Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

wiem jak wygląda auto po kilku latach szybkiej jazdy polskimi autostradami

Też wiem ale czy kilka odprysków i rys przekreśla wartość auta?

Ja po prostu nie rozumiem tego fenomenu ceramiki i folii żeby auto wyglądało jak nówka nieśmigana ;)

Chodzi o to, że to nie kilka rysek i odprysków. :( Współczesne lakiery są do kitu. Nie jestem padantem i estetą, ale właśnie czekam na odbiór auta z cardetailingu. Do nałożenia powłoki przekonało mnie między innymi właściwości "samooczyszczania" powłoki. Nie mam czasu i ochoty jeździć 2 razy dziennie na myjnię, a auto lubię mieć w miarę czyste.

Nigdy nie rozumiałem amerykanów, którzy bardzo często zakładali na potrzebni pas ohydne fartuchy ochronne. Wyglądało to tragicznie. Folii zupełnie nie widać, a doskonale zabezpiecza.

Ceny tych wszystkich usług są jak dla mnie kosmicznie wysokie. Kolega pokazywał mi jednak ceny chemii. Buteleczka jednego preparatu, o pojemności około 200 ml, potrafi kosztować... np. 980 pln netto. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiem jak wygląda auto po kilku latach szybkiej jazdy polskimi autostradami

Też wiem ale czy kilka odprysków i rys przekreśla wartość auta?

Ja po prostu nie rozumiem tego fenomenu ceramiki i folii żeby auto wyglądało jak nówka nieśmigana ;)

Ojciec mi zawsze mówił "synek, jak dbasz tak masz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cena mnie powaliła. Coś koło 3 tysięcy.

 

o kurde grubo naprawdę , możesz podać www. bo u nas na wsi chyba nikt tego nie robi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Współczesne lakiery są do kitu

 

Przecież sam mam subaru z lakierem tak cienkim jak herbata w bufecie dworcowym ;)

Jedyny środek jaki stosuję to wosk na myjni bardziej dla spokoju sumienia niż wartości tego 'detailingu'.

 

 

 

 

Ojciec mi zawsze mówił...

 

Ojciec ma zawsze rację, więc nie powinienem dalej dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od nich pózniej ma sie obite auto na parkingach

 

Auto masz obite przez buraka/cebulaka i nie ma to nic wspólnego z pojęciem estetyki.

Też mam ciemne grafitowe auto ale wszystkie ryski traktuję jak blizny wojownika szos :D

 

No ja niestety nie , jestem wręcz maniakalny jeśli chodzi o dbanie o auto, czasem bardziej dbam jak o żonę  ;) . Uwielbiam mieć czyste auto i na zewnątrz i wewnątrz , a stan techniczny musi być perfekcyjny , tak już mam od zawsze i wiem że to sie opłaci 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cena mnie powaliła. Coś koło 3 tysięcy.

o kurde grubo naprawdę , możesz podać www. bo u nas na wsi chyba nikt tego nie robi.

Nie pamiętam strony. Robią to między innymi goście, u których stoi mój wóz. Zapytam jutro. Jest jakaś tańsza wersja, ale i tak dla mnie jest to zdecydowanie za drogo. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cena mnie powaliła. Coś koło 3 tysięcy.

o kurde grubo naprawdę , możesz podać www. bo u nas na wsi chyba nikt tego nie robi.

Nie pamiętam strony. Robią to między innymi goście, u których stoi mój wóz. Zapytam jutro. Jest jakaś tańsza wersja, ale i tak dla mnie jest to zdecydowanie za drogo. :(

 

 

niestety transparentne folie dobrej jakości są najdroższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jaka optyką czarna czy Tytan ?

 

Nie mam pojęcia :( ja go na oczy nie widziałem , w sobote odbieram , gdyby nie młyn w pracy to bym pojechał jutro , bo jest gotowy, zarejestrowany , ubezpieczony itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od nich pózniej ma sie obite auto na parkingach

 

Auto masz obite przez buraka/cebulaka i nie ma to nic wspólnego z pojęciem estetyki.

Też mam ciemne grafitowe auto ale wszystkie ryski traktuję jak blizny wojownika szos :D

No ja niestety nie , jestem wręcz maniakalny jeśli chodzi o dbanie o auto, czasem bardziej dbam jak o żonę  ;) . Uwielbiam mieć czyste auto i na zewnątrz i wewnątrz , a stan techniczny musi być perfekcyjny , tak już mam od zawsze i wiem że to sie opłaci

 

 

Od nich pózniej ma sie obite auto na parkingach

 

Auto masz obite przez buraka/cebulaka i nie ma to nic wspólnego z pojęciem estetyki.

Też mam ciemne grafitowe auto ale wszystkie ryski traktuję jak blizny wojownika szos :D

No ja niestety nie , jestem wręcz maniakalny jeśli chodzi o dbanie o auto, czasem bardziej dbam jak o żonę  ;) . Uwielbiam mieć czyste auto i na zewnątrz i wewnątrz , a stan techniczny musi być perfekcyjny , tak już mam od zawsze i wiem że to sie opłaci

Ja tez i dlatego zeby sie nie męczyć to następne auto bedzie białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaka optyką czarna czy Tytan ?

 

Nie mam pojęcia :( ja go na oczy nie widziałem , w sobote odbieram , gdyby nie młyn w pracy to bym pojechał jutro , bo jest gotowy, zarejestrowany , ubezpieczony itd.

Masz nerwy ja bym niewytrzymal :) Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

możesz podać www. bo u nas na wsi chyba nikt tego nie robi.

Zachar ostatnio robił tu :

Folie to możesz zapytać się LK - przecież to chyba taka sama jak do rajdówek.

 

 

Dzięki , ale ja potrzebuje folię , ceramikę na auto , felgi , szyby , + pakiet wnętrza zamówiłem u dealera audi , jakaś firma zewnętrzna dla nich to robi. Ale mam świadomość że to nie uchroni od kamieni, odprysków itp. dlatego folia wylewana będzie najbardziej odpowiednia . Chce zrobić przód , progi , i wnętrza klamek , może dach przednią część tuż nad szybą , bo komary i inne owady będą rozbijane z prędkością 305km/h ;) 

:D ja wlasnie posłałem czerwonego wiec wypije co by sie sprawował i duzo radości ci przyniósł

szczerze , dziękuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zwolennikiem ceramiki, zwłaszcza na ciemnym lakierze. Dużo łatwiej się auto myje, no i mnie się rysuje lakier przy myciu. A dodatkowo w słońcu kolor ma piękną głębię. 

 

A żeby nie być gołosłownym poniżej lakier na moim aucie świeżo odebranym z salonu (myty był tylko przed wydaniem). Po prawej stornie po polerce i nałożeniu powłoki. 

 

11055396_989071211139809_323294859391167


Przy okazji macie namiar na firmę (w prawym dolnym rogu zdjęcia ;) ), która ogarnia też folie. W Krakowie mogę jeszcze polecić Głowacki Auto Spa. Współpracuje m.in. z salonem Emil Frey. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję auta :-) do tego ten kolor :-D też zrobiłem przesiadkę na audi, ale S4. W przyszłości będzie RS6 ale c6 z jakąś mapą, jeśli ci debile z rządu czegoś nie wymyślą. Miałem okazję się taką jak twoja przejechać... Ale jest jeden minus w tym aucie. Nie czuć dosłownie prędkości... ;-)

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaka optyką czarna czy Tytan ?

 

Nie mam pojęcia :( ja go na oczy nie widziałem , w sobote odbieram , gdyby nie młyn w pracy to bym pojechał jutro , bo jest gotowy, zarejestrowany , ubezpieczony itd.  

 

No to koniecznie zdaj relację, jak wrażenia... Chociaż nie wiem, czy to się da tak normalnie słowami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile to nie tajemnica, jakie oferuje Audi na takie auta, więcej niż 25%?

Mniej niestety , a paradoks jest taki że np. Niemczech po zniżce 16% jest drożej jak w Polsce . Nie wiem czemu ale na RS są mniejsze rabaty jak na pozostałe modele :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...