Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, turdziGT napisał:

A po co na Audi ? Tu powinni zrobic podforum.Jezeli dobrze widze ta kazdy tu ma forum ktory jeździ Ałdi jezdzil wszczęciem subaru wiec taki podforum pasowało by tu idealnie  : D 

Lords of the Rings :)

To ja poproszę podforum Jedynie Słusznej Gwiazdy Bez Której Nie Ma Jazdy, bo i paru użytkowników tu jest :)

No i oczywiście UberForum SKODY!!!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział: Off Topic.

Temat: Co zamiast Subaru STI?

Zawartość: Zazwyczaj odbywa się tu kulturalna, może czasem zbyt entuzjastyczna dyskusja na temat tego, w którym kierunku poszły motoryzacyjne wybory i zainteresowania zamożniejszej części forumowiczów, dla których Subaru niestety wyczerpało swoją formułę, ale nadal są oni częścią tej społeczności i ją współtworzą. W temacie, który powstał w tym celu. WTEM! Co kilka stron pojawia się grupka osób przyrównująca współforumowiczów chociażby do onanistów, a ich gust do mało estetycznych chorób wenerycznych. Swoimi wypowiedziami nie wnoszą kompletnie niczego nowego, ani tym bardziej wartościowego do dyskusji. Po prostu są obraźliwe. Co mnie najbardziej szokuje, są to osoby dorosłe, z długim stażem i wydawać by się mogło z wysoką kulturą osobistą. Jakieś kompleksy Panowie? Nikt Was nie zmusza do odwiedzania tego działu. Jeśli macie swoje odmienne zdanie, to bądźcie łaskawi wyrazić je pełnymi, poprawnymi semantycznie zdaniami zawierającymi merytoryczną treść, która będzie podstawą do dalszej dyskusji, a nie obrzucania się błotem i wypraszania na inne fora.

 

PS. Czy czarna lista ma ograniczoną pojemność?

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysztov napisał:

Dział: Off Topic.

Temat: Co zamiast Subaru STI?

Zawartość: Zazwyczaj odbywa się tu kulturalna, może czasem zbyt entuzjastyczna dyskusja na temat tego, w którym kierunku poszły motoryzacyjne wybory i zainteresowania zamożniejszej części forumowiczów, dla których Subaru niestety wyczerpało swoją formułę, ale nadal są oni częścią tej społeczności i ją współtworzą. W temacie, który powstał w tym celu. WTEM! Co kilka stron pojawia się grupka osób przyrównująca współforumowiczów chociażby do onanistów, a ich gust do mało estetycznych chorób wenerycznych. Swoimi wypowiedziami nie wnoszą kompletnie niczego nowego, ani tym bardziej wartościowego do dyskusji. Po prostu są obraźliwe. Co mnie najbardziej szokuje, są to osoby dorosłe, z długim stażem i wydawać by się mogło z wysoką kulturą osobistą. Jakieś kompleksy Panowie? Nikt Was nie zmusza do odwiedzania tego działu. Jeśli macie swoje odmienne zdanie, to bądźcie łaskawi wyrazić je pełnymi, poprawnymi semantycznie zdaniami zawierającymi merytoryczną treść, która będzie podstawą do dalszej dyskusji, a nie obrzucania się błotem i wypraszania na inne fora.

 

PS. Czy czarna lista ma ograniczoną pojemność?

Straszną powagą zawiało...

Merytoryczna dyskusja to raczej domena konferencji naukowych, choć i tam w kuluarach zdarza się profesorom (o, zgrozo!) mówić językiem, który docent Bralczyk i Profesor Miodek za niestosowny by uznali. Czy ktoś tu kogoś wyprasza? Żartobliwa konwencja jak widać nie każdemu pasuje. Każdy jest "jakiś", widać ze cześć osób na tym forum już nawet Subaru nie posiada (przesiedli się na auta najwyraźniej bardziej odpowiadające potrzebom), a nadal na TF jest. Może dlatego, ze to miejsce jest w pewien sposób niezwykle, z nutą szydery i specyficznym poczuciem humoru? I nawet użytkownicy Audi jakoś na forum Audi nie poszli, wolą "trzymać się" tego miejsca. Zakładam, ze nie tylko ze wzgledu na "merytoryczną dyskusję" ale i specyficzny, trudny do podrobienia klimat. 

Carfit (nomen omen "Audi-o-fil") dobrze to napisał: "kocham markę Subaru bo dzięki niej poznałem fantastycznych ludzi". Carfit - mam nadzieję, ze się nie obrazisz ;)

Jesli to poprawi Ci humor i "odbiór" TF, zaknebluj tych wszystkich "zawistnych onanistów" wrzucając na "czarna listę" i ciesz się tym, czego tu szukasz.

Dobrego dnia Ci życzę :)

 

 

 

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Dzięki! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Q37 napisał:

Audi tańsze  w użytkowaniu bo wiele części pasuje od skody

Kolejny na czarną listę Krzysztov'a :) 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, turdziGT napisał:

Jakaś ciężka atmosfera tu zapanowała zupełnie nie wiedząc czemu.Moze ktos mnie oświeci ? 

Ja wiem czy ciężka? Jeden z "Władców Pierścieni" poczuł się urażony poziomem naszej dyskusji i strzelił focha, wpisując masowo ludzi na black listę :) Możesz tez tam trafić jeśli Twoje posty nie będę merytoryczne ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Żartobliwa konwencja jak widać nie każdemu pasuje.

Twój wysublimowany (a następnie wyedytowany) żart o onanizowaniu się czterema pierścieniami oraz niezwykle apetyczne porównanie (sformułowane już przez kogoś tam innego) pojazdów do kiły i rzeżączki skłoniły mnie do napisania poprzedniego posta. Ze swojej strony chciałem jedynie pogratulować doskonałego poczucia humoru i również życzę miłego dnia, a nawet wieczoru :) Pozostali autorzy w dziwny sposób potrafią zachować jakość swoich wypowiedzi, które śmieszą nawet tak niezabawnego człowieka jak ja :) 

 

9 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Kolejny na czarną listę Krzysztov'a

 

3 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Możesz tez tam trafić jeśli Twoje posty nie będę merytoryczne

Oj już nie przeżywaj tego tak cały dzień. Upuść sobie emocji, choćby w sposób który wcześniej proponowałeś, a świat stanie się piękniejszy i mniej frustrujący. :)

 

Ja ze swojej strony ucinam ten offtopic w offtopicu i niecierpliwie czekam na kolejne rozważania dotyczące propozycji co zamiast STI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krzysztov napisał:

Twój wysublimowany (a następnie wyedytowany) żart o onanizowaniu się czterema pierścieniami oraz niezwykle apetyczne porównanie (sformułowane już przez kogoś tam innego) pojazdów do kiły i rzeżączki skłoniły mnie do napisania poprzedniego posta. Ze swojej strony chciałem jedynie pogratulować doskonałego poczucia humoru i również życzę miłego dnia, a nawet wieczoru :) Pozostali autorzy w dziwny sposób potrafią zachować jakość swoich wypowiedzi, które śmieszą nawet tak niezabawnego człowieka jak ja :) 

 

 

Oj już nie przeżywaj tego tak cały dzień. Upuść sobie emocji, choćby w sposób który wcześniej proponowałeś, a świat stanie się piękniejszy i mniej frustrujący. :)

 

Ja ze swojej strony ucinam ten offtopic w offtopicu i niecierpliwie czekam na kolejne rozważania dotyczące propozycji co zamiast STI. 

W imieniu własnym i reszty prymitywnie zartujacych z Audi dziękuję za gratulacje i cenne rady :)

Trzymaj się i również kończę  offtopic w offtopic'u jak to ładnie ująłeś.

Dobrego wieczoru, nawet nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Jakiś przytrzymany jestem bo nie załamałem kompletnie 

Nie jesteś sam. też kompletnie nie wiedziałem o co chodzi.

Ale właśnie to wytłumaczono...i okazało się, że niektórzy chyba zatykają uszy przy Top Gear, bo tam takie żarty to norma ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz moze co to jest 323 bo młodsza cześć użytkowników moze nie wiedzieć o co ci chodzi no i jak to sie ma do MY15 :)

I jest , ciezko przyznać ale z wyglądu działa 

image.jpg.4da1cb206ad4fd697b1da07d140b8344.jpg

image.thumb.jpg.cd1eb5420a1a152659552b0cfe9d36aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Paweł_P napisał:

Pytanie czy z takim wyglądem wejdzie do produkcji ;)

 

To jest wersja produkcyjna. Ale rzeczywście wygląda kosmicznie, ogromny projektowy krok w przód. Jak się patrzy na jakieś X6-ki, Q7-ki ... to wyglądają jakby były sprzed 100 lat ;) Co ciekawe, niewiele się różni od wersji koncepcyjnej z 2012 roku, co rzadko się zdarza. Najczęściej koncepty są świetne, a później jak to wszystko ugładzą to wychodzi ... nic szczególnego.

 

Ciekawi mnie ile w tym Urusie będzie Lambo a ile Audi. Napęd, silniki, skrzynia a nawet koncepcja wnętrza (ekrany dotykowe) wzięte wprost z Audi. No i bardzo przypomina Audi Q8.

 

 

Koncept z 2012 roku.

 

lambo-suv_44e76adb3607ba6600f9faac8e77ce

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...