Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego oto kota dostałem z wypożyczalni dzisiaj. 180 KM w dieselku i na moja nogę to to wogole nie jedzie :( Poza tym fajny ale małe toto jak nie wiem.

20190523_162113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turdziGT napisał:

Takiego oto kota dostałem z wypożyczalni dzisiaj. 180 KM w dieselku i na moja nogę to to wogole nie jedzie :( Poza tym fajny ale małe toto jak nie wiem.

20190523_162113.jpg

dostałeś niestety golasa , a jak sam wiesz różnica miedzy golasem a full , potrafi być diametralna , jak dwa auta nie z tej półki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rebus jak Owoc w minutę rozwiązał :) Następnym razem bardziej się postaram :)

Tak, to M850i . Auto robi piorunujące wrażenie. Sposób nabierania prędkości przeraża. Od dłuższego czasu mam kontakt z szybkimi autami ale to jest znacznie znacznie szybsze od wszystkiego czym do tej pory jeździłem.

Na razie znalazłem dwie wady. Po pierwsze fotele które są po prostu dla mnie niewygodne mimo przeróżnych kombinacji ustawień które są dostępne.
Po drugie ... to jest Bmw. Niby mówi się ze ekipa sportowców w dresach przesiada się z bmw do audi ale jak widzę idiotę za kółkiem to w 50% jest to kierowca Bmw.

Więcej opisze pewnie pod koniec testu czyli w nd lub w pn

Edwin, pewnie ze biorę, myślałem o dwóch szt żeby nie tracić czasu na myjnie. W końcu 700 tys brzmi jak promocja ;)

Jeszcze jedno, na prawdę czapki z głów przed marketingiem Bmw Polska. Poszli bardzo odważnie i na pewno sporo inwestują w ten program. Dają grube fury na kilka dni i jeszcze voucher do dr Irena eris w pakiecie. W bazie aut jest jeszcze np 760i z V12.

Krzysiu Dzyr, dzięki !!! ;)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, carfit napisał:

dostałeś niestety golasa , a jak sam wiesz różnica miedzy golasem a full , potrafi być diametralna , jak dwa auta nie z tej półki 

To jasna sprawa ale kurna jaki muł albo jakieś popsute dostałem.Ale ogólnie zaskakująco ciche przy dużych prędkościach i bardzo niemieckie. Ogolnie spoko ale to auto typowo dla kobiety i chyba w to celowali projektując to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych również? Kierunkowskazy masz w standardzie, czy to dodatkowo płatna opcja? (musi być droga patrząc po ulicach)  


Nie widziałem ich ani na liście wyposażenia standardowego ani opcjonalnego

Wiem ze leci trochę stereotypem ale nie dalej jak dwa dni temu spotkałem buraka w nowej x6 i mi zapadło w pamięć. Jest imho spora różnica pomiędzy szybką jazdą a kozaczeniem w stylu buraczanym
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beben, a miałeś styczności z e63 amg albo e63s? Ponoć bardzo podatne na mody. Sportmile Polska przy stage 0.5 wyciąga z nich kolosalne osiągi. A dwa, nie jest to tak buraczany samochód jak BMW ;) BTW jak bym mnie było stać to pewnie sam bym kupił te 850 :D

 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest kult  Skody czy tam Audi, więc nie spodziewaj się sensownej oceny BMW. :rolleyes:

 

Najlepiej, jak zawsze kup coś bezsensownego, przynajmniej będziesz miał radochę  :mrgreen:

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

@beben, a miałeś styczności z e63 amg albo e63s? Ponoć bardzo podatne na mody. Sportmile Polska przy stage 0.5 wyciąga z nich kolosalne osiągi. A dwa, nie jest to tak buraczany samochód jak BMW ;) BTW jak bym mnie było stać to pewnie sam bym kupił te 850 :D

 

Nowe E63S jest MEGA.Bral bym to ponad Będziesz Miał Wydatki o każdej porze dnia i nocy.I faktycznie o wiele mniej buraczane co jest niewątpliwą zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym BMW i buractwem ? :wacko:

Owszem nigdy nie miałem BMW , ale osobiście uważam że w każdej marce znajdą się osoby o takich zachowaniach, a mnie BMW się podoba , gorzej z tymi mercami z tabletem , nie mogę się do tego przekonać , o ile z zewnątrz ok , tak środek z tabletem mocno do mnie nie przemawia delikatnie ujmując ....

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, carfit napisał:

mnie BMW się podoba , gorzej z tymi mercami z tabletem , nie mogę się do tego przekonać , o ile z zewnątrz ok , tak środek z tabletem mocno do mnie nie przemawia

Ale w BMW też jest tablet (niestety) - obecnie mamy na jakiś czas nowe X3. 

 

13 godzin temu, beben napisał:

Po drugie ... to jest Bmw. Niby mówi się ze ekipa sportowców w dresach przesiada się z bmw do audi ale jak widzę idiotę za kółkiem to w 50% jest to kierowca Bmw. 

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Niestety najwięcej buraków jakich spotykam sa kierownicą BMW. A auto samo w sobie bardzo fajne, przekonuje do siebie, przyjemność prowadzenia psuje jedynie diesel. 

 

4 godziny temu, aflinta napisał:

W nowych również? Kierunkowskazy masz w standardzie, czy to dodatkowo płatna opcja?

W nowych wydaje mi się że nawet więcej. W naszym kierunkowskazy o dziwo są.. Nie wiem czy za dopłatą :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w BMW jest przynajmniej wkomponowany w deskę a nie przyklejony na sile jak w MB ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w BMW jest przynajmniej wkomponowany w deskę a nie przyklejony na sile jak w MB ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obserwacje niestety pokrywają się z tymi Bębna, tak z 50% zaobserwowanych przeze mnie burackich akcji na ulicy/trasie to kierowcy tej marki.

Co ciekawie dotyczy to nawet częściej zupełnie nowych aut, niż starych tzw. "dresiarskich" modeli.

To oczywiście tylko subiektywne odczucia głównie z W-wy i okolic.

 

Szkoda, bo to świetne auta.

Jestem tu zresztą dość niekonsekwentny, bo rajdówkę mam BMW i jakoś z tym żyje i bawię się w tym aucie wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o liczniki , navi jak w BMW jest akceptowalne jak dla mnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Co Wy z tym BMW i buractwem ? :wacko:

 

Jakoś tak się utarło, nie ma co z tym walczyć, jak sobie ludzie pobluzgają  w necie to może im lepiej na sercu. ;)

 

Badania potwierdzają że... 

 

Furthermore, a poll answered by 2,837 people in the U.K. concluded that the 35 to 40-year-olds driving a (blue) BMW were most prone to road rage. In fact, when website Car Throttle carried out a similar poll with around 7,500 respondents, 41 percent tagged BMW drivers as the most disliked ones.

 

 

 

 

My tam lubimy, się nie uprzedzamy bo BMW daje naprawdę genialny feeling, to co kiedyś czułem w Subaru, połączenie kierowcy z samochodem czuje właśnie w BMW... odpowiednio skonfigurowanym oczywiście  ;)

 

 

 

2C354E6C-1951-4C30-8F55-89BB96169C0B.jpeg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie BMW to jest to co jeszcze, między innymi chciałbym zasmakować kiedyś.

I na pewno nie będę się oglądał na innych :P

Na dzień dzisiejszy jednak, dzięki STI czuję, że nic mi więcej nie potrzeba :D

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Co Wy z tym BMW i buractwem ? :wacko:

Owszem nigdy nie miałem BMW , ale osobiście uważam że w każdej marce znajdą się osoby o takich zachowaniach, a mnie BMW się podoba , gorzej z tymi mercami z tabletem , nie mogę się do tego przekonać , o ile z zewnątrz ok , tak środek z tabletem mocno do mnie nie przemawia delikatnie ujmując ....

To są oczywiście stereotypy ale mam wrażenie że zwłaszcza duże modele tej marki przyciągają konkretną grupę ludzi. Prym wiedzie tu zdecydowanie X6 i to bez znaczenia czy kierowca jest koleś czy laska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, beben napisał:

robi robotę . 3,7s/100 czarne,

 

Jak to napisałeś, to pomyślałem, że będzie pierwsza Giulia QV na forum...ale reszta się już nie zgadzała ;)

 

No i okazało się, że ostatnia nadzieja na ciekawe auta (Ty) odchodzi do popularnego segmentu. Zawsze to lepiej niż Audi ;)

A tak poważnie, to mega jest ta Beemka.

 

Co do burackich zachowań na drodze, to nie są wg mnie przypisane do marki, ale do rodzaju auta. To drogi SUV z kierowcą o wyobraźni króla szos. Wśród nich jest oczywiście dużo BMW, więc ulegamy stereotypowemu wrażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piotruś napisał:

 

No właśnie! Podobno w UK odpowiednikiem polskiego buraka w BMW są brytyjskie buraki w Imprezach ;-)

  

Tu akurat nie jestem zdziwiony :biglol: i serio tak może być , jak widzę jakie kwiatki przywożą z UK do polski , to nasi od wieś tuningu niech się uczą od kolegów z UK . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotruś napisał:

 

No właśnie! Podobno w UK odpowiednikiem polskiego buraka w BMW są brytyjskie buraki w Imprezach ;-)

 

No prosze - a w US - tak jak w Polsce kierowcy BMW maja opinie niepoczytalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eryk napisał:

No prosze - a w US - tak jak w Polsce kierowcy BMW maja opinie niepoczytalnych.

A no i oczywiście tuż za X6 są kierowcy Cayenne. To z przed 5 minut pod hotelem. No nie zmieściło się .......o ile wogole próbowałem albo próbowałam    :facepalm: :D

20190524_173741.jpg

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...