Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, rombu napisał:

A mnie zastanawia jak ten Jeep skręca przednimi kołami ?

 

Wydaje się że wsadzasz kluczyk w stacyjkę, żeby odblokować kierownicę i one się potem tak bezwładnie toczą.

 

 

tutaj to dobrze widać:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matros1 napisał:

 

Wydaje się że wsadzasz kluczyk w stacyjkę, żeby odblokować kierownicę i one się potem tak bezwładnie toczą.

 

 

tutaj to dobrze widać:

 

 

 

Oni w tych Stanach to się w tańcu nie pi..... U nas szczytem lansu jest skuter za kamperem, a tam Jeepy ciągną:biglol: Pierwsze widze takie rozwiązanie, ciekawe nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, matros1 napisał:

 


Tak, do tego nazwali to EcoBoost

156332822b3b8eb3e07926ce369e2ad8.jpg

Na prostej 0-100 km/h robi w lepszym czasie jak moja meganka 

 

Ten silnik jest baza w Fordzie GT  wiec referencje raczej dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dymian napisał:

filipk93 a tzw. piąte koło w pick up'ach widziałeś?

Piątym kołem u wozu to byłem zazwyczaj ja za dzieciaka, u ciotki na imieninach ;) Teraz sobie WYGUGLAŁEM dopiero. Niezłe wypasy te campingi! @Dymian ty mnie zaskoczyłeś to teraz pora na mnie :D Obczaj to 

BC4AF8E4-64DA-4EB6-A5DE-30781E8045A3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yapco napisał:

Niesprawiedliwe porównanie, abstrahując od mocy aut.

Wzięto topowe Rs4 do GTSa, który jest mniej więcej w środku cennika audi.

 

Przy tej samej mocy i wadze 300kg mniej wynik mógł być tylko jeden ale trochę tej 911 zabrało żeby się ogarnąć na cwiartke :)

9 godzin temu, matros1 napisał:

 

Brałbym Audi, podoba mi się strasznie

Jeżeli bym był kawalerem to chyba jednak to drugie :) Mam plan przejechać się takim po torze w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matros1 napisał:

Gdyby babcia miała wąsy ... mi już nie grozi bycie bezdzietnym kawalerem. W związku z tym pozostaje wmówienie żonie że takie Audi (czy inne podobne kombi z mocą 400+) jest nam właśnie strasznie potrzebne ;)

też coś o tym wiem ;) kupując RS6 , to mówiłem żonie że kupuję bogate rodzinne kombi , prawie sie udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2018 o 20:16, turdziGT napisał:

Interesujące porównanie 

 

 

 

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ktoś usilnie próbuję porównywać limuzyny,coupe HH z samochodami sportowymi.

 Kluczową różnicą pomiędzy samochodem sportowym i  limuzyną, coupe, a nawet hatchbackiem, niezależnie od silnika i konfiguracji, jest wysokość biodrowa kierowcy: w samochodzie sportowym siedzi się bardzo nisko, między kołami . Wpływa to na równowagę samochodu i sposób poruszania się samochodu po zakrętach. To dlatego 911, 944 i inne samochody sportowe po prostu są lepsze: mają lepszą kontrolę nad ciałem, w porównaniu do samochodów, które mają dużo wyższe masy (silnik, skrzynia biegów, kierowca). 

 

Możliwe że w tych porównaniach chodzi aby pokazać że takie audi jest szybsze na starcie?Być może ma to wpłynąć na sprzedaż.

"Ej,mam super szybkie audi,łyka 911"

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Q37
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji sens jest maly bo to samochody do czegoś innego aczkolwiek samochody sportowe typu 911 czy inne tego typu są jak by nie było jakimś wyznacznikiem osiągów i pod tym względem ma to sens przynajmniej dla mnie.

 

Tu jest na przykład totalnie abstrakcyjny drag który mimo wszystko jest ciekawy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie testy "porównywanie nieporównywalnego" to większości spontaniczne sytuacje ... gdzieś, coś, przy okazji. Pewno kręcili "długi" test RS4 a tu napatoczył się GTS to zrobili szybkie porównanie. Albo na odwrót. Gdyby był to celowy test to wzięliby "GTS 4" a nie RWD :) !

 

Tak czy inaczej ja osobiście b. lubię takie testy.

 

Ach i nie wiem zy zauważyliście, ale 1 na mecie i tak był traktor :biglol: ... ktoś to wyłapał w komentarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, subleo napisał:

Takie testy "porównywanie nieporównywalnego" to większości spontaniczne sytuacje ... gdzieś, coś, przy okazji. Pewno kręcili "długi" test RS4 a tu napatoczył się GTS to zrobili szybkie porównanie. Albo na odwrót. Gdyby był to celowy test to wzięliby "GTS 4" a nie RWD :) !

 

Tak czy inaczej ja osobiście b. lubię takie testy.

 

Motor Trend od dawna realizuję wyścigi na ćwiartkę, zwykle przy okazji wyboru najlepszego samochodu roku, stąd nie wybierają wcale najszybszych aut. Nie ma tutaj przypadkowości. Uwielbiam ich testy, szkoda że kanał stał się odpłatny :(

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, subleo napisał:

Takie testy "porównywanie nieporównywalnego" to większości spontaniczne sytuacje ... gdzieś, coś, przy okazji. Pewno kręcili "długi" test RS4 a tu napatoczył się GTS to zrobili szybkie porównanie. Albo na odwrót. Gdyby był to celowy test to wzięliby "GTS 4" a nie RWD :) !

 

Tak czy inaczej ja osobiście b. lubię takie testy.

 

Ach i nie wiem zy zauważyliście, ale 1 na mecie i tak był traktor :biglol: ... ktoś to wyłapał w komentarzach.

To iina sprawa ale zapewne tak jak mówisz takie sie napatoczyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 22:14, turdziGT napisał:

 

Dokladnie ! Ja jezdze RS4 głównie po mieście i kręcę sie koło domu i na nic innego bym nie zamienił.Czas spędzony na tych jazdach to zazwyczaj najprzyjemniejszy moment całego dnia miedzy bieganiem i monotonia nie codziennego.

I na tej samej zasadzie ludzie sie pytają po co mi wole takie auto na ktore wydaje sie majątek a i tak tych 450 KM nie da sie wykorzystać a ja na to odpowiadałam ze dla mnie to terapia na rozne dolegliwości.Mala przejażdżka zawsze poprawia humor. Sa ludzie ktorzy nigdy tego nie zrozumieją jak i tacy " niestety mało " ktorzy rozumieją to doskonale :)

 

Mam tak samo, jak Ty :)

Wiesz, najbardziej przeraża mnie jednak to, że pomimo rosnącej z roku na rok liczby fajnych samochodów wśród nas, to coraz mniej jest takich pozytywnych pasjonatów jak My.

Coraz częściej w czasie luźnej rozmowy z właścicielami takich nie-zwykłych samochodów dowiaduję się, że zostały kupione dla szpanu, chęci pokazania kto jest szybszy pod światłami itp. Prawie nikt nie mówi o tym, o czym tak pięknie napisałeś - o pasji i radości z jazdy tak po prostu.

Większość z tych fanów motoryzacji zmieniała by samochody jak rękawiczki bo jeszcze szybciej się nimi nudzą...

W dniu 26.07.2018 o 23:03, OWOC napisał:

Bo to zdjęcie było robione na parkingu pod ówczesna siedzibą firmy w której pracowała moja ciocia. To zapewne samochody pracowników :D

Oj tak rewelacyjne fotki. Ten w okularach to jaB)

Byłem ostatnio sprawdziłem plac jest taki sam... Tylko fury inne i Subaru brak :cry:

A na domiar tego na osiedlu na którym mieszkali moi dziadkowie mieszkał Pan który jeździł sobie czarnym na czarnych blachach prosiaczkiem 964 Targa :wub::yahoo:

image.png.040efc5afc08eaf93154238bd778ca12.png

To było dopiero super auto! I ten dźwięk boxera. Szkoda, że skończyło w tak niegodny takiego auta sposób :cry:

image.png.ab23f55e2f713fcddf43ce8775226542.png

 

Dlatego jedynym super sportowym autem które jest bardzo wysoko mojej "moto liście osobistej" jest Porsche ;)

Ale to prawdziwe 911 albo boxster cayman :)

 

Tak jeszcze w temacie mojego ukochanego Porsche to fajna akcja w ostatnich dniach powstała za sprawą Pana Patryka Mikiciuka z TV Turbo.

Podjął się ratowania polskiego Porsche 911 które "gdzieś znalazł" na czarnych blachach w opłakanym stanie:applause:

Na pewno jest to kawał historii jeśli chodzi o polskie blacharstwo i lakiernictwo :omg:

image.png.785799b0738f41b78a242890d424ea2c.png

 

 

Mam nadzieję, że i Was zaciekawi ta akcja ;)

 


Jak się spiszą na medal to liczę na powtórkę z rozrywki :mrgreen:

http://szrociaki.blogspot.com/2018/06/p ... e-911.html

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...