Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Carfit nie planowal wyjazdu przypadkiem? ;)

 

Carfit , planował …. ba :idea:  nawet był pewien, ale niestety ekipa sie wykruszyła , a samemu nie chce mi sie jechać/lecieć :( . Teraz bilety kosztują x 2,5 jak planowałem , a budżetu z gumy nie mam niestety . :evil:

 

P.S. Teraz patrzyłem i bilety zeszły cenowo na ziemie ;) , więc udział mój jest dalej grany ;) 

Czy Carfit nie planowal wyjazdu przypadkiem? ;)

 

Namówiłeś mnie :) własnie zarezerwowałem lot :);) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiat zwariował z ta pogoda ..... Rozumiem jakby to było na sąsiedniej wyspie Teneryfie i wulkanie Teide ( ponad 3000m ) ale na gran Canarii ??? szok . Miejmy nadzieje ze sie poprawi pogoda bo jade sie tam troszkę wygrzać w słońcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo!

Ale myśle ze przejdzie ;)http://www.holiday-weather.com/gran_canaria/forecast/

Tymczasem SPRT juz jest prawie całkiem gotowe do wyruszenia, we wtorek ekipa rusza w drogę :)


Swoją drogą: zagadka od teamu ;) rozwiazanie jutro!

https://www.facebook.com/SPRTpl/posts/10153831381479627:0

 

 

 

 

 

Oczywiscie - jak widac na zdjeciu - felgi na ten sezon znowu beda zlote! :)

 

12747383_10153833565659627_8647722464740

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz zeszłoroczny rywal w ERC2, David Botka, w tym roku ma zamiar startować Citroenem DS3 R5 w ERC i walczyć z Kajtkiem! Sadzać po tym ze aktualnie testuje, to zapewne weźmie udział już w Kanarach. Czyli stawka będzie silna!

 

SPRT rownież w tym tygodniu będzie testować, wiec już niebawem pewnie zobaczymy o co chodzi z tym "Clockwork Orange" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest mechaniczna pomarańcza ;-) swoją droga została opublikowana wstępna lista zgłoszeń na Kanary, wyglada na to, ze w ERC2 mamy co najmniej 5ciu rywali! Ciekawe czy ogólnie frekwencja w tej klasie w 2016 wzrośnie w porównaniu do ubiegłego sezonu..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nowe oklejenie podoba. Napiszę też tutaj prośbę do SPRT - wyprodukujcie trochę gadżetów/ubrań dla kibiców proszę bo to naprawdę słabe jest że nie można nic kupić od jakiegoś czasu...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...