

w sumie, mało mnie to interesuje :) kluczyki do Toyoty i niech się oni martwią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 4mamut napisał:

Kochanie kupiłem ci yarisa

To nie przejdzie :biglol: m wytłumaczyłem że to kiedyś na emeryturę, przeszło jak po mydlę :biglol:, ale to cudowna żonka :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 4mamut napisał:


to w taki razie dla córki. Kumpel tak kupił drona dla 5 latka :)

Ja tak kupiłem PlayStation czylko ciezko mi było playseat obronić i kierownice :biglol:

  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, turdziGT napisał:

Ja tak kupiłem PlayStation czylko ciezko mi było playseat obronić i kierownice :biglol:


Czyli metoda działa :)  u mnie ostatnio się żona  się  skumała ze kupując części  do subaru początkowy budżet 4 tys się nie zmienia po zakupach .
I tak od roku aż w końcu stwierdziła ze coś jest nie halo. 
No i teraz siedzi na Pandora.pl .....i coś tam muszę klikać żeby cześć budżetu uratować na kolejny rok 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ile poszło na to upalanie? Pewnie zostawiłeś jakieś trzy stówy za wjazd, bak paliwa albo i więcej, a znowu słyszę, że musisz wety kupić, bo trochę mżawki spadło i opona Ci nie klei... Wysyłam Ci linka z butami, które mi się podobają.

 

<Wtedy ja jako prawdziwy mężczyzna mam ostatnie słowo do powiedzenia>

 

- Dobrze, kochanie.

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ile poszło na to upalanie? Pewnie zostawiłeś jakieś trzy stówy za wjazd, bak paliwa albo i więcej, a znowu słyszę, że musisz wety kupić, bo trochę mżawki spadło i opona Ci nie klei... Wysyłam Ci linka z butami, które mi się podobają.
 

 
- Dobrze, kochanie.
Z życia wzięte

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z powodu zmiany planów odstąpię swoją Toyotę Yaris GR. Będzie do odbioru w pierwszej partii samochodów, które dotrą do Polski.

Biała, oczywiście wersja Dynamic Sport - ze szperami przód i tył, na kutych 18" kołach itp.

Dla niewtajemniczonych - 1.6 turbo, 261km, 5,5s 0-100kmh, prawdziwy napęd 4x4.

169,999 pln
"

 

Jakby ktoś był zainteresowany mogę dać namiar na sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, QbaqBA napisał:

"Z powodu zmiany planów odstąpię swoją Toyotę Yaris GR. Będzie do odbioru w pierwszej partii samochodów, które dotrą do Polski.

Biała, oczywiście wersja Dynamic Sport - ze szperami przód i tył, na kutych 18" kołach itp.

Dla niewtajemniczonych - 1.6 turbo, 261km, 5,5s 0-100kmh, prawdziwy napęd 4x4.

169,999 pln
"

 

Jakby ktoś był zainteresowany mogę dać namiar na sprzedającego.

 

Ładny spekulant :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...