Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, beben napisał:

 


Byłem w audi regularnym degustatorem kawy, gorzej chyba nie będzie. W tym roku auto było z 6-7 razy w serwisie z czego ze 2-3 razy na dłużej niż tydzień.

Jak mam jeździć tyle do serwisu to chociaż niech auto będzie tego warte ;)


Znacie może jakiś użytkowników aut które wymieniłem, to by bardzo pomogło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bęben nie kupuj ALFY !!!!!! sąsiad mojego mechanika pracuje w ASO w Inter Auto , jest gruby problem z Q, raz w miesiącu przylatują specjalisci z Turynu i odwiedzaja serwisy w Polsce aby wspomóc sieć Alfy w Polsce , bo nie dają zwyczajnie rady , brak supportu , cześci , wyjeebane jak Włosi :) .

Jak potrzebujesz coś z Maserati Katowice , czy to nowe, czy uzywane , czy sprawdzić , to wal jak w dym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, beben napisał:

Znacie może jakiś użytkowników aut które wymieniłem, to by bardzo pomogło

@Cinar ma w garażu Ghibli, ale GT 2.8 biturbo z 1997 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beben napisał:

świętuj a nie na sieci siedzisz ;)

Bęben ja musze pracować na RS , Ty je zwyczajnie kupujesz ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, beben napisał:

 


 W tym roku auto było z 6-7 razy w serwisie z czego ze 2-3 razy na dłużej niż tydzień.
 

 

 

O kurcze, to aż tak źle? Nie spodziewałem się :( Możesz wypisać problemy jakie miałeś z autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to skrzynia, zgłaszałem tez spadek mocy, typowe problemy w v8 4.2 ale audi tego nie uznaje za problem.

Ja rozumiem ze auto może się popsuć ale oczekuje ze ASO w takiej sytuacji stanie na wysokości zadania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben pojeźdź do Adama do Sportmile - tak wiem krążą opinie że mega drogi że to że tamto...taka gada konkurencja albo ci co zazdroszczą sukcesu

Serio znam go z 10 lat, poleciłem mu X samochodów 90% to Audi i zawsze było mega wszystko

Temat tych v8 4.2 z RS4 B7 czy RS5 też ma ogarnięty

Jak byś był chętny dawaj znać ja podam Ci tel i do niego zadzwonię i powiem że mój ziom się zgłosi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie 'problemy'... ;)

 

Ja tu się teraz wyginam, żeby znaleźć coś co zmieści 3 foteliki z tyłu i będzie 4x4 i miało chociaż ~300 koni :D

 

Może jakieś propozycje? Zaznaczam, że auta 7 osobowe, gdzie dzieci wozi się w bagażniku odpadają.

 

Może producenci "wyczują" kolejną niszę - szybkie, rodzinne vany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Audi Q7 / SQ7.

Dla trzech fotelików z tyłu potrzeba już bardzo szerokiego wnętrza.

Ewentualnie Ford S-Max jest w wersji z 200 KM dieslem, lub 240 KM benzyną - będzie taniej, ale i słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinK napisał:

Ja tu się teraz wyginam, żeby znaleźć coś co zmieści 3 foteliki z tyłu i będzie 4x4 i miało chociaż ~300 koni :D

 

Może jakieś propozycje? Zaznaczam, że auta 7 osobowe, gdzie dzieci wozi się w bagażniku odpadają.


ha ha znam ten ból :) poki potrzeba 3 foteliki na isofix w drugim rzędzie to naprawdę dużego wyboru nie ma.... generalnie zastanawiałem się między S-MAX a Espace i wybrałem żonie ESPACE z silnikiem 1.6 200KM...mocowo szału nie robi ale da się jeździć i zdecydowanie fajniej wygląda niż S-MAX..wyposażenie max też nie wymaga jakoś dużo więcej $$$ :) a dla siebie poluje na coś +300KM 4x4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcinK napisał:

Wy to macie 'problemy'... ;)

 

Ja tu się teraz wyginam, żeby znaleźć coś co zmieści 3 foteliki z tyłu i będzie 4x4 i miało chociaż ~300 koni :D

 

Może jakieś propozycje? Zaznaczam, że auta 7 osobowe, gdzie dzieci wozi się w bagażniku odpadają.

 

Może producenci "wyczują" kolejną niszę - szybkie, rodzinne vany :)

Obecne Bmw X5.3 foteliki mieszczą sie obok siebie.Przetestowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

Obecne Bmw X5.3 foteliki mieszczą sie obok siebie.Przetestowane.

 

a nowa piątka kombi to będzie to samo?

 

Testowałeś na zasadzie boczne foteliki na isofix'y, a środkowy luzem-na pasy ?

 

Czy wszystkie trzy "luzem" ? 

 

Pytam, bo w BMW "5" ale 2010 rok miejsca z tyłu na foteliki tyle samo co w golfie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie 'problemy'...
 
Ja tu się teraz wyginam, żeby znaleźć coś co zmieści 3 foteliki z tyłu i będzie 4x4 i miało chociaż ~300 koni
 
Może jakieś propozycje? Zaznaczam, że auta 7 osobowe, gdzie dzieci wozi się w bagażniku odpadają.
 
Może producenci "wyczują" kolejną niszę - szybkie, rodzinne vany


Volvo xc90 T6 lub T8 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcinK napisał:

wolałbym nadwozie kombi, ale widzę że jeśli chciałbym uniknąć 'vana' to tylko duże suvy zostają... :)

 

No i w SUV'ach jest co wybierać ;)

 

 

8 godzin temu, beben napisał:

formalności dokończone :) jestem wolny :)

 

Gratulacje ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcinK napisał:

Nowa piątka kombi to będzie to samo?

 

Pytam, bo w BMW "5" ale 2010 rok miejsca z tyłu na foteliki tyle samo co w golfie... ;)

1

 

Nowa G30 w środku ma tyle samo miejsca co F10. 

 

SUV-y, czy to BMW, Audi, Porsche są zawsze kilka (5-10 cm) szersze niż limuzyny czy kombi. To chyba jedyna szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, subleo napisał:

 

SUV-y, czy to BMW, Audi, Porsche są zawsze kilka (5-10 cm) szersze niż limuzyny czy kombi.

 

kiedys mierzylem szerokosc wnetrza z tylu w bmw 5 i x5 i roznica jest ok 4cm (148 - 152 o ile dobrze pamietam)

pomiar metrowka wiec dosc zgrubny ale szalu generalnie nie ma ;)

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcinK napisał:

wolałbym nadwozie kombi, ale widzę że jeśli chciałbym uniknąć 'vana' to tylko duże suvy zostają... :)

 

Przejedz sie wiec Volvo V90 Cross Country lub zwyklym  V90 :)

z20698875IE,Volvo-V90-Cross-Country.jpg

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety V90 jest w środku węższa od XC90 i trzy foteliki tam wpakować będzie ciężko.

XC90 ma z tyłu trzy osobne fotele. V90 z tyłu na szerokość ma z grubsza tyle miejsca co XC60. Jestem właśnie po zakupach “łosia” i wybierałem właśnie między v90 CC a XC60. Także tamat miejsca w środku z tyłu mam ogarnięty

 

Inna sprawa że jak masz dzieciaki trochę starsze, którym wystarczy tylko podwyższenie, to Volvo oferuje takie coś wbudowane w tylną kanapę. Odpada wtedy problem upchania trzech fotelików.

 

26353c9bbd305121e6b2245132cfcb0b.jpg

 

308b13e45602d559c2b1da2b38c3775b.jpg&key=5a7ec64d9b7f042c8b8e96665c0208ac805650d09fa8e098b7352fc92c505eca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...