Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety dla użytkowników forum.subaru.pl


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Mija tydzień od rozpoczęcia ankietowania. Zebrałem 161 wypełnionych ankiet  :thumbup:

 

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za poświęcony czas, wynikami podzielę się na pewno zaraz po obronie.

 

 

Mam prośbę do moderatorów o usunięcie linka do ankiety z pierwszego posta - dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wrzuciłem...

 

jeden hint: Pytanie 7. Proszę określić swoją aktywność w poszczególnych działach (podforach) internetowego forum SIP (UWAGA - każdy wiersz ma 6 możliwych odpowiedzi - proszę użyć suwaka pod tabelką) *

 

^ to pytanie da Ci mało realne rezultaty, bo tak naprawdę nikt nie jest w stanie pamiętać ile z tych 12385 postów było w jakim wątku i ile innych przejrzał bez pisania. Nie mniej wszystkie te informacje masz w bazie danych, do który admin ma dostęp, więc... 3 zapytania i masz profil per użytkownika - zanalizuj próbkę 10 000 najaktywniejszych userów i masz piękny rozkład użycia działów i popularności zachowań użytkowników :)

 

Tylko że rejestrując się na forum nie zaznaczyłem opcji "zgadzam się na wykorzystywanie moich danych do pisania pracy magisterskiej". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hello,

W dniu wczorajszym obroniłem pracę magisterską pt. "Marketingowe wykorzystanie portali społecznościowych"  B) Macie w tym też swój udział. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przeznaczyli kilka minut swojego czasu na wypełnienie ankiety.

W załączniku znajdziecie wyniki ankiety.

 

Dzięki !

wyniki ankiety.pdf

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

W dniu wczorajszym obroniłem pracę magisterską pt. "Marketingowe wykorzystanie portali społecznościowych"  B) Macie w tym też swój udział. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przeznaczyli kilka minut swojego czasu na wypełnienie ankiety.

W załączniku znajdziecie wyniki ankiety.

 

Dzięki !

 

WRC fan , przyznam sie bez bicia , że nie uczestniczylem w tej ankiecie  :( mimo że widziałem Twoją prośbę  :( wybacz  :idea:  i przepraszam , ale wyniki obejrzałem z wielką ciekawością ! . Swietna robota , serio , doskonały moim zdaniem punkt dla Dyrekcji :) 

Brawo ! :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobrze wykształcony człowiek, o trzeźwej ocenie sytuacji wybrałby Subaru w miejsce Skody ? 

 

 

W sumie to z połowa moich znajomych wybrała... druga by wybrała gdyby mogła... przypadek?  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki dobrze wykształcony człowiek, o trzeźwej ocenie sytuacji wybrałby Subaru w miejsce Skody ? 

 

 

W sumie to z połowa moich znajomych wybrała... druga by wybrała gdyby mogła... przypadek?  :biglol:

 

Ciągnie swój do swego  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To chyba zmienia statystyki w ankiecie ( w punkcie dotyczącym wykształcenia )  

 

Otóż nie :P . Bo z tego co przeczytałem to była praca magisterska, więc licencjat został obroniony. Tak więc teoretycznie wykształcenie wyższe już było z tymże niepełne ;)  

Gratulacje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję  B)

 

 

 

 

Otóż nie  . Bo z tego co przeczytałem to była praca magisterska, więc licencjat został obroniony.

Tak jest. Licencjat z kompletnie innych studiów, a praca o mocno zbliżonej tematyce do magisterki.

 

 

 

Tak więc teoretycznie wykształcenie wyższe już było z tymże niepełne   

Nie tylko teoretycznie, praktycznie też. I nie niepełne, a I stopnia ;) Niepełne to ma Kwaśniewski  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

 

trochę pomarudzę, ale brakuje mi w wynikach np badania korelacji (Pearson lub Spearman), wskazanie jakiejś metody analizy zależności (np. analiza regresji), jakiejś tabeli krzyżowej, modalne i kwartyle, itp itp ...  :)

 

Pozdrawiam statystycznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...