Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Siemanko, brawo SIP za odważną decyzję i ambitne plany a teraz ich realizacje!

 

Jest nadzieja, że im lepiej się naszym będzie na światowych arenach wiodło, tym lepiej lokalne rajdy się będą miały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie, ale na Świdnickim 2013 debiutował na asfalcie niejaki Ralfs Sirmacis, ówcześnie 18latek.

Mało brakło a wygrał by Puchar Fiesty, w każdym razie większość naszych porozstawiał po kątach jadąc pierwszy raz w życiu rajd asfaltowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawi mnie jakie są kryteria przyznawania nagrody "Flat Out" Colina, bo już któryś raz dostaje ją nie najszybszy, nie najbardziej spektakularny zawodnik rajdu, tylko ktoś "inny" dziwne to...

 

Kryteria sa bardzo zlozone i bazuja na skomplikowanych obliczeniach widzimisie organizatorow ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Siemanko, brawo SIP za odważną decyzję i ambitne plany a teraz ich realizacje!

 

Jest nadzieja, że im lepiej się naszym będzie na światowych arenach wiodło, tym lepiej lokalne rajdy się będą miały. 

 

+ 100 :)

post-13094-0-00399900-1462785014_thumb.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwym sprawdzianem będą Plejady 

 

:huh:

 

 

 

Ten to ma napinkę...  wygrywać rajdy rangi Mistrzostw Europy żeby coś poćwiczyć i wreszcie dać rade na Plejadach!!  :puchar:

 

W sumie to faktycznie... nigdy nie wygrał.... 

 

:biglol:

 

 

Redaktor: podobno zna Pan przecieki jaka będzie najważniejsza konkurencja Plejad 2016?

 

Wojtek: No cóż, coś tam wiem, powiedzieć za mocno nie mogę bo by mnie Dyrektor zesłał na zamiatanie salonu ale kazał strzelać z szampana. No to jeżdżę z rajdu na rajd i tak sobie strzelam... jak narazie trafiam same dychy  :rolleyes:  A teraz na bok bo muszę z tego szampana wycedzieć.... może w to Evo tam... 

 

mqdefault.jpg

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj. Niesamowity był ten półfinał, mało brakowało a Kristoffersson by się zakwalifikował do finału jadąc na kapciu. Za tydzień następna runda w Belgii


A Nasser nie daję za wygraną i dalej kusi VW na Polo WRC...

http://rajdy.autoklub.pl/news/czwarte-polo-dla-nassera,67861

 

Szczerze to bardzo bym chciał aby mu się udało pojechać kilka rund, tylko po to aby zobaczyć czy te Polo to rzeczywiście taki killer. Ciekawe jakie czasy byłby w stanie kręcić Nasser po sporej przerwie w tym cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówi że rajdy czy wyścigi samochodowe widowiskowe......

 

https://youtu.be/C6rEF2bM_5s

 

 

w Toruniu nasz forumowicz organizuje bardzo dobrze rallycross: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/87918-oponeo-rallycross-2016/#entry2447803

 

nie jest to jeszcze poziom MŚ ale warto przyjechać, dzieje się :)

 

 

Oleksowicze wracają na trasy RSMP: http://rajdy.autoklub.pl/news/powrot-oleksowiczow,67865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ruszyl Szuter Cup. Sezon otworzył 35 Rajd Podlaski - ciekawa obsada, swietne trasy i super organizacja. Mocne "eNki" tym razem zażarcie rywalizowaly z R5. http://rajdy.autoklu...-podlaski,68020

 

brawo, dobry wynik :)  chyba nawet prowadziłeś ? 

 

 

 

 

 

A ja dziś zarezerwowałem noclegi w Rzeszowie.

 

zuch ;)

na Warmiński przyjedź :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szubaru Tak prowadzilem w Open do ostatniej petli, ale nie udalo sie obronic przed szybkim Evo 9. Mimo, ze rajd nie byl dlugi to dla nas pelen przygod, ktore zaczely sie juz na zapoznaniu. Rozszczelnil sie przewod hamulcowy w moim cywilu i trzeba bylo opisywac laweta, harmonogram zapoznania byl napiety i niestety nie udalo sie objechac wszystkiego jak nalezy, przez to na jednym z oesow przejezdzanych dwukrotnie musielismy jechac spokojniej. Co wiecej juz na starcie wiedzielismy, ze nasze turbo konczy zywot i nie daje z siebie wszystkiego co bylo czuc szczegolnie na wyzszych biegach, ktore na tym rajdzie byly uzywane nader czesto ;) Na koniec stracilismy jeszcze kilka sekund cofajac na nawrocie aby ominac zakopana beemke jadaca przed nami. Biorac pod uwage wszystko powyzsze i to, ze ciagle startuje seryjnym RA to wynik uwazam za calkiem przyzwoity. Teraz ze wzgledow budzetowych oraz brakow sprzetowych odpuszczamy Kaszuby, ale na Warmińskich Szutrach, ktore beda 18-19.06 chcialbym sie juz pojawic. Byc moze uda sie tez pojechac Warminski, ktory jeszcze wedlug niepotwierdzonych informacji bedzie tydzien przed Polskim (24-25.06) Do zobaczenia na oesach! :)

 

a tu jeszcze maly momencik w szostkowym winklu z odrzuceniem w krzaki tablicy zapowiedzi mety lotnej :P

 

Edytowane przez grygo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po rozmowach z Lotosem mogę potwierdzić, że Kajetan Kajetanowicz pojedzie w Rajdzie Polski w WRC2. Wystosowaliśmy zaproszenie dla Roberta Kubicy, aby przyjechał jako gość honorowy. Wiem, że może być mu trudno..." - potwierdza prezes PZM-ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tez dostepne juz mapki na Rajd Polski. Na szybko przenioslem je sobie do Google Maps wiec nie zachowam tego tylko dla siebie, w chetnie podziele sie tu na forum ;) W widoku z satelity powinno ulatwic planowanie ogladary... mam nadzieje, ze sie przyda!

 

Shakedown
 
SS2/6 Chmielowo
 
SS3/7 Wieliczki
 
SS4/8 Swietajno
 
SS5/9 Stare Juchy
 
SS12/14 Stanczyki
 
SS13/15 Babki
 
SS18/20 Baranowo
 

SS19/21 Sady

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...