Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, turdziGT napisał:
3 godziny temu, elmo napisał:

@turdziGT, a jak Mikaela ? ^_^

Mega fajna i skromna dziewczyna ale na Demo Run w RS4 na długim kolei po prostu rozwaliła system.

 

Tu krótki filmik z małego toru dzie pokazywała trasę i opisywała jak trzeba jechać.

Nawet drugi człon nazwiska brzmi swojsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak płynnie kręcić kierownicą :( Odnoszę wrażenie, że Mikaela mogłaby wysiąść przed nawrotem i po nawrocie wejść i jechać dalej cały czas nawijając o wczorajszym obiedzie w restauracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.instagram.com/mikaelaakottulinsky/

:-) Coś czuję że będzie zaraz więcej obserwujacych ;-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Chciałbym tak płynnie kręcić kierownicą :( Odnoszę wrażenie, że Mikaela mogłaby wysiąść przed nawrotem i po nawrocie wejść i jechać dalej cały czas nawijając o wczorajszym obiedzie w restauracji.

Dokladnie ale to co robiła w RS4 to był po prostu szok.Niestety nie nagrywalem bo chciałem siedzieć na fotelu pasażera a wtedy nic nie widać.Obadam temat bo ktoś na pewno nagrał.

1 godzinę temu, Piskoor napisał:

https://www.instagram.com/mikaelaakottulinsky/

:-) Coś czuję że będzie zaraz więcej obserwujacych ;-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

No ba :)

 

 

Dla zainteresowanych i tych co mają Insta.

 

To profil mechanika z mojego salonu ktory byl z nami i notabene serwisie mojego RSa. Sam jedzie RS3 sedan i na prawdę ogarnia temat jazdy i nie tylko.

Wrzucił filmik z wczoraj ale filmował też dronem więc można si spodziewać fajnego montażu.Na jego profilu są też fajne filmiki z RS3 na lodzie.

 

https://www.instagram.com/fastolsen/

 

 

 

 

Jeszcze coś takiego ale kiepskiej jakości.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał:

Juz kiedys temat byl poruszany i przez pare osob odnosnie "zasmiecania" watku Carfita przez innychy formumowiczow.Konkluzja byla taka lacznie z Carfitem ze jest to i tak jedne wielki off o Subaru Audi Volvo Mercedesie i innych jak i o wszystkim i o niczym i o ile mnie pamiec nie myli to Carfit nie mil nic przeciwko temu ze inni sobie tu spamuja swoimi rzeczami. No ale sadzac po ilosci twoich postow to cie zapewne tu jeszcze nie bylo wiec skad masz o tym wiedziec. ?

Jezli Carfit kiedykolwiek poprosi mnie czy Matrosa zeby mu tu nie smiecic Audi czy Volvo  to zapewne to zrobimy wiec jezeli ci to przeszkadza do sobie wlacz ingora na moje posty ale z doswiadczenia wiem ze na bolaca dupppe i tak nie wiele pomaga....

 

@turdziGT , ten wątek mimo że już dawno nieaktualny z mojej strony , ani myśle go zamykać , ani ingerować w cokolwiek , zrobił sie przypadkowo fajny wątek o innych autach , niekoniecznie zgodny z tematem , można tu pogadać o silnikach 1.2 HTP ze Skody , a można o laserowych swiatłach i nowościach w motoryzacji, często okiem właścicieli Subaru , byłych i tymczasowych . Dla mnie ten wątek jest mega fajny i rusza mnie śmietnik w nim :) . Kupiłem co chciałem , jestem mega happy i niech może inni też mogą z tego korzystać i włączyć sie w dyskusje , każdy tu mile widziany oprócz jakiś ortodoksyjnych fanatyków :);) jednej marki lub coś w tym stylu , typu Darecki ;)

Edytowane przez carfit
  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2017 o 22:21, turdziGT napisał:

I patrząc co zrobili z Volvo nie były oby to głupie posunięcie.Volvo w tej chwili sa na prawde świetne a conowsze to lepsze.

Od kiedy to VOLVO jest własnością Chińczyków? Przecież właścicielami są Szwedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

 

Nasi? :)

Czyli pomimo posiadania kolejnych oooo, i nieposiadania Plejad, nadal indentyfikujesz sie z Subarowcami? :P

 

 

 

edit: juz widze, ze chodzi o polskie blachy... stary juz jestem, slabo widze ^_^:biglol:

Hehe jezeli mam byc szczery to pomyślałem o i jednym i drugim :) Ale dokładnie sprawdziłem czy gdzies tam nie ma ukrytej świni :) 

Odnosnie identyfikacji to mimo i juz dawno nie posiadam to raz zasmakowene juz zawsze ma sie we krwi.Zawsze jak gdzies zobaczę jakies uturbione to sie odwróce zerknie a jak jest właściciel to zagadam.I śmiało mogę powiedzieć ze tak jak sie kiedy jaralem moim GTekiem nie cieszylem sie z żadnego innego auta.Lacznie z RS4. 

2 godziny temu, carfit napisał:

 

@turdziGT , ten wątek mimo że już dawno nieaktualny z mojej strony , ani myśle go zamykać , ani ingerować w cokolwiek , zrobił sie przypadkowo fajny wątek o innych autach , niekoniecznie zgodny z tematem , można tu pogadać o silnikach 1.2 HTP ze Skody , a można o laserowych swiatłach i nowościach w motoryzacji, często okiem właścicieli Subaru , byłych i tymczasowych . Dla mnie ten wątek jest mega fajny i rusza mnie śmietnik w nim :) . Kupiłem co chciałem , jestem mega happy i niech może inni też mogą z tego korzystać i włączyć sie w dyskusje , każdy tu mile widziany oprócz jakiś ortodoksyjnych fanatyków :);) jednej marki lub coś w tym stylu , typu Darecki ;)

Dzieki.Masz tendencje do zakładania najfajniejszych wątków na tym forum.Ten , o Robercie wiele innych  i chwała ci za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał:

Mega fajna i skromna dziewczyna ale na Demo Run w RS4 na długim kolei po prostu rozwaliła system.

 

Tu krótki filmik z małego toru dzie pokazywała trasę i opisywała jak trzeba jechać.

 

 

 

Widać, że fajera w rękach od dziecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, turdziGT napisał:

(...) śmiało mogę powiedzieć ze tak jak sie kiedy jaralem moim GTekiem nie cieszylem sie z żadnego innego auta.Lacznie z RS4 (...)

 

Bo to jest najlepszy z Subarakow. Koniec kropka. Wszystko co bylo potem, to tylko mniej lub bardziej udane proby powtorzenai sukcesu...

 

FXT tez byl bardzo fajny, ale to troche inna bajka

 

 

p.s. gdyby tak Subaru moglo wznowic na jakis czas produkcje GC8 - z w pelni ocynkowanym nadwoziem i zamknietym blokiem... sadze, ze takie "GT'eki, WRX'y i STI'aje" rozeszlyby sie jak cieple buleczki... nawet jako DYI kit-car'y... ech, te naiwne marzenia :biglol:

Edytowane przez eddie_gt4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fulcrum napisał:

właścicielem był Ford, sprzedał Chińczykom

 

Sorry, ale nie macie zupełnie pojęcia.

Fabrykę kupili Szwedzi. Dziwne?

Kiedy rząd Szwecji odmówił pomocy publicznej firmie, to szefowie wyjechali do Chin i tam założyli nową firmę. Często ożenili się z Chinkami aby mieć obywatelstwo a potem kupili sami od siebie fabrykę. Dostali kredyty i dofinansowanie od rządu chińskiego.

Wiem, bo budowałem dom takiemu Szwedowi, co jest jednym z ważnych udziałowców fabryki silników dla VOLVO w Chinach. Jego skośnooka żona była wtedy vice-prezesem tej fabryki. Produkują tam silniki diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lojszczyk napisał:

 

Sorry, ale nie macie zupełnie pojęcia.

Fabrykę kupili Szwedzi. Dziwne?

Kiedy rząd Szwecji odmówił pomocy publicznej firmie, to szefowie wyjechali do Chin i tam założyli nową firmę. Często ożenili się z Chinkami aby mieć obywatelstwo a potem kupili sami od siebie fabrykę. Dostali kredyty i dofinansowanie od rządu chińskiego.

Wiem, bo budowałem dom takiemu Szwedowi, co jest jednym z ważnych udziałowców fabryki silników dla VOLVO w Chinach. Jego skośnooka żona była wtedy vice-prezesem tej fabryki. Produkują tam silniki diesla.

Kapitał nie ma narodowości ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tsunetomo napisał:

Kapitał nie ma narodowości ;)

 

Ha  a to ci ciekawe  info. z za kulis .Niezle cwaniaki  :)Mam na dzieje ze nie musiales spac z jego zona zeby to od nie wyciagnac ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lojszczyk napisał:

 

Sorry, ale nie macie zupełnie pojęcia.

Fabrykę kupili Szwedzi. Dziwne?

Kiedy rząd Szwecji odmówił pomocy publicznej firmie, to szefowie wyjechali do Chin i tam założyli nową firmę. Często ożenili się z Chinkami aby mieć obywatelstwo a potem kupili sami od siebie fabrykę. Dostali kredyty i dofinansowanie od rządu chińskiego.

Wiem, bo budowałem dom takiemu Szwedowi, co jest jednym z ważnych udziałowców fabryki silników dla VOLVO w Chinach. Jego skośnooka żona była wtedy vice-prezesem tej fabryki. Produkują tam silniki diesla.

 

https://investors.volvocars.com/en/corporate-governance/company-structure

 

 

Volvi twierdzi co innego, ale może tajemnice firmy wyjawiają tylko swoim budowlańcom ;) 

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

19 godzin temu, turdziGT napisał:

Mega fajna i skromna dziewczyna ale na Demo Run w RS4 na długim kolei po prostu rozwaliła system.

 

Tu krótki filmik z małego toru dzie pokazywała trasę i opisywała jak trzeba jechać.

 

 

 

 

Ładnie miękko prowadzi, mam nadzieję że po tym szkoleniu już nie szarpałeś kiery jak byś chciał ją wyrwać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszecie o różnych samochodach, to może dacie mi jakąś poradę :)

Sprawa wygląda następująco:

 

Chcemy razem z Żoną kupić nowe (albo prawie nowe autko dla niej).

Żona aktualnie ujeżdża Clio IV 0.TCe :)

Generalnie jest bardzo zadowolona z samochodu, ale chciałaby coś trochę szybszego i wyglądającego ładniej/bardziej "rasowo".

 

Jak sami zaraz zobaczycie opcje, które bierzemy pod uwagę się dość różnią :)

 

1. Alfa Romeo Giulietta w wersji Sport (nowe)

Chodzi o silnik 1.4 150 km, z różnego rodzaju dodatkami jak pakiet Carbon, biksenony etc.

Auto samo w sobie jest bardzo ładne ale...

W cenie 98 000 (i to już po sporym rabacie) dalej nie mieści się nawigacja, plastiki w środku plastiki są jakości bardzo "takiej se", fotele jak u Babci Maliny.

Generalnie, za te pieniądze oczekiwałbym jednak lepszego wykończenia, pomimo faktu, że auto naprawdę śliczne.

 

2. Renault Clio RS (nowe)

Cena identyczna jak Alfa.

Bierzemy pod uwagę (na 90%) wersję bez Cupa, non-Trophy.

W środku bardzo podobne do aktualnej Cliówki, oczywiście wygląd fajniejszy (bierzemy pod uwagę jedynie Siriusa), właściwości jezdne bardzo sympatyczne.

O ile Clio jest mniejsze od Giulietty i - jakby nie patrzeć - jest niższej w klasie, to moim zdaniem wnętrze lepiej zrobione niż Alfa, nie wspominając o osiągach.

Standardowe wyposażenie też jest bardzo przyzwoite, dużo lepsze niż w Alfie.

 

3. Renault Megane GT (nowe lub 2017)

Cena albo ciut wyższa albo ciut niższa (jeśli używka z 2017) niż Clio/Alfa.

Środek wykończony naprawdę bardzo przyzwoicie, osiągi pomiędzy Clio i Alfą.

Według Żony Megane jest "najmniej rasowy", ale wyposażenie potrafi to zrekompensować.

 

4. Mercedes A Klasa (nowy, ale w "starej" budzie lub 2017)

Najdroższy z tego towarzystwa patrząc ogólnie, ale środek wydaje się być bezkonkurencyjny.

Mamy trochę mieszane uczucia co do ekranu na środku i braku możliwości jego kontroli za pomocą palucha :)

Natomiast fotele, kierownice i standard w samochodzie wyglądają zdecydowanie najlepiej z całej gromadki.

 

Co czynić :D ?

Żona nie śpi po nocach ;), mi też już powoli nudzi się patrzenie na te same oferty :) 

 

Hilfe please! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

p.s. gdyby tak Subaru moglo wznowic na jakis czas produkcje GC8 - z w pelni ocynkowanym nadwoziem i zamknietym blokiem... sadze, ze takie "GT'eki, WRX'y i STI'aje" rozeszlyby sie jak cieple buleczki... nawet jako DYI kit-car'y... ech, te naiwne marzenia :biglol:

Jakby tak położyć na stół 1000 zamówień, to pewnie by zrobili. To mamy już dwa :yahoo:

17 minut temu, yak napisał:

Skoro piszecie o różnych samochodach, to może dacie mi jakąś poradę :)

Czuję, że kolejne 50 stron pójdzie jak z płatka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, chojny napisał:

 

 

 

 

Ładnie miękko prowadzi, mam nadzieję że po tym szkoleniu już nie szarpałeś kiery jak byś chciał ją wyrwać :P

 

He he mozna prowadzic auto jak Juha Kankkunen albo Carlos Sainz czy Didier Auriol jak widac wszystkie doprowadzaja do celu ;) 

 

A na powaznie to nagranie z Mikaela to jej pokazowy przejazd na do cwiczenia przerzucania balansu i prowadenia auta zakret w zakret. Jechala tam bardzo wolno pokazuja spokojnie i tlymaczac zasade.Na HOT LAP dawala juz ostro popalic i praca rak byla zdecydowanie bardziej agresywna.

 

Z kolei moj przejaz to byl przejaz na ostro swiezego toru gdzie chailem tam pojsc pelna bomba wykozystujac przyczepnosc. NIstety ta tych oponach na ktorych my jezdzimy za kazdym jednym przejazdem przyczepnosc jest coraz gorsza a pod koniec dnia juz jej nie ma prawie wogle i wtedy jezdzie sie plynie i spokojnie.

 

Tu mam filmik z zeszlego roku juz pod koniec dnia gdzie nie bylo przyczepnosci i widac zupelnie inny styl operowania fajerka ale nie ukrywam ze kierownica blizej mi to latynskeigo temperamentu niz to skandynawskiego opanowania ;) 

 

https://youtu.be/nfWOJ86JLw8

 

 

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...