Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety dla użytkowników forum.subaru.pl


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

radnor, Jarula - słuszna uwaga, moje niedopatrzenie. Założenie oczywiście było takie jak wspomniał BartZ

 

Tak czy siak wielkie dzięki za masowy odzew - mam już blisko 100 wypełnionych ankiet  :)  Ankieta powisi pewnie do końca tygodnia, żeby dać szansę tym, którzy z forum korzystają rzadko lub sporadycznie ( ;) )

 

 

 

 

jeszcze w ramach wdzięczności za prawy u Ciebie w Clio na Miedziance z hh.org z 3lata temu :-)
 

 

O kurcze, ale stare (ale fajne !) dzieje  :)

 

 

 

Świeżaki mogą nie zdawać sobie sprawy ale w sumie jesteś jedną z tych osób, które o forum wiedzą prawie wszystko  
 

 

Co by nie mówić, to jednak trochę wypadłem z obiegu  ;) Ale faktycznie był taki czas kiedy wokół forum kręciła się spora część mojego życia.

 

 

 

ciekawa jestem wyników ... jeśli będzie taka możliwość podziel się
 

 

Myślę, że nie nie będzie z tym problemu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wrzuciłem...

 

jeden hint: Pytanie 7. Proszę określić swoją aktywność w poszczególnych działach (podforach) internetowego forum SIP (UWAGA - każdy wiersz ma 6 możliwych odpowiedzi - proszę użyć suwaka pod tabelką) *

 

^ to pytanie da Ci mało realne rezultaty, bo tak naprawdę nikt nie jest w stanie pamiętać ile z tych 12385 postów było w jakim wątku i ile innych przejrzał bez pisania. Nie mniej wszystkie te informacje masz w bazie danych, do który admin ma dostęp, więc... 3 zapytania i masz profil per użytkownika - zanalizuj próbkę 10 000 najaktywniejszych userów i masz piękny rozkład użycia działów i popularności zachowań użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...